حمله به مرکز فرماندهی سکولاریستهای مرتد حزب دمکرات کردستان ایران در کوی سنجق عراق و خوشحالی اهل سنت ایران

 

 حمله به مرکز فرماندهی سکولاریستهای مرتد حزب دمکرات کردستان ایران در کوی سنجق عراق و خوشحالی اهل سنت ایران

به قلم : ابوعبدالله موکریانی مهابادی

مرتدین سکولار حزب دمکرات که از پس مانده های جمهوری فرمایشی استالین در مهاباد و مریدان قاضی محمد مرتد از دست نشانده های استالین به شمار می روند پس از ۹ سال خیانت کورد کشی وحشیانه و خدمت به صدام حسین سکولار و سایر دشمنان سکولار ملت کورد در نهایت اردوگاه نشین شد که به چند حزب و فرقه ی مختلف تقسیم شدند .

با این وجود چندیست که با بالا گرفتن جنگ نرم بین ایران و آمریکا به عنوان اهرمی خائنانه در اختیار آمریکا قرار گرفته است . به همین دلیل این حزب سکولار و مرتد با انجام چند عملیات تبهکارانه در نهایت به همراه سایر اپوزیسیون سکولار مخالف حکومت شیعه مذهب ایران در آمریکا حضور یافت و روی سیاه خودش را با اثبات نوکری برای جنایتکار ترین حکومت جهان به نمایش گذاشت .

در پی این تحرکات خائنانه ی مرتدین بر علیه حکومت شیعه مذهب ایران و اهل سنت کوردستان ما امروز شاهد حملات موشکی ایران به قلب فرماندهی آنها در کوی سنجق بودیم که در نتیجه ی این عملیات بیشتر از ۱۶ نفر به هلاکت رسیده و بیش از ۴۰ نفر نیز زخمی شده اند که از الله تعالی خواستاریم این زخمی ها را نیز به درک بفرستد .

ما ضمن ابراز خوشحالی از پاک شدن این لکه های چرکین و ننگین از میان مسلمین کوردستان اعلام می کنیم که از نابودی این سکولاریستهای مرتد و خائن به دین و مردم به دست هر کسی و توسط هر علتی (مثل ایدز و وبا و طاعون و سل و… ) ابراز رضایت می نمائیم .

بدون شک مرتدین کثیفترین دشمنان مسلمین هستند که حکم آنها بسیار بدتر از حکم کفار اصلی چون یهود و نصارا است . ما در جنگ بین این مرتدین با کفار نصرانی بدون شک از کفار نصرانی حمایت نموده و به پیروزی نصرانی ها بر مرتدین خوشحالیم. این ساده ترین آموزه های آیات اولیه ی سوره ی روم و ولاء و براء مسلمین است.

 سوزاندن قرآن توسط سکولاریستهای مرتد کردستان
سوزاندن قرآن توسط سکولاریستهای مرتد کردستان

1 دیدگاه دربارهٔ «  حمله به مرکز فرماندهی سکولاریستهای مرتد حزب دمکرات کردستان ایران در کوی سنجق عراق و خوشحالی اهل سنت ایران»

 1. الله اکبر و لله الحمد
  مرتدین سکولار اسامی ۱۲ نفر از هلاک شده های خود را اینجوری نوشته اند :
  شش تن از جانباختگان از اعضای کمیته مرکزی حزب دمکرات کردستان بوده‌اند. به گفته حزب دمکرات در این حملات چهل نفر هم زخمی شدند.
  ١ـ کریم مهدوی، عضو کمیته مرکزی حزب دمکرات کردستان
  ٢ـ ابراهیم ابراهیمی، عضو کمیته مرکزی حزب دمکرات کردستان
  ٣ـ نسرین حداد ، عضو کمیته مرکزی حزب دمکرات کردستان
  ۴ـ رحمان پیروتی، عضو کمیته مرکزی حزب دمکرات کردستان
  ۵ـ سهیلا قادری، عضو علی البدل کمیته مرکزی حزب دمکرات کردستان
  ۶ـ هاشم عزیزی، عضو علی البدل کمیته مرکزی حزب دمکرات کردستان
  ٧ـ عثمان عثمانی ٨ـ کریم رسول زادە ٩ـ پیشوا سید عمر ١٠ـ جمال اکبری ١١ـ منصور اکبری‌پور ١٢ـ کریم کارساز

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید