جبهه اهل سنت ایران یا جبهه اقمار آل سعود علیه اهل سنت ایران

جبهه اهل سنت ایران یا جبهه اقمار آل سعود علیه اهل سنت ایران

به قلم : کارزان شکاک

اهل سنت یعنی : تبعیت بی قید و شرط از قانون شریعت الله از طریق قرآن و سنت صحیح رسول الله صلی الله علیه وسلم، اجماع، قیاس که متفق علیه است .

در این صورت جبهه ای که باید شکل بگیرد لازم است  در راستای تطبیق قانون شریعت الله باشد و هرکسی غیر از این ادعائی داشته باشد بدون شک یا شیاد دروغگوئی است که در حال خدمت به دشمنان اهل سنت است یا جاهل نفهمی است که در خدمت دشمنان قانون شریعت الله و دشمنان اهل سنت در آمده است .

این جبهه ی مجازی که به نام اهل سنت توسط راسانه های ژتونی ماهواره ای آل سعود ساپورت می شود تلاش مزبوحانه ای است جهت کنار نهادن قانون شریعت الله و نهادینه کردن دین سکولاریسم و دموکراسی آن در میان جوانان اهل سنت ایران . این جبهه ی معلوم الحال  تلاش دارد که دشمن شناسی شرعی مسلمین و درجه بندی شرعی دشمنان توسط الله برای مسلمین را با چاشنی تنفر آفرینی نسبت به تشیع و حتی فراهم نمودن زمینه های تولید جنگهای مذهبی بر هم زده، و به صورت موزیانه تنها راهکار را در این آبی گه کل آلود کرده دین سکولاریسم و فعالیت در چارچوب قوانین دین سکولاریسم معرفی نماید .

اینها تا این اندازه مخاطبین خود را جاهل فرض کرده اند که قصد دارند به آنها بفهمانند در چارچوب حکومتی سکولار و قوانین سکولاریستی آن اهل سنت می توانند به حقوق خود  که الله تعالی در قانون شریعتش تعیین کرده دست پیدا کنند . به نظر شما این جبهه ی اقمار آل سعود و ترکیه خیال می کنند که همه ی اهل سنت در گوش گاو خوابیدن و از هیچ چیزی باخبر نیستن؟ یعنی اهل سنت همین الان کشورهای سکولاریستی و کفری مثل آمریکا و اروپا و ترکیه و غیره را نمی بینند؟ مگر در این کشورها قانون شریعت الله ارزشی دارد؟ یا اصلا کسی می تواند حتی ادعای تطبیق یکی از قوانین شریعت الله را داشته باشد که بر خلاف قوانین دین سکولاریسم باشد؟

پس این اشخاص با این حقه های قدیمی و فرسوده و سکولاریستی خود به چه کسی خدمت می کنند؟ به قانون شریعت الله و اهل سنت یا به دشمنان اهل سنت و قوانین دین سکولاریسم؟ اینها به سبک منافقین( سکولار زده ها) فعالیت می کنند که جرئت با صراحت بیان کردن عقایدشان را هم ندارند . اینها دشمن هستن باید مواظب خودمان باشیم و از آنها حذر کنیم . «هُمُ الْعَدُوُّ فَاحْذَرْهُمْ قَاتَلَهُمُ اللَّهُ أَنَّى يُؤْفَكُونَ». آنان دشمنان واقعی  هستند و از ايشان برحذر باش، الله متعال آنان را بكُشد! چگونه از حق منحرف می‌گردند.

دیدگاهتان را بنویسید