آل سعود، بمبهای چند میلیاردی آمریکا و قتل عام کودکان مسلمان یمنی و پیامی به اهل سنت ایران

آل سعود، بمبهای چند میلیاردی آمریکا و قتل عام کودکان مسلمان یمنی و پیامی به اهل سنت ایران

به قلم: سعدی مریوانی

کشور یمن از سال ۲۰۱۴ شاهد یک انقلاب مردمی بر علیه مزدوران توافقی آمریکا به رهبری عبد ربه منصور بوده است که در این انقلاب اقلیتی از شیعیان زیدی حوثی و اکثریت قاطعی از اهل سنت که مخالف آمریکا و رژیم فاسد آل سعود هستند حضور دارند.

رژیم فاسد آل سعود زمانی که منافع اربابش آمریکا را در خطر می دید  در سال ۲۰۱۵ برای پشتیبانی از مزدورانش به رهبری عبدربه منصور مرتد جنگی وحشیانه را بر انقلابیون یمنی تحمیل کرد که تا کنون جان هزاران زن و مرد و پیرو جوان و زن و بچه ی مسلمان را گرفته و علاوه بر ویران نمودن تمام زیرساختهای اساسی آن، باعث رواج انواع بیماریهای واگیر و حتی ربودن و تجاوز به نوامیس اهل سنت در شهرهای تحت کنترل مزدورانش چون عدن شده است .

در رسانه های مختلف مثل شبکه آمریکایی سی‌ان‌ان  دیدیم که اعلام کردند  بمبی که عربستان سعودی از آن در بمباران یک اتوبوس حامل کودکان یمنی استفاده کرده از نوع ام‌کی ۸۲ و ساخت آمریکا بوده است. حکومت مرتد آل سعود در ۱۸ مرداد توسط این بمب یک اتوبوس را که حامل کودکان مدرسه ای در استان صعده در شمال یمن بود هدف قرار داده و در این حمله ۵۱ نفر از جمله ۴۰ کودک ۱۰ تا ۱۳ ساله کشته شدند.

این همان ثمره و هدیه ای است که مزدوران مجازی آل سعود چون دارودسته ی فتاحی و جبهه ی مجازی منتسب به اهل سنت باسامی و شبکه های ماهواره ای نور و کلمه و… قصد دارند برای اهل سنت ایران به ارمغان بیاورند . اهل سنت ایران به همین سادگی از این تجربیات وحشتناکی که آل سعود و مزدورانش برای اهل سنت آفریده اند نمی گذرند . اینها تجربیات گرانهایی هستند در پرهیز از این جنایتکاران و فریب خورده های جاهل آنها .

دیدگاهتان را بنویسید