ضعف نظامی کفار سکولار جهانی به رهبر آمریکا در افغانستان و  پناه بردن به روباهان مکار دین فروش

ضعف نظامی کفار سکولار جهانی به رهبر آمریکا در افغانستان و  پناه بردن به روباهان مکار دین فروش

ارائه دهنده: ابوصلاح الدین الکوردی

زمانی که قدرت نظامی و زور وجود داشته باشد و قدرت برتر باشد معمولا  مکر و حیله و تزویر و حتی استفاده از پول زر زیاد تأثیر ندارد . اما زمانی که می بینید که کفار سکولار و اشغالگر جهانی به رهبری آمریکا در این چند سال گذشته در افغانستان به انواع دین فروشان و دسیسه های همه جانبه و جنگ تبلیغاتی وسیع و فریب بازی ها در افغانستان  روی آورده اند این نشان از آن است که قدرت نظامی و زور و توانایی رزمی آنان یا نابود شده و یا به صورت جدی تضعیف شده است .

زمانی که  بوش رئیس جمهور آمریکا علنا و در جلو رسانه ها و چندین میلیارد انسان  هر کسی را که در جنگ افغانستان با آنها نباشد را دشمن و در برابر خود معرفی کرد و وعده داد که مجاهدین طالبان را زنده یا مرده به چنگ خواهد و هر گونه صلحی با طالبان را نخواهد پذیرفت و… حملات هوائی وحشیانه ی خود بر مسلمین افغانستان را آغاز کرد . البته غلامان و مزدورانش هم از طریق زمینی جنایات خود را شروع کردند .

این کفار سکولار جهانی به رهبری آمریکا و همراهی مزدوران محلی اش بدترین جنایات را در حق مردم مسلمان افغانستان شروع کردند و چنان مغرور و متکبر بودند که قطعا با آنان حرف زده نمی شد و کسی جرئت هم نداشت تا بر وحشت و جنایات آنان ایراد بگیرد.

همین امریکایی ها چنان حالتی را بر سر افغان ها  آورده بودند که  نام از ملا، عالم دین و رهبران جهادی گرفته نمی شد، حتی سخن محاکمه هر عمامه بر سر و ریشدار زم زمه می شد، در رادیو ها و رسانه ها تبصره ها می شد، بعضی می گفتند امروز سیاف محاکمه می شود، بعضی می گفت امروز نوبت ربانی است و فردا نوبت محقق و پس فردا نوبت فلان ریشدار و عمامه بر سر که زمانی هم از جهاد و مجاهدین سخن گفته بود، چنین مردم ناقضین حقوق بشر خوانده می شدند.

حتی همین رهبران عمامه برسر و ملاها و علمای سلطان که اکنون عرض اندام نموده اند و در ساز امریکایی ها رقصیده به نفع آن ها آیات جهاد را تحریف می کنند و مردم را از جهاد باز می دارند، چنان خاموش شده بودند که گویا مرده اند و یا خفه شده اند. بلی، چنین بودند و از خوف محاکمه خود می ترسیدند.

حتی نمی دانم در ان وقت جامعه ی نام نهاد جهانی و اسلامی و همین مفتی های امروزی که در نشست ها و کنفرانس های فرمایشی شرکت می کنند کجا بودند و کشورهای که امروز به آرزوی صلح در افغانستان هستند وجودی هم داشتند یا خیر ؟ چه برسد به اینکه کنفرانس های علمای دین برگزار می کردند ؟!!!

کاش می بودند و صدای شان را می کشیدند تا از وحشت و مظالم امریکایی ها جلوگیری می نمودند و یا اقلا امریکایی ها را وا می داشتند تا از مظالم شان بالای افغان ها کاسته می شد. اما می دانیم که درآن زمان هیچ کسی جرئت مقابله با امریکایی های وحشی را نداشت.

باز هم آفرین و صد آفرین به ایمان و شجاعت راد مردان امارت اسلامی که  با کمال متانت و مردانگی همچو اسلاف شان وارد میدان مبارزه شدند و بینی این اژدهای قرن بیست یک را به خاک مالیدند، چنانچه پدران شان جهان را از شر شوروی ها نجات دادند، همچنان فرزندان این مرز وبوم، جهانیان را از شر امریکا وناتو نجات دادند و همین است که امروز ملا و عالمی در کار شد و رهبر، عمامه بر سر و ریش داری هم عرض اندام کرد.

واقعا اگر درست قضاوت نماییم، باید سیاف، عطا، محقق، خلیلی، وقاد، مجددی، شهرانی، کشاف و دیگر حلقه بگوشان امریکایی از همه بیشتر دست و پای طالبان را ببوسند که بوسیله ی شمشیر و میل تفنگ آن ها ماشین امریکایی ها شکست و امریکایی ها ناگزیر شدند تا به این پرزه های نابکار که قبلا در شرف نابودی بودند، دوباره توجه نمودند و به آنان اهمیت دادند.

اکنون امریکا در کشور افغانستان همچو سیلاب زده ای هست که برای نجات اش از هر وسیله ای استفاده می کند و در حقیقت این معمول هر اشغالگر و هر متجاوز است. قبلا امریکایی ها برملا شعایر و مقدسات دین ما را توهین می نمودند، اما اکنون به نام عالم دین تعدادی را امتیاز و تعدادی را معاش می دهند !!! قبلا امریکایی ها زنده ویا مردۀ طالب را می خواستند، اما اکنون با وی کنار می آیند و به وسیلهء این علمای نام نهاد دین سخن می گویند !!!

چرا نمی پرسیم که اگر واقعا این مفتی ها، علمای دین هستند چرا برای اخراج قوای امریکایی ها از کشور ما فتوای صادر نمی کنند ؟ اگر در واقعیت اینها خود مختار هستند و درباری و یا گماشته گان امریکایی ها نیستند چرا  فتوای سرتاسری صادر نمی کنند تا همه کشورهای اسلامی روابط شان را با غاصبین بیت المقدس «اسرائیل وامریکا» قطع نمایند ؟

اگر در واقعیت این کنفرانس علمای دین هست، پس چرا نصوص قرآنی را به نفع امریکایی ها  تحریف می نمایند و  تحت شعار صلح، می خواهند صدای جهاد را خاموش سازند.

تحریفی که به همه معلوم است، شما بسیار بار شنیده اید همه به یک صدا می گویند که «والصلح خیر» یعنی هنگامی که کفار بر کشور تان تجاوز کند و در کشور تان حکمرانی کرده مزدورانی را علیه شما بگمارند، باید مجاهدین با آنان کنار آمده صلح کنند و به زعم آنان این حکم قرآن شریف است (نعوذ من ذلک).

بلی صلح در شریعت اسلام جائز است به وسیله این آیت :وَإِنْ جَنَحُوا لِلسَّلْمِ فَاجْنَحْ لَهَا وَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ إِنَّهُ هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ (سوره انفال ۶۱)

تفسیر طبری در توضیح «وإن جنحوا للسلم فاجنح لها» می نویسد : ای وإن مالوا إلى مسالمتك ومتاركتك الحربَ، إما بالدخول في الإسلام، وإما بإعطاء الجزية، وإما بموادعة، و نحو ذلك من أسباب السلم والصلح . ای محمد (صلی الله علیه وسلم) اگر این کفار محارب میل داشتند تا با تو مسالمت کنند و از جنگ بشرطی دست بکشند که یا به اسلام داخل می شوند، یا در بدل جنگ به تو جزیه می دهند و یا باهم متارکه می کنید، شما نیز با این شرائط به صلح تمایل کنید (تفسیر طبری).

اما اصلا امریکایی ها صلح نمی خواهند، نه کشور افغانستان را رها می کنند و نه عملا حاضر می شوند که با مجاهدین روی میز مذاکره بنشینند، آنها «صلح» نمی خواهند آنها «تسلیم» شدن مسلمین به کفار را می خواهند.  اما  غلامان و گماشته های شان بنام این و آن و با چنگ زدن به انواع مکر و حیله ها و بازی کردن با آیات و احادیث در جنگی روانی اعلام می کنند که صلح بهتر است، دشمن هنوز در عرصهء نظامی به تجاوز اش ادامه می دهد و ایشان کام پاره کرده مجاهدین را ملامت می کنند که صلح بهتر است و جهاد کنونی حرام است !!!

می دانیم که این همه پروسه ها برای  عقیم ساختن روند جهادی به فرمایش امریکایی ها بکار انداخته شده و این علما همچو ملاهای شئون اسلامی دوران حکومت کمونیستی هستند که برای بقای رژیم کمونیست ها فتوا می دادند و احکام شریعت را تحریف می کردند. پس چنانچه از ملاهای شئون اسلامی دران زمان کاری ساخته نشد از این علمای درباری امریکایی ها نیز کاری ساخته نخواهد شد و کاروان جهاد و مجاهدین راه اش را خواهد پیمود.

 

دیدگاهتان را بنویسید