چرا مردم مسلمان کوردستان سوریه از حزب کارگران اوجالان حمایت نمی کنند و دیگران در کنار این حزب قرار گرفته اند

چرا مردم مسلمان کوردستان سوریه از حزب کارگران اوجالان حمایت نمی کنند و دیگران در کنار این حزب قرار گرفته اند

ارائه دهنده : ابوعبدالله موکریانی مهابادی

ما تصاویر زیادی را دیدیم که کوردهای سوریه  بر علیه رژیم سکولاریست بشار اسد راهپیمایی نموده و توسط نیروهای حزب کارگران اوجالان کشته شده اند . اگر می بینیم که کوردهای سوریه به محض شروع جنگها شهرها را خالی نموده و به ترکیه یا کوردستان عراق  فرار کرده و نیروهای مسلح حزب کارگران اوجالان را رها می کنند معمایی حل نشده نیست . به عنوان مثال ، و به شهادت رسانه های جهانی ، از جمعیت بالای ۵۰۰ هزار نفری کوبانی و اطراف آن ، نزدیک به ۱۶۰ هزار نفر به ترکیه و ۱۵۰۰ نفر به کوردستان عراق و بقیه نیز (یعنی بالای ۳۴۰ هزار نفر ) نیز به سرزمینهای تحت کنترل سایر گروههای مسلح مخالف حزب کارگران اوجالان پناه بردند. قبل از این نیز ۳۲۵ روستای اطراف کوبانی موفق شدند با حمایت نیروهای کورد را از مسلحین ظالم حزب کارگران اوجالان  فراری دهند  .

نمونه ی زنده تر هم به وقایع چند ماه گذشته ی عفرین بر می گردد که چگونه کوردها از نیروهای ترکیه استقبال کردند و تنها خانواده ی مزدوران حزب کارگران اوجالان و عده ای از مردمی که فریب رسانه های دروغ پرداز این حزب  را خورده بودند شهر را ترک کردن . اما این عده ی فریب خورده هم بعد از مدتی دوباره به شهر برگشتند . مزدوران اوجالان   که در شهرهای عرب نشین دیرالزور و الرقه برای آمریکا مزدوری می کنند و کوردها را رها کرده اند ثابت کردند که اینها مزدورند و کوردها را تنها برای مزدوری می خواهند .

دلیل تمام  واکنشهای مردم  به روش برخورد  کثیف همین نیروهای حزب کارگران اوجالان با مردم مسلمان کوردستان سوریه بر می گردد . زمانی که دوله با تصرف زندان کوبانی و اعدام رئیس  اطلاعات کوبانی ، صدها کورد مخالف حزب کارگران اوجالان را آزاد نمود اکثر این زندانیان را کادرها و اعضای احزاب سکولار مخالف حزب کارگران اوجالان تشکیل می دادند  .

برای شما قابل تصور نیست زمانی که بگوییم  برای اولین بار در تاریخ اسلام همین کمونیستهای فاسد و یزیدیهای حزب کارگران اوجالان عید فطر را ممنوع کردند و دانشجوی دختر کورد به نام میدیا حسن محمود در اطراف دمشق و توسط همین مزدوران حزب کارگران اوجالان دستگیر شد اما با پیگیریهای سازمانهای جهانی در زندانهای روسیه پیدا شده واز زندان خاکوف روسیه آزاد شد ! و …. به نظر شما این گونه اعمال برای مسلمین قابل تحمل است ؟ به نظر شما قوانین کمونیستی و سکولاریستی برای مسلمینی که آگاه شده باشند قابل تحمل است که به جای قانون الله گذاشته شوند ؟! هرگز .
کوردها در عامودا بر علیه سربازگیری اجباری نیروهای حزب کارگران اوجالان راهپیمایی کردند . چون طبق قانون وحشیانه ی نیروهای حزب کارگران اوجالان از هر خانواده ای باید یک نفر به صورت اجباری در راه دفاع از افکار کمونیستی اوجالان و اهداف آمریکا  مسلح شود و زورکی به میدانهای جنگ بر جهت حفظ منافع آمریکا بروند .

باید به این سوال جواب داده باشیم که چرا کوردهای مسلمان سوریه تحت هیچ عنوانی از مسلحین حزب کارگران اوجالان حمایت نکرده و آنها را تنها گذاشته اند و تنها علویان ترکیه و یزیدیان عراق و سوریه از آنها حمایت می کنند . مریدان اوجالان می خواهند دیگران به جایشان بجنگند و خودشان از دور عوعو کنند و تبلیغاتش برایشان بماند . اینها در جنگ با مسلمین بزدلند .
باز دیدیم که هیئتی از نمایندگان حزب کارگران اوجالان شاخه ی سوریه ، در پایتخت فرانسه با نماینده امریکا گفتگو کردند. این دیدار به دعوت رسمی امریکا صورت گرفت . پیشتر هم جلسات مشابهی صورت گرفته بود اما این یکی فرق داشت . قبلا به خاطر جنگ افروزی بر علیه ج.ا . ایران و احزاب کوردستان عراق و باج گیری از ترکیه بود اما اینبار برای جنگ با اسلامگراها و نجات حزب کارگران از نابودی کامل در خاک سوریه است . نماینده امریکا  از خواست واشنگتن برای ارائه کمکهای تسلیحاتی و لجستیکی به حزب کارگران اوجالان خبر داد .در این دیدار همچنین وعده داده شده که ترکیه برای رفع تحریم ها علیه حزب کارگران اوجالان و بازگشایی دروازه های مرزی تحت فشار قرار بگیرد .
با توجه به تمام این واقعیتها ، شما در رسانه های متعلق به حزب کارگران اوجالان و دیگر سکولاریستهای مرتد کوردستان می بینید که با پنهان کردن علت عدم حمایت مردمی از جنایتکاران حزب کارگران اوجالان ، قصد دارند که نشان دهند کسانی که در کوبانی بر علیه دوله جنگیدند نیروهای مسلح حزب کارگران اوجالان بودند . دروغی که فقط جهت گمراه کردن مشتی انسان نا آگاه سحر شده توسط ماهواره ها کاربرد دارد .
ملت مسلمان کوردستان هرگز به صورت آزادانه زیر بار حکومت سکولاریستهای مرتد نمی روند . شما این را در تاریخ کوردستان ایران و عراق به کرات مشاهده نموده اید. صدام حسین سکولار هرگز نتوانست با زور اسلحه مرتدین سکولار کومله و دموکرات را بر مردم ما تحمیل کند و در انتخابات پس از انقلاب ۵۷ سنندج و دیگر شهر ها نیز سکولاریستهای مرتد رای نیاوردند و به همین دلیل به اسلحه پناه بردند اما اسلحه ی انها نیز فایده ای نداشت . در کوردستان عراق قدرتهای ظالم خارجی نیروهای سکولار مرتد را جهت اهداف خود بر مردم تحمیل نموده اند ، با این وجود مردم مسلمان کوردستان منتظر فرصتی برای تصفیه حساب با این خائنین می باشند . این کار را قبلا ملت مسلمان ما با قاضی محمد بنیانگذار اولین حزب مرتد سکولار در مهاباد انجام داده اند اما سکولاریستهای خائن عبرت نمی گیرند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید