رضایت کفار سکولار جهانی به رهبری آمریکا و ناتو از دارودسته ی جولانی در چه صورتی ؟

رضایت  کفار سکولار جهانی به رهبری آمریکا و ناتو از دارودسته ی  جولانی در چه صورتی ؟

 به قلم: ابوخالد کوردستانی

الله تعالی به صراحت می فرماید که مشرکین (یا به زبان امروزین سکولاریستها ) پیوسته و همیشه با شما خواهند جنگ تا اینکه شما از دینتان بر گردانند . وَلَا يَزَالُونَ يُقَاتِلُونَكُمْ حَتَّىٰ يَرُدُّوكُمْ عَنْ دِينِكُمْ إِنِ اسْتَطَاعُوا ۚ(بقره/۲۱۷) یعنی پیوسته با ما قتال و جنگ مسلحانه می کنند تا ما دست از محتوای دینمان یا همان ۴ معنی و مفهوم دین بکشیم که عبارتند از :

  • قدرت و حاکمیت
  • قانون و برنامه ی شریعت الله
  • اطاعت کردن از این حاکمیت و قانون
  • مجازات کردن و پاداش دادن بر اساس قانون شریعت الله

اینها می خواهند اسلام ما را از محتوای اصلی آن تهی نموده و ما را به نماز و روزه گرفتن و ریش گذاشتن و سایر امور شخصی محدود کنند و تا زمانی که به این هدف خود نرسیده اند با ما خواهند جنگید .

دارودسته ی جولانی تلاشهای زیادی نموده اند که آمریکا رهبر تحالف کفار سکولار جهانی آنها را از لیست جماعت های تروریستی خارج کند، اما بعد از کلی از تنازلات و کفریات و موالات باز هم آمریکا از آنان راضی نشد ! این اشخاص که جهت راضی کردن سکولاریستها حتی حاضر شدند دین و دنیای خود را بفرشند اما باز آمریکای سکولار و سایر متحدین آن راضی نشدند و این شخص و مریدانش هم دین خود را ضایع کرده اند و هم دنیای خود را از دست داده اند .

جماعت جولانی تمام سعی و تلاش خود را کرد تا خود را متعادل و میانه رو نشان دهد!

🔸با موحدان جنگیدند! با مرتدان متحد شدند! شریعت را تعطیل کردند! با ارتش ناتو از کانال حکومت سکولار و طاغوتی ترکیه تحالف نمودند!

🔹پرچم عوض کردند! بیعت شکستند! غدر و خیانت کردند! اسم و رنگ عوض کردند! علیه القاعده هم شدند!

🔸باز هم ذلیل و خوار گشته و آمریکا از آنها راضی نگشت !! سبحان الله ! پاک و منزه است کسی که منافقان را آشکار ساخت!

عمر بن عبدالعزیز رحمه الله تعالی به هم نشینانش گفت؛ به من بگویید که احمق ترین مردم چه کسی است؟

گفتند: کسی که آخرت خود را بخاطر دنیایش می فروشد!

عمر گفت؛ آیا من شما را از احمق تر از او نیز آگاه نکنم؟!

گفتند؛ بلی!

فرمود؛ کسی که آخرتش را به خاطر دنیای دیگران بفروشد!

این سرانجام تمام کسانی است که دین و دنیای خود را جهت رضایت دیگران و بخصوص کفار می فروشند؛ آنهم کفار سکولاری ( = مشرکی) که تنها زمانی دست از جنگ و قتال با مسلمین بر می دارند که مسلمین دست از محتوای دین خود و مفاهیم ۴ گانه ی دین خودشان کشیده و در این ۴ مورد تابع و تسلیم دین مشرکین( = سکولاریستها) گردند . همان چیزی که الان شیوخشان چون هانی و ابوبصیر و ابوقتاده و مقدسی و طارق در دارالحربها ی انگلیس و کانادا و اردن «عملا» تابعش شده اند  که شیخ اسامه بن لادن رحمه الله مرگ را بر زندگی در چنین جاهائی ترجیع می داد .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید