کاک حسن امینی در کدام سمت ایستاده است ؟

کاک حسن امینی در کدام سمت ایستاده است ؟

به قلم : سید م. احمدی (سنندجی)

بسم الله الرحمن الرحیم

دیروز متوجه شدیم که حکومت شیعه مذهب ایران سه نفر از سکولاریستهای مرتد حزب کمونیست ایران (کومله) را پس از چند سال زندانی کردن اعدام نمود .

لقمان و زانیار مرادی  چند برادر موحد ما را در مریوان ترور کردند و سرانجام  در مردادماه ۱۳۸۸ حین عبور از مرز عراق و بازگشت به ایران در مریوان دستگیر شدند.  این سکولاریستهای مرتد در تاريخ ۲۴ اسفند ۱۳۸۶ دو برادر مسلمان ما را به نامهای  “انور اشكاوند” و “طیب كشور دوست” هنگام بازگشت از نماز جماعت عشاء در شهر مريوان محله چهار باغ مريوان  به شهادت رساندند .  همچنین سعدی شیرزادی فرزند امام جمعه مریوان  را به اتهام عضویت در القاعده  به همراه دو برادر دیگر به نامهای هادی شیرزادی و عبدالکریم کهنه پوشی در هنگام بازگشت از نماز جماعت عشاء در ۱۵ تير ۱۳۸۸ در جلو منزل امام جمعه مریوان  به شهادت می رسانند . نحسبهم کذالک و الله حسیبهم و لا نزکی علی الله احدا  .

ملا مصطفی شیرزادی امام جمعه ی سلفی مسلک مریوان هم بر اساس ملاقاتی که با قاتلین فرزندنش در زندان داشته و اقرار آنها شنیده  و اقرار مجدد قاتلین در منزل شخصی ایشان که برای طلب بخشش آمده بودند در خطبه ی ۶/۶/۱۳۸۸ حزب سکولار و مرتد کومله ی آدمکشان را مسئول قتل فرزنش معرفی می کند .

این بخشی از کارنامه ی این دو سکولار و مرتد است که دستشان به خون برادران اهل توحید ما آلوده شده بود . یکی دیگر از سکولاریستهای مرتدی که اعدام شد رامین حسین‌پناهی  بود که این شخص هم  باز عضو حزب سکولار و کمونیستی کومله بود که در تیر ۱۳۹۶ در حالی که در درگیری مسلحانه زخمی شده بود دستگیر می شود.

در این صورت واضح و روشن است که طبق اقرار متهمین و شهادت امام جمعه ی مریوان و کلیپ تصویری از ملاقات این مرتدین با خانواده ی مقتولین و اقرار مجدد به قتل و درخواست بخشش از خانواده ی مقتولین، ما با کسانی طرفیم که با عقایدی سکولاریستی و ضد اسلامی و با عضویت در یکی از احزاب سکولار و مرتد کوردستان اقدام به قتل چند برادر مسلمان ما آنهم به اتهام عضویت در القاعده یا داشتن عقاید توحیدی و یا تبلیغ برای توحید و قانون شریعت الله کرده اند .

با این وجود می بینیم که کاک حسن امینی در بیانیه ی خود به تاریخ ۱۷/۶/۹۷ به خانواده ی  این مرتدین سکولار و مسلح  کمونیست که دستشان به خون برادران مسلمان و موحد ما آلوده شده است پیام تسلیت می فرستد، و علاوه بر آن، کشتن این مرتدین قاتل کمونیست را بر خلاف مصالح کشور ایران و قداست اسلام و وحدت ملی دانسته و کشته شدن این مرتدین سکولار را مایه ی تاسف و تاثر خودش می داند . بد تر از همه اینکه مرگ این مرتدین قاتل را مصیبتی بزرگ و جانگاه معرفی کرده  و از خداوند منان برای عفو این مرتدین سکولار و قاتل درخواست عفو و غفران دارد، در حالی که الله تعالی به صراحت مسلمین را از چنین دعاهائی نهی کرده و می فرماید:

‏ مَا کَانَ لِلنَّبِیِّ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَن یَسْتَغْفِرُواْ لِلْمُشْرِکِینَ وَلَوْ کَانُواْ أُوْلِی قُرْبَى مِن بَعْدِ مَا تَبَیَّنَ لَهُمْ أَنَّهُمْ أَصْحَابُ الْجَحِیمِ ‏ (توبه/۱۱۳) پیغمبر و مؤمنان را نسزد که برای مشرکان طلب آمرزش کنند ، هرچند که خویشاوند باشند ، هنگامی که برای آنان روشن شود که ( با کفر و شرک از دنیا رفته‌اند ، و ) مشرکان اهل دوزخند .‏

‏ وَمَا کَانَ اسْتِغْفَارُ إِبْرَاهِیمَ لِأَبِیهِ إِلاَّ عَن مَّوْعِدَةٍ وَعَدَهَا إِیَّاهُ فَلَمَّا تَبَیَّنَ لَهُ أَنَّهُ عَدُوٌّ لِلّهِ تَبَرَّأَ مِنْهُ إِنَّ إِبْرَاهِیمَ لأوَّاهٌ حَلِیمٌ ‏ (توبه/۱۱۴) طلب آمرزش ابراهیم برای پدرش ، به خاطر وعده‌ای بود که بدو داده بود ، ولی هنگامی که برای او روشن شد که پدرش دشمن خدا است ، از او بیزاری جست ( و ترک طلب آمرزش برای وی گفت ) . واقعاً ابراهیم بسیار مهربان و دست‌بدعا و فروتن و شکیبا بود .‏

این یعنی ولاء و براء و کفر به طاغوت یک مسلمان و این یعنی دشمن شناسی شرعی یک مسلمان و واکنش در برابر چنین مجرمینی . حالا کاک حسن امینی با چه مجوز شرعی در برابر قتل چنین قاتلین مجرم و چنین سکولاریستهای کمونیست و مرتدی  چنین واکنشی نشان می دهد؟  چرا در بیانیه ی خود تنها به کورد بودن اینها اشاره می کند و اشاره ای به کافر و مرتد بودن آنها و قاتل بودن آنها و عضویت آنها در حزب سکولار و مرتد کومله  نمی کند؟ چرا اشاره ای نمی کند که این مجرمین کمونیست بودند و مسلح که نه به الله اعتقادی داشتند نه به اسلام و نه به نماز و روزه و … و  نه حتی به ملی گرائی و کورد بودن . چون اینها به انترناسیونالیسم اعتقاد دارند .

چرا کاک حسن امینی اشاره ای نمی کند که این سکولاریستهای مرتد و کافر  برای حزبی سکولار و مرتد کار کرده اند که ۸ سال تمام مزدور صدام حسین بوده و دستش به خون هزاران کورد اهل سنت آلوده شده است ؟

البته کاک حسن امینی قبلا هم  از به قدرت رسیدن سکولاریستهای مرتد طالبانی و بارزانی در کردستان عراق ابراز شادمانی کرده بود و برایشان پیام تبریک فرستاده بود و بارها در کانالهای ماهواره ای سکولاریستهای مرتد هم  صحبت کرده و به نحوی خودش را از سایر اهل سنت کوردستان جدا کرده و «عملا» چنین وانمود کرده است که معیار برایش «ملیت» است نه قانون شریعت الله  و کفر به طاغوت و ولاء و براء شرعی و درجه بندی شرعی دشمنان و اتحاد حول محور «لا اله الا الله و محمد رسول الله».

 

 

دیدگاهتان را بنویسید