کشته شدن ۱۰ نیروی محلی کورد توسط سکولاریستهای مرتد حزب کارگران اوجالان در دری و نشکاش مریوان

کشته شدن ۱۰ نیروی محلی کورد توسط سکولاریستهای مرتد حزب کارگران اوجالان در دری و نشکاش مریوان

ارائه دهنده: شاهو مریوانی

از زمان انقلاب ۵۷ ایران تا کنون دسته هایی از کوردهای اهل سنت ایران  به خاطر بیرون راندن کوردهای مرتد سکولار و متحدین غیر بومی آنها به صورت مسلحانه با حکومت شیعه مذهب ایران متحد شده اند.  این کوردهای اهل سنت تا کنون صدها نفر از نیروهای خود را در جنگ با این سکولاریستهای مرتد و مزدور از دست داده اند .

در تازه ترین درگیریها این نیروهای بومی اهل سنت که از ساعت ۲ تا ۴ بامداد شنبه در اطراف روستاهای دری و نشکاش در شهرستان مرزی مریوان با سکولاریستهای مرتد و کمونیست حزب کارگران اوجالان ( مسیلمه ی کذاب فعلی کوردها) رخ داد ۱۰ نفر از این نیروها ی کورد بومی به همراه یک سرباز وظیفه کشته شده و ۸ نفر از آنها نیز زخمی شدند .

لازم به ذکر است که مزدوران حزب کارگران اوجالان به صورت نوبتی برای تمام حکومتهای منطقه نوکری کرده اند از صدام حسین بگیر تا بشار اسد و … البته فعلا در اختیار آمریکا هستند و تا کنون هزاران اهل سنت سوریه و عراق را به نفع آمریکا و روسیه قتل عام کرده اند و به ناموس صدها دختر و زن اهل سنت تجاوز نموده اند که نمونه ی تل براک سوریه و سکوت جهان به اصطلاح مدرن  نشان داد که هیچ کافر سکولاری برای خون و ناموس مسلمین و بخصوص  اهل سنت ارزشی قائل نیست .

دیدگاه‌تان را بنویسید: