آنچه نوکران و غلامان آمریکا در افغانستان نمی خواهند مردم در مورد توهم صلح بفهمند

 

آنچه نوکران و غلامان آمریکا در افغانستان نمی خواهند مردم در مورد توهم صلح بفهمند

ارائه دهنده: ابوصلاح الدین الکوردی

چندی پیش وزیر خارجه ی آمریکا مایک پمپیو به تاریخ ۱۰ جولایی در یک سفر اعلام نا شده به افغانستان آمد. وی پس از دیدار با نظامیان بلند پایه  ی امریکا در افغانستان با  مقامات رژیم دست نشانده کابل  هم دیدار کرد. پمپیو در نشست مشترک با سران رژیم دست نشانده ی خود در کابل دو موقف کاملا متضاد گرفت، یعنی «از صلح حمایت می کند و طالبان در انتظار خروج ما نباشند».

این یعنی دعوت مسلمین افغانستان به پذیرش ذلیلی و تسلیم شدن در برابر کفار اشغالگر خارجی و نوکران محلی آنها . چه کسی وجود ندارد که فرق بین «تسلیم شدن» با «صلح» را نداند؟

ملت و صاحبان فهم و دانش به این باور اند که عامل جنگ جاری در افغانستان اشغال کشور از سوی امریکا است، اگر اشغال نباشد جنگ متوقف می گردد و صلح بر می گردد، اما صلح در حضور اشغالگران محال است، زیرا همین اشغالگران بودند که صلح را لگدمال و آتش جنگ را داغ ساختند. امتزاج صلح و اشغالگران همچون یکجا شدن آب و آتش است.

ترامپ، پمپیو و……. باید به زورگویی خود اصرار نکنند، ایشان باید از زیان های بشری، مالی، سیاسی و اخلاقی طولانی ترین جنگ تاریخ شان عبرت بگیرند، دیگر باید در خواب پیروزی در افغانستان نباشند، برای خاموش شدن مقاومت جهادی بسیار انتظار کشیدند، هر چیزی را آزمودند و از سلاح های ممنوع الاستعمال استفاده کردند، درین جا آن ارزشهای خود را نیز پامال ساختند که در امریکا برایش سر خم می کنند، چنان جنایاتی را تکرار کردند که  کمونیسم و نازیسم نیز ازآن شرم داشتند، اما باز هم اثر و نشانه ی پیروزی به ذره بین هم معلوم نمی شود.

تاریخ شاهد است و ملت ها و دولت های هوشیار می دانند که مسلمانانی که اهل جهاد و عزت باشند را نمی توان مستعمره ساخت، ملت مجاهد افغانستان یکی از این ملتهای اهل جهاد و عزت است که ذلیلی را از هیچ ظالمی نمی پذیرد مخصوصا از ظالمین کافر اشغالگر خارجی . شکست انگلیس و روس ها حرف های دیروز و آن روز است، امریکایی ها نیز باید در انتظار شکست حتمی شان در افغانستان باشند.

با اتکاء به نصرت الله تعالی و مردمی بودن جهاد در افغانستان و همکاری صمیمانه ی مسلمین افغانستان با اعتقادی راسخ می توان گفت : همچنانکه مجاهدین توانستند طاغوتها و بتهای قرن ۱۹ و ۲۰ را در سرزمین خود بشکنند قادر هستند که طاغوت بت قرن ۲۱ یعنی آمریکا را نیز نابود کرده و دشمن اصلی قانون شریعت الله و مسلمین را از خاک افغانستان وادار به فرار کنند . ان شاء الله تعالی

 

دیدگاهتان را بنویسید