پیامی به اهل سنت غرب ایران و هم مسیران بنیان جهاد علیه دین سکولاریسم در مورد فراخوان راهپیمائی کفار سکولار منطقه ای و مرتدین محلی

 

پیامی به اهل سنت غرب ایران و هم مسیران بنیان جهاد علیه دین سکولاریسم در مورد فراخوان راهپیمائی کفار سکولار منطقه ای و مرتدین محلی

بسم الله الرحمن الرحیم

 

الله تعالی می فرماید : لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُواْ الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُواْ (مائده/۸۲) مسلّما سرسخت‏ترين مردم را در دشمنى با كسانى كه ايمان آورده ‏اند، يهود و مشركان(سکولاریستها) خواهى يافت . در این صورت یهود و مشرکین(سکولاریستها) دشمنان شماره یک مسلمین و به همین ترتیب با توجه به آیات اولیه ی سوره ی روم نصرانی ها دشمنان شماره  ۲ و مجوس به عنوان کفار شبه اهل کتاب در ردیف سوم قرار می گیرند، که پیروزی این دشمنان شماره ۲ بر دشمنان شماره ۳ باعث خوشحالی مومنین و شایسته ی نصرت الله می باشد . وَ يَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ . بِنَصْرِ اللَّهِ  …

علاوه بر این الله تعالی به واقعیت دیگری در مورد مشرکین( سکولاریستها) اشاره می کند و پس از سريه عبد اللَّه بن جحش رضی الله عنه بر علیه سکولاریستهای قریش می فرمایند که سکولاریستها (یا همان مشرکین)  به صورت همیشه و پیوسته با مسلمین می جنگند تا زمانی که مسلمین را از محتوای دین اسلام خارج کرده و تابع قانون دین سکولاریستی خود نمایند و مسلمین دست از مفاهیم و محتوای دین اسلام بکشند و تابع حاکمیت، قانون و برنامه ی آنها گردند : … وَلاَ يَزَالُونَ يُقَاتِلُونَكُمْ حَتَّىَ يَرُدُّوكُمْ عَن دِينِكُمْ إِنِ اسْتَطَاعُواْ وَمَن يَرْتَدِدْ مِنكُمْ عَن دِينِهِ فَيَمُتْ وَهُوَ كَافِرٌ فَأُوْلَـئِكَ حَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فِي الدُّنْيَا وَالآخِرَةِ وَأُوْلَـئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ .

بدین ترتیب الله تعالی هم دشمنان شماره یک ما را معرفی می فرمایند و هم اینکه بیان می کنند که سکولاریستها به صورت مداوم با مسلمین « قتال » می کنند ، یعنی جنگ و کشت و کشتار؛ تا کی؟ تا زمانی که مسلمین دست از مفاهیم چهار گانه ی دین خود یعنی : ۱- حاکمیت و قدرت حکومتی ۲- قانون و شریعت الله  ۳- اطاعت کردن از این حاکمیت و قانون ۴- مجازات کردن و پاداش دادن بر اساس این قانون و توسط این حکومت بکشند و این ۴ مورد در اختیار کفار سکولار و مجریان دین سکولاریسم قرار بگیرد.

در این صورت با توجه به آیات اولیه  ی سوره ی روم متوجه می شویم که اصحاب رسول الله صلی الله علیه وسلم قبل از احکام مربوط به حجاب و زکات و حج و …. و حدود مربوط به زناکار و مشروب خور و دزد و قاتل و مرتد و … با دشمن شناسی شرعی و درجه بندی شرعی دشمنان آشنائی پیدا کرده بودند . چون تمام این احکام و حدود بعد از آموزش دشمن شناسی شرعی و درجه بندی شرعی دشمنان نازل شده اند . با این وصف اهل سنت کوردستان و هورامان نیز باید همچون سایر مسلمین استراتژی کلان مبارزاتی اش را بر اساس دشمن شناسی شرعی و درجه بندی شرعی دشمنانش قرار بدهد که الله تعالی برایشان مشخص کرده است .

علاوه بر این می بینیم که چند دهه است کوردهای اهل سنت بر خلاف سایر اهل سنت ایران با سرطان فراگیر و ارتداد عمومی خائنین مرتد سکولار دست و پنجه نرم می کنند که این مرتدین سکولار آشکارا با شعارهای فریبنده و دروغین دین، جان ، ناموس ، شعور ، مال و سرزمین مادری خود را مورد هجوم  و معامله قرار داده و راه را برای تسلط دشمنان قانون شریعت الله فراهم نموده اند . خیانت این کوردهای مرتد سکولار بر علیه منافع اهل سنت ایران و عراق و سوریه و مزدوری آشکار آنها برای حکومتهای فاسد و ظالم منطقه ای و اتحاد آشکار – با واسطه یا بی واسطه ی–  آنها با یهود و آمریکای سکولار بر کسی پوشیده نیست .

اکنون می بینیم که ، بر خلاف تاریخ گذشته ی اسلامی پر افتخار کوردهای مسلمان، کوردهای سکولار یکی از خائن ترین و پست ترین موجودات زمین گشته اند، که حاضرند جهت تامین منافع اربابانشان، تن به هر پستی و رزالتی بدهند، و در برابر جهت ترویج عقاید کفری سکولاریستی خود همیشه«با زبان اسلحه » با اهل سنت کوردستان و هم زبانان خود  وارد «گفتگو » شده اند.

اگر این سکولاریستهای مرتد برای یک شبانه روز اربابان سکولار خارجی و طاغوتهای محلی خود را از دست بدهند توسط همین مسلمین کوردستان نابود خواهند شد، به همین دلیل است که می بینیم  همیشه دنبال اربابی بزرگتر و متحدی بزرگتر جهت ضربه زدن به ملت خود بوده اند .

هم اکنون هم می بینیم  این سکولاریستهای مرتد جنایتکار به همراه سکولاریستهای کافر فارس و ترک و عرب و… ایرانی که تسلطی بر کوردهای اهل سنت ایران و سایر اقوام ایرانی ندارند سعی در پیدا کردن اربابی در ایران و جهان برای خود هستند و فعلا تنها از دور غرغر می کنند و با پنهان کردن بخشی از کینه ی خود نسبت به قانون شریعت الله و اهل سنت سعی دارند در پوشش فعالیتهای تبلیغی به اصطلاح آزادی خواهانه و خیر خواهانه و بشر دوستانه و شعارهای عوام فریبانه ی اقتصادی توسط همین فریب خورده ها فعالیتهای براندازانه ی خود را به پیش برده و این تنها سد، سپر و مانعی که در قالب حکومت شیعه مذهب ایران در برابر آنها و کفار سکولار جهانی به رهبری آمریکا شکل گرفته است را توسط انسانهائی که فریب داده اند از جلو خود بردارند، و آن چیزی را بسازند که سالهاست سکولاریستهای مرتد محلی تحت پوشش یکی از کفار سکولار جهانی در لیبی و مصر و عراق و سوریه و افغانستان و پاکستان و یمن و غیره ساخته اند .

این سکولاریستهای مرتد محلی به همراه دین فروشانی که در قالب دموکراسی خواهی خود را در اختیار سیاستهای این نوکران سکولار محلی قرار داده اند چندین بار از مردم درخواست راهپیمائی به نفع خود کرده اند که هر بار با جواب منفی کوردهای اهل سنت ایران مواجه شده اند،  و اگر در سایر مناطق ایران کسانی فریب تبلیغات آنها را خورده و وارد بازیهای خیابانی و تبلیغات دروغین آنها شده اند اکثرا جزو بی اخلاق ترین و فاسد ترین ایرانیانی بوده اند که با توهینهای آنها به الله و قرآن و پیامبر و اسلام و قوانین شریعت الله برای همه شناخته شده هستند؛ و اگر عده ای از مردم نا آگاه و فریب خورده توسط رسانه های ماهواره ای قاطی این زباله ها شده و به دادن شعارهای احساساتی  به خیابانها کشانده شده بودند بعد از برگشت به منزل و بررسی آنچه رخ داده متوجه شده اند که فریب خورده و با کسانی همراه شده اند که تنها دشمن حکومت شیعه مذهب ایران نیستند بلکه دشمن اصلی قانون شریعت بوده و برایشان شیعه و سنی هیچ فرقی ندارد بلکه دشمنی آنها با اهل سنت و مجاهدین شریعت گرای اهل سنت بسیار شدیدتر و کینه توزانه تر است و بدیل اینها نه تنها قانون شریعت الله ب اساس فقه یکی از مذاهب اهل سنت نیست بلکه جایگزین کردن قوانین کفری دین سکولاریسم و تحمیل دیکتاتوری دین سکولاریسم بر آنها می باشد .

کوردهای اهل سنت باید مثل گذشته هوشیاری خود را حفظ کنند و به این پیام رسول الله صلی الله علیه وسلم ایمان کامل داشته باشند که می فرماید: مَنْ تَشَبَّهَ بِقَوْمٍ فَهُوَ مِنْهُمْ » رواه أبو داود) و چنانچه لحظه ای بلغزند جزو همین کفار سکولار جهانی و مرتدین محلی محسوب شده و در روز قیامت هم با همین کفار مرتدی که دوستشان دارند حشر می شوند: «الْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ».(متفق علیه)

ما بدون شک اختلافاتی با فقه تشیع داریم  همچنانکه اختلافاتی با فقه حنفیت ماتریدی و دیوبندی موجود داریم، همچنین مشکلات اقتصادی و خواسته های اقتصادی زیادی هم داریم و از عملکرد بسیاری از مسئولین اقتصادی و امنیتی منطقه هم راضی نیستیم و خواهان رفع شدن این آسیبها هستیم اما با این وجود از کوردهای اهل سنت ایران طبق معمول انتظار داریم که جهت رفع این بدها و فاسدها فریب کفارسکولار جهانی و مرتدین محلی را نخورند که به بدتر و افسد کشانده شوند و مثل همیشه در این گونه نمایشهای خیابانی که در نهایت به تقویت کفار سکولار جهانی و مرتدین محلی می انجامد شرکت ننمایند .

علاوه بر این به اطلاع تمام هم مسیران خود در تمام شهرهای اهل سنت غرب ایران می رسانیم که علاوه بر عدم شرکت در چنین نمایشهای مخرب خیابانی هیچ برادری طبق همیشه حق ندارد کوچکترین واکنش نظامی در برابر این مزدوران و فریب خوردهای احتمالی از خود نشان دهد. هر گونه جنگ و درگیری با این مزدوران و فریب خورده ها «در وضع موجود» در کوردستان ایران از طرف ما غیر شرعی است. اگر دیدید عده ای فریب خورده قصد دارند همچون یک ابزار در اختیار دشمنان شماره یک دین و ملت و وطن خود قرار بگیرند و این دشمنان در راه اهدافشان خرجشان کنند، ما حق نداریم ابزار دست دیگران شویم، این فریب خورده ها اولین بارشان نیست که دست به دست می شوند و تا هستند مثل زنان هر جائی دست به دست خواهند شد .

 

وَاللَّهُ غَالِبٌ عَلَى أَمْرِهِ وَلَكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَعْلَمُونَ

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

۹/۵/۹۷

اعضای شورای مرکزی بنیان جهاد علیه دین سکولاریسم و مذاهب مختلف ان در کوردستان و هورامان

  • ابوعبدالله موکریانی
  • ابوسلیمان هورامی
  • کارزان شکاک
  • ابوعبدالله جاف جوانرو
  • مسعود سنه ای
  • ابوخالد کوردستانی
  • ابوصلاح الدین الکوردی

دیدگاه‌تان را بنویسید: