زمانی که سلفیت نجدی و علمای ساکن در دارالکفر ولاء و براء و دشمن شناسی ارائه می دهند

زمانی که سلفیت نجدی و علمای ساکن در دارالکفر ولاء و براء و دشمن شناسی ارائه می دهند

به قلم: ابوابراهیم هورامی

درمنهج ابوبصیر طرطوسی (ساکن انگلیس) و هانی السباعی(ساکن انگلیس) و طارق عبدالحلیم (ساکن کانادا) و ابوقتاده فلسطینی و ابومحمد مقدسی (ساکنین اردن حیات خلوت اسرائیل و مرکز جاسوسی آمریکا در خاورمیانه) و علمای درباری آل سعود،  مجاهدین دوله آن زمان که حکومت و قدرتی داشتند خوارج بودند و کشتن آنها بهتر از کشتن کفار اصلی معرفی می شد.

از دیدگاه طارق کانادا نشین سربازان دوله همگی کافر و مرتد هستند. ابوقتاده هم تمام سربازان گروههای مخالف هیئت تحریر جولانی را مرتد معرفی می کند. در برابر ابوبصیر هم گروه جولانی را سگهای جهنم و کشتار آنها را مقدم بر کشتار کفار اصلی می داند.

ابوبصیر قبلا در کتابی سراسر دروغ و افترا با مخلوط نمودن ناشیانه ی عقاید غلات و روافض با عقاید شیعه، تمام شیعیان جهان را مرتد معرفی نموده و قطعا جنگ با اینها را مقدم بر جنگ با کفار اصلی معرفی می کند که هم اکنون یکی از بندهای منهجی گروههای سلفی نجدی شده است.

از نگاه سلفیون نجدی دوله هم علاوه بر تمام شیعاین جهان تمام گروههای مخالف از جمله القاعده ی الظواهری و طالبان و…  همگی مرتد هستند و حکم اینها سنگین تر از حکم کفار اصلی  مثل آمریکا و انگلیس و اسرائیل و نصارا و یهود و ارتش ناتو و…  است .

در این صورت تمام این علمای ساکن در دارالحربها و سلفیت نجدی عملا قتال و جنگ مسلحانه با گروههای اطراف خود را بر قتال با آمریکا و ناتو و اسرائیل و روسیه و سایر کفار اصلی ترجیح می دهند . و حتی  چنین توجیه می کنند که چون عداوت و سنگینی حکم مرتد بیشتر از حکم کافر اصلی است پس دفع این مرتدین به دست کفار اصلی به صلاح است و حتی در مواردی هماهنگ با کفار اصلی با این گروههائی که آنها را خوارج یا مرتد می دانند وارد جنگ می شوند.  در اینجا واضح است که این گروههای کج فهم و فریب خورده آشکارا خواهان پیروزی کفار اصلی بر گروههای مخالف خود هستند که به صورت غیر شرعی حکم خوارج بودن یا ارتداد آنها را صادر کرده اند و به پیروز شدن کفار اصلی بر این گروهها خوشحال می شوند .

این علمای ساکن در دارالکفر ها و دارالحربها همواره با مسلمانان در حال در گیری و بگو مگویند و میان مسلمانان جدائی ایجاد می کنند ولی برای کفار اصلی و ستمکاران دوستان خوبی هستند و یاریشان می رسانند . رسول الله  صلی الله علیه و سلم می فرماید: «یَقْتُلُونَ أَهْلَ الْإِسْلَامِ وَیَدَعُونَ أَهْلَ الْأَوْثَانِ» (صحیح البخاری – و صحیح مسلم)؛ یعنی مسلمان را می کشند و بت پرستان را به حال خود وا می گذارند. بت پرستان همان مشرکین هستند که امروزه به نام سکولاریستها مشهور شده اند .

این یکی از صفات و نشانه های خوارج است که آشکار در میان این مفتی های ساکن در دارالحربها مشاهده اش کرده ایم و گروههای زیادی از مسلمین را نیز به خود آلوده کرده اند .پس هوشیار باش که  اینها برای کفار بهترین و سودمندترین گروه اهل بدعتند. زیرا باعث پراکنده شدن مسلمانان و ایجاد جنگ و درگیری در میان اهل قبله می شوند .خدمت اینها به کفار اصلی و اشغالگران سکولار(مشرک) خارجی بی نظیر است . کفار اصلی همیشه این خادمین را حمایت کرده اند و می بینیم که آنها را زیر پروبال خود نگه داشته اند .

ای برادر مجاهد و دلسوزم  تو بیدار شو و هوشیار باش و فریب نخور. حیف است دنیا و قیامت خودت را به خاطر تنفر و کینه از فلان قوم و گروه یا حسادت  در چنین مسیری هدر دهی.

دیدگاهتان را بنویسید