بوی گند فساد در صفوف باند مهتدی ایلخانی زاده از زبان خواهر دو کشته شده  (کومه له)

 

 

بوی گند فساد در صفوف باند مهتدی ایلخانی زاده از زبان خواهر دو کشته شده  (کومه له)

 

نسرین سلطانی : نامه ای سرگشاده برای رفیق عبدالله مهتدی – دبیرکل کومه له

رفیق سلام ،

پیش از اینکه شروع به ابرازگلایه کنم بهتر است خود را معرفی کنم . من خود را دوست و حتی عضو کومه له می دانم و هرچند رسماً عضو نیستم ، بدلایلی که بعداً خواهم گفت خود را دوست شما می دانم. من خواهر دو شهید کومه له هستم و مدت ۱۲ سال است که در نروژ  زندگی می کنم.

کاک عبدالله محترم !

آیا از وضع افتضاح تشکیلات کومه له در نروژ خبر داری؟! آیا می دانید کمیته تشکیلات نروژ چطور آبرو ، حیثیت ، سنت و سابقه کومه له را لکه دار می کند ؟ آیا برادران من خون خود را دادند که کمیته کنونی و کمیته های بی آبروی پیشین اینچنین با آبرو و اعتبار کومه له بازی کنند؟!!

ایا می دانید که هجو رفقای عضو و مخالفان اعمال زشت کمیته ، ترور شخصیت ، بهتان و دروغ و تهمت و حذف مخالفان ، محفل گرائی ، و حتی هجو و توهین و بهتان ناموسی رفقا و اعضاء به یک کار عادی و معمولی امسال افراد معلوم الحالی نظیر کریم ، باقی، سعدون ، بهروز و … تبدیل شده است؟

آیا می دانید که ده ها و ختی شاید صدها نفر آرزو دارند که به صفوف کومه له برگردند و از ترس بی آبروئی این کار را نمی کنند ؟!!!

دو دختر ۲۳ ساله و ۱۶ ساله دارم ، آرزو داشتم که وارد سازمان جوانان کومه له شوند. آیا میدنید که سازمان جوانان به جای شناساندن سنت های کومه له، تشویق به تماس جنسی و تجاوز می شوند و از طرف شخص کاک باقی مورد طمع جنسی قرار می گیرند؟

آیا می دانید که پول هنگفتی از متقاضیان تأئیدیه توسط سازمان جوانان اخذ شده و است؟ “عطا محمودی ۷۰۰۰ کرون” و یا زنانی که تنها آمده اند و در کمپ زندگی می کنند ، در مقابل گرفتن تأئیدیه به آنها پیشنهاد سکس و جنسی می شود؟!!

به عنوان نمونه سه ماه یکی از زنانی که از دست شوهرش فرار کرده و به دام کمیته افتاده وادار به تماس جنسی (سکس) می شود و سپس کیس تشکیلات مخفی برایش درست می کنند و بعد از دو سال به او جواب رد می دهند و هم اکنون آواره و دربدر است!!

آیا می دانید که زنان درون تشکیلات کومه له در نروژ به عنوان حیوان در تظاهرات ۸ مارس شناخته می شوند؟!!

این چه تشکیلات و کمیته ای است که امروز در برابر سفارت ایران تظاهرات و راهپیمائی می کند و فردا در داخل سفارت ایران است؟!!

برای آگاهی شما زمانی حزب کمونیست بخاطر همین روابط مشکوک متهم می شد.آیا می دانید برای کمیته اسکاندیناوی “تو بگو جمهوری اسلامی ” نماینده کومه له را زیر مشت و لگد می گیرد؟!! و یا اعضاء را تهدید به اخراج از تشکیلات می کند؟!

آیا آن همه زحمت و تلاش برای تجدید تشکیلات نروژ برای این بود که قاضی به خانه متهم برود و آب و نان بخورد و بخوابد؟!! و سپس جای شاکی و متهم عوض شود و به قول یک ضرب المثل کردی : هم کتک می زنند و هم فریاد می زنند!!!

آیا اینگونه اعمال ما را به یاد ژاندارم های رژیم سابق نمی اندازد که جهت رسیدگی و قضاوت و داوری به شکایت رعیت که از طرف ارباب مورد ضرب و شتم قرار می گرفت، به خانه ارباب می رفتند؟!!

راستی می دانید که تشکیلات کومه له نروژ شبیه قطار کاک سعدون است که به جای سوار کردن مسافر ، کارشان پیاده کردن اعضاء شده است؟ اگر این قطار این چنین حرکت کند ، یک عضو غیر از خودشان باقی نمی ماند …. آنان از حسادت نمی توانند کسانی پر مایه را نظیر رفیق شفیق یا مهندس صوفی را ببینند و تحمل کنند… صحبت از نماینده کومه له کردم ، نقل قول خوشمزه ای از کاک ناصر تعریف می کنم. گفت پیشاهنگ کاروان ، اگر خر باشد ، رو به ده کوره می کند…

کاک عبدالله … کاروان کومه له در اینجا مدتهاست در ده کوره فرو رفه است. کاک عبدالله …. عرق شرم بر پیشنی آدم می نشیند و در حقیقت ، همه این حقایق تف سربالاست که بصورت خودمان برمی گردد. برای همه گفته هایم مدرک قاطع در دست دارم و حتی این حقایق و موضوعات از طرف هیچ آدم منصف و آشنا به قضایا انکار نمی شود.

خواهرت ، نسرین سلطانی      نروژ –  ۳۰  مارس  ۲۰۰۶

 

 

دیدگاهتان را بنویسید