باز نشر بیانیه  جریان بنیان جهاد علیه دین سکولاریسم در مورکریان در مورد جنگ روانی  مرتدین سکولار  پس از نبرد رسوائیشان با نیروهای ایران و ….

باز نشر بیانیه  جریان بنیان جهاد علیه دین سکولاریسم در مورکریان در مورد جنگ روانی  مرتدین سکولار  پس از نبرد رسوائیشان با نیروهای ایران و ….

 

اخیرا مشاهده کردیم که مرتدین سکولار و مزدور بعد از تجمعی که در آمریکا به همراه اپوزیسیون ساختگی سکولار ایران برپانموده بودند اقدام به  ترورهای کور و عملیاتهای جنون آمیزی در بخشهائی از موکریان، مریوان و هورامان نمودند. در واکنش به این مزدور منشی های سکولاریستها و تکرار سناریوهای مزدوری آنها حکومت شیعه مذهب ایران هم چندین نفر از آنها را در عملیاتهای مختلف به درک فرستاده و حتی حملاتی را به مقرات بخشی از این مرتدین در خاک عراق انجام داد.

اما نکته ی تامل بر انگیز جنگ روانی سکولاریستهای مرتد به خط و نشان کشیدن برای جریانات شریعت گرای اهل سنت در کوردستان و همراهی بخشی از جریان فکری کاک احمد مفتی زاده و اخوان الشیاطین ( شاخه ی انحرافی جریان مبارک اخوان المسلمین) با این مرتدین  و بسیج افکار عمومی در راستای اهداف سکولاریستهای مرتد بر می گردد که نشان می دهد سیاستهای ما در طول این چند سال گذشته در مورد دشمن شناسی شرعی و درجه بندی شرعی دشمنان در مناطق اهل سنت نشین غرب ایران صحیح و منطبق با منهج صحیح اهل سنت بوده است .

بر همین مبنا بنیان جهاد علیه دین سکولاریسم  و مذاهب مختلف آن در کوردستان و هورامان در واکنش به این جنگ روانی سکولاریستهای مرتد بیانیه ای که ۹ سال پیش در همین رابطه صادر کرده بود را جهت تنویر افکار عمومی اهل سنت غرب ایران بازنشر می نماید تا به استراتژیهای ثابت دشمنان سکولار و مرتد در برخورد با قانون شریعت الله و واکنش ثابت شریعت گرایان با این جریان پلید برای همگان روشن و آشکار گردد .

متن بیانیه به شرح زیر است :

بسم الله الحمن الرحیم

الحمد لله ربِّ العالمین، والعاقبة للمتقین، ولا عدوان إلا على الظالمین، والصلاة والسلام على المبعوث رحمة للعالمین، وعلى آله وصحبه أجمعین.

حمد و سپاس از آن خداوندی که فرمود: «وَلَئِن قُتِلْتُمْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَوْ مُتُّمْ لَمَغْفِرَةٌ مِّنَ اللّهِ وَرَحْمَةٌ خَيْرٌ مِّمَّا يَجْمَعُونَ‏» آل عمران ۱۵۷٫
و درود و سلام بر پیام­آورش صلی الله علیه و سلم، پیامبری که فرمود: «لوددت أنی أقتل فی سبیل الله ثم أحیا ثم أقتل ثم أحیا ثم أقتل»: « آروز داشتم که در راه الله کشته می­شدم سپس زنده می­شدم و باز کشته می-شدم دوباره زنده می شدم و باز کشته می­شدم».
و درود و سلام بر آل و اصحاب ایشان باد، کسانی که حق را با عدالت خویش گسترش دادند، و با جان خود از دین الله پاسداری کردند، و برای اعلای آن خون خود را تقدیم کردند «فَمَا وَهَنُواْ لِمَا أَصَابَهُمْ فِی سَبِیلِ اللّهِ وَمَا ضَعُفُواْ وَمَا اسْتَكَانُواْ» آل عمران ۱۴۶
و صلات و سلام بر کسانی باد  که تا روز واپسین، راه این بزرگواران را در پیش می­گیرند و مانند ایشان جهاد کرده و صبر پیشه می­کنند.

خداوند متعال می فرماید: «أَمْ حَسِبْتُمْ أَنْ تَدْخُلُوا الْجَنَّةَ وَلَمَّا يَأْتِكُمْ مَثَلُ الَّذِینَ خَلَوْا مِنْ قَبْلِكُمْ مَسَّتْهُمُ الْبَأْسَاءُ وَالضَّرَّاءُ وَزُلْزِلُوا حَتَّى يَقُولَ الرَّسُولُ وَالَّذِینَ آمَنُوا مَعَهُ مَتَى نَصْرُ اللَّهِ أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِیبٌ» بقره/۲۱۴
‏ «آیا گمان برده*اید كه داخل بهشت می*شوید بدون آن كه به شما همان برسد كه به كسانی رسیده است كه پیش از شما درگذشته*اند؟ (شما كه هنوز چنین رنجها و دردهائی را ندیده*اید و باید چشم به راه تحمّل حوادث تلخ و ناگوار در راه كردگار باشید). زیانهای مالی و جانی (و شدائد و مشكلات، آن چنان ملّتهای پیشین را احاطه كرده است و) به آنان دست داده است و پریشان گشته*اند كه پیغمبر و كسانی كه با او ایمان آورده بوده*اند (هم*صدا شده و) می*گفته*اند: پس یاری خدا كی (و كجا) است*؟! (لیكن خدا هرگز مؤمنان را فراموش ننموده است و بدیشان پاسخ گفته است كه:) بیگمان یاری خدا نزدیك است.» ‏

همچنین خداوند متعال می فرماید:«وَكَأَيِّن مِّن نَّبِيٍّ قَاتَلَ مَعَهُ رِبِّيُّونَ كَثِیرٌ فَمَا وَهَنُواْ لِمَا أَصَابَهُمْ فِی سَبِیلِ اللّهِ وَمَا ضَعُفُواْ وَمَا اسْتَكَانُواْ وَاللّهُ يُحِبُّ الصَّابِرِینَ ‏* ‏ وَمَا كَانَ قَوْلَهُمْ إِلاَّ أَن قَالُواْ ربَّنَا اغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا وَإِسْرَافَنَا فِی أَمْرِنَا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِینَ ‏* ‏ فَآتَاهُمُ اللّهُ ثَوَابَ الدُّنْيَا وَحُسْنَ ثَوَابِ الآخِرَةِ وَاللّهُ يُحِبُّ الْمُحْسِنِینَ» آل­عمران ۱۴۶-۱۴۸
«و چه بسیار پیغمبرانی كه مردان خدای فراوانی به همراه آنان كارزار می‌كرده‌اند و به سبب چیزی كه در راه خدا بدانان می‌رسیده است (از قبیل: كشته‌شدن برخی از یاران و مجروح‌شدن خود و دوستان) سست و ضعیف نمی‌شده‌اند و زبونی نشان نمی‌داده‌اند (و بلكه شكیبائی می‌كرده‌اند) و خداوند شكیبایان را دوست می‌دارد * و (این عمل ایشان به هنگام سختی بود، و در این وقت) گفتارشان جز این نبود كه می‌گفتند: پروردگارا! گناهانمان را ببخشای و از زیاده‌رویها و تندرویهایمان صرف نظر فرمای و گامهایمان را ثابت و استوار بدار و ما را بر گروه كافران پیروز بگردان * پس خداوند پاداش این جهان را (با پیروز كردنشان بر دشمنان، و فراچنگ آوردن غنیمت و كرامت و عزّت) بدیشان داد، و پاداش نیكوی آخرت را (برای آنان تضمین كرد) و خداوند نیكوكاران را دوست می‌دارد.»

ملت عزیز کردستانات و هورامان  :
هر کس در مسیر دعوت و جهاد که پیامبر صلی الله علیه و سلم آن را پیموده و صحابه بزرگوار و مجاهدین گرانقدر در طول تاریخ پر از عزت و شکوه از او پیروی کرده اند، تامل کند به یقین در می یابد که این مسیر عبادتی است که با خون شهیدان، و شکنجه اسیران، و درد و رنج زخمیان و غربت مهاجرین وجنگی روانی وترور شخصیتی وفیزیکی همراه است. و بر همین منوال سنت خداوند در مورد بهترین بندگانش – سلام و رحمت خداوند بر آنها باد – جاری گشته است، پس یحیی ذبح گردید و یوسف به زندان انداخته شد و ابراهیم در آتش انداخته شد، مریم موردتهمت واقع شد و پیامبرمان محمد – درود و رحمت خداوند بر او و دیگر پیامبران باد – پس از تحمل جنگی روانی از جانب دشمنان ،هجرت کرد و دردها و زخم ها را تحمل نمود. مسیری که هیچ کس آن را نپیموده مگر اینکه با او دشمنی شده و قومش او را بیرون رانده اند و شکنجه اش داده اند. پس بعد از این چه ضرری به موحدین می رسد.

ملت عزیز کردستانات و هورامان  :

ملت کرد گرچه در اوائل انقلاب ایران درپس خیانت و نفاق، بی‌مایگانی چون عزالدین حسینی؛ که از عرق دینی وعدم تمییز جامعه خوش‌باور کرد سوءاستفاده کرده و با بیانی مکارانه اعلام میدارد که با یک دست قرآن و با دست دیگر حامل پرچم ننگین داس و چکش است،ولی امروز فهم صحیح دینی جوانان و گذشت زمان، ماهیت سردمداران آزادی و( کوردایه‌تی ) را هویدا و به آیندگان ثابت نمود که پهلوانان ما در این میدان وسیع چند منه‌ حلاجند؟
تناقض‌گویی و آشفته بازاری که شما داعی آن بوده و با شعارهای دهن پرکن سعی در سرقت فکر و روح جوانان موحد دارید؛چون عَلَمی نمایان بوده و ره‌آورد رذیل شما را خردمندی خواهان نیست.از آنجمله‌؛ شعار دمکراسی و برابری و در پس آن تهدید به قتل مخالفان است؛و این چیزی است که پیش‌تر از این نیز از شما دیده شده و گویای صداقت درونتان میباشد.مگر نه اینست که در میدان سخن، فدا میکنید جان را به ساحت آنکس که رأی مخالف دارد؟چرا که به دروغ گفتی که دمکراسی محبت و عشق به مخالفین است،پس شعاردروغین  زنده باد مخالف من؛در قالب صحیحش تبدیل گردید به: خواهیم کشت هر آنکس را که فکری مخالف دارد؟

در یک روز تاریخی از روزهای عظیم امت اسلامی و ساکنان ستمدیده ی کردستانات و هورامانات، و در شرایطی که هیچگاه برای مردان و قهرمانان این منطقه در طول حیات مبارک امت اسلام، تازگی نداشته و نخواهد داشت، و بر همان راه همواری که سابقین و گذشتگان برگزیده­ی این امت آن را پیموده­اند،مرتدین جنایتکار منطقه دوباره در بازی و دامی گیر کرده اند که گذشتگان نابود شده و به تاریخ پیوسته اشان دچارش شده بودند

مرتدین درطول این چند روز گذشته که از جنگ موش وگربه ای نیروهای مرتد پژاک و پ.ک.ک در نواحی غربی ایران در جریان بوده در یک جنگ روانی هدفمند به ابراز دروغپردازیهایی پرداخته اند که هر بیننده و شنونده ی عاقلی را مجبور به واکنش می نماید؛

 

حاجی احمدی رهبر مرتد دارودسته ی پژاک در پاسخ به این سئوال که چرا پژاک از منطقه قندیل خارج نمی شود گفت: اگر ما خارج شویم گروه های انصار السنه و القاعده و حزب الله کردستان جای ما را می گیرند که خیلی خطرناک تر هستند!
تریبون ماهوراره ای مرتدین پژاک به کرات در تحلیلهای چند ساعته اش اظهار داشته است که؛ انصارالسلام را در کوههای هورامان تمام پیشمرگان نتوانستند بیرون کنند و تنها بعداز حمله مشترک با آمریکا  بود که آنها از هورامان بیرون رفتند اما اگر قندیل به دست آنها بیافتد  هیچ قدرتی نمی تواند آنها را شکست داده و بیرون کند

شیخ جعفر، وزیر پیشمرگ در حکومت مرتدین کردستان عراق در مورد تحرکات نیروهای مسلح انصار الاسلام در مناطق مرزی کردستان اعلام کرد: گروههای انصارالسلام که پایگاههای آنها در ایران قرار داشته‌ و از سوی آنان حمایت می شوند به سمت مرزها اعزام شده و شروع به آشوبگری می کنند
همزمان سید عظیم حسینی کونسول ایران در این رابطه‌ گفت ، ، حرفهایی را که در مورد انصارالسلام گفته می‌شود، اظهاراتی کهنه و بدون سند هستند.

و….

امیر جریان بنیان جهاد علیه دین سکولاریسم در مکریان لازم می‌داند، در این خصوص موارد زیر را به اطلاع  افكار عمومی برساند:

 

۱ـ آنچه دررسانه های مرتدین و توسط رهبران عوام فریب و دروغگویشان پخش شده، عاری از صحت بوده، اصولاً باتوجه به جو مذهبی وسیاسی حاکم بر ایران ووضع موجود مسلمین در تهاجم گسترده ی دیکتاتوری سکولارریسم به رهبری آمریکا وناتو که با خیانتهای خفت بار مرتددین محلی پشتیبانی می شود ، چنین موضوعی در دستور كار اركان تصمیم‌گیری مجاهدین قرار نگرفته، تا شرکت موهوم درجنگ علیه مرتدین پژاک ،که مورد استناد مرتدین است ، بر آن مترتب شده باشد.

در روش  جهاد با کفارمهاجم و مرتدین محلی،مجاهدین فرقه ی ناجیه  در هر گوشه ای از سرزمینهای مسلمان نشین ، با توجه به شرایط حاکم بر همان مکان وزمان مشخص و وضع  موجودی که در آن قرار گرفته اند؛  اعمال و برنامه هایی را در دستور کار روزانه اشان قرار می دهند که برای نیازها  و سؤالات روزشان پاسخ مناسبی داشته باشد.

مجاهدین با برنامه ی روشن و روش عمل صحیحی که در پیش گرفته اند ، بحرانهای  واقعی و منصوعی  نمی تواند آنها را  منحرف و به بیراهه بکشاند. بلکه با درایت صحیح اسلامی، به کنترل و هدایت  بحرانها در راستای اهداف شکوهمندشان می پردازند.

۲- ماهرگزاهانت و تحقیر علیه احکام دینمان را برنتافته، و زمام آن را تسلیم ـ دشمنان  کافر ومرتدین بومی ـ نکرده و اجازه نمی دهیم که احکام دین  ومسلمین ستمدیده دربرابر فرومایگان و خوارشدگان از مغضوب علیهم و ضالین مورد طعن واقع شده وذلیل گردند. پاسخ سلاح را با سلاح و زور و قدرت را با زور و قدرت می دهیم ، در برابر سیاهی لشکر استبداد سکولاریسم وجاهلیت محلی که با تمام وسائل و امکانات و هواپیماها و گروه­ها و هوادارانش، در اوج غرور و خودستایی، بیرون آمده است، ایستادگی کرده و جبروتش را به چالش کشانده ایم و در مقابله با آن، عزم و اراده­امان سست نگردیده و توانمان کم نشده است. بلکه رو در رو همچون کوهی استوار در مقابلشان ایستاده و همچنان در سیل معرکه­ای که به آن و امثال آن خو و الفت گرفته ایم، غوطه­ور گشته ایم و در برابرگلوله­های غدر و کفر سینه سپر کرده ایم .

مرتدین سکولار کردستانی به خوبی تأثیرات و میزان قدرت مجاهدین را در هورامان غربی لمس کرده اند و به همین دلیل است که با و جود جنگ با نیروهای ایران و ترکیه باز دشمن اصلی و خطرناکشان را مجاهدین می دانند . جنگ میان مجاهدین و مرتدین جنگی هدفمند میان مرگ و زندگی است ، که بر اساس قواعد و اصولی  عینی و سیستماتیک سازماندهی وهدایت می گردد.

۳- اگر دیکتاتوری سکولاریسم و جاهلیت موجود متحداً توانسته­اند، جنگ روانی نابرابری را علیه قوانین اسلام و مجاهدین فرقه ی ناجیه به راه بیاندازد ، این هرگز مایه­ی شرم و عیب و عار نیست، مگر جز این است که دعوتگران راستین، بطور طبیعی دارای همچنین دشمنان سنتی در طول تاریخ بوده اند بوده اند ؟ لیک ـ سئوال این است که ـ دیکتاتوری سکولاریسم و جاهلیت موجود با تمام تبلیغات و مزدوران خود و وسایل و نظامیان و اطلاعات و دستگاه­های امنیتی­یشان، آیا می­توانند آنچه را که خداوند خودش ضمانت بقایش را کرده است ومجاهدین به خاطرش در حال جهاد ومبارزه اند رانابود کنند و به خاموشی کشانند؟

«يُرِیدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ ‏* هُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِینِ الْحَقِّ لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ كُلِّهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ‏» صف ۸-۹
«می‌خواهند نور (آئین) خدا را با دهانهایشان خاموش گردانند، ولی خدا نور (آئین) خود را كامل می‌گرداند، هرچند كه كافران دوست نداشته باشند*خدا است كه پیغمبر خود را همراه با هدایت و رهنمود (آسمانی) و آئین راستین (اسلام) فرستاده است تا این آئین را بر همه آئینهای دیگر چیره گرداند، هرچند مشركان دوست نداشته باشند.» ‏

همانا این آیات، همچون نیزه­هایی دقیق و مستقیم بر گردن این کران و لالان نفهم باقی خواهند ­ماند و دین خداوند الله تعالی ـ و جهاد فی سبیل الله ـ پیوسته استوار و پابرجا خواهد ماند و آرمان و عقاید آن را قلب­هایی پاک حمل می­کنند، و دست­هایی پاک برای احیای آن کار خواهند کرد، و برای تمکین آن همواره گروهی صادق که از مخالفت مخالفان و خیانت فرومایگان متضرر نمی­شوند، حرکت خواهند کرد تا آندم که وعده خداوند فرا می­رسد.

۴- «مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلاً‏» احزاب ۲۳
«در میان مؤمنان مردانی هستند كه با خدا راست بوده‌اند در پیمانی كه با او بسته‌اند. برخی پیمان خود را بسر برده‌اند (و شربت شهادت سركشیده‌اند) و برخی نیز در انتظارند (تا كی توفیق رفیق می‌گردد و جان را به جان آفرین تسلیم خواهند كرد). آنان هیچ گونه تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود نداده‌اند (و كمترین انحراف و تزلزلی در كار خود پیدا نكرده‌اند.»

و ما بر همین اساس، در جریان جهادی ، با خداوند سبحانه و تعالی پیمان می­بندیم ـ و از او یاری و ثبات و استقامت می­خواهیم ـ که بر راه جهاد حرکت کنیم، همان راهی که فرماندهان ما و در رأس آنان پیامبر صلی الله علیه و سلم ، آن را پیمودند، بدون اینکه در این راه سهل­انگاری کنیم و یا شک و تردیدی بخود راه دهیم، و هرگز از این راه منحرف نخواهیم شد  و از آن بدر نمی­رویم، تا اینکه خداوند میان ما و دشمنانمان به حق حکم کند و همانا او بهترین حکم­کنندگان است، و بعد از آن ما را آسیبی نمی­رسد که پیروزی و نـصرت را با چشمان خود ببنیم و روز فتح را نظاره­گر باشیم یا اینکه در این راه کشته شویم،

«فَلْيُقَاتِلْ فِی سَبِیلِ اللّهِ الَّذِینَ يَشْرُونَ الْحَيَاةَ الدُّنْيَا بِالآخِرَةِ وَمَن يُقَاتِلْ فِی سَبِیلِ اللّهِ فَيُقْتَلْ أَو يَغْلِبْ فَسَوْفَ نُؤْتِیهِ أَجْراً عَظِیماً» نساء ۷۴
«باید در راه خدا كسانی جنگ كنند كه زندگی دنیا را به آخرت می‌فروشند (و فانی را با باقی معاوضه می‌كنند). و هر كس در راه خدا بجنگد و كشته شود و یا این كه پیروز گردد، (در هر دو صورت در آخرت)

 

۵-جنبش مجاهدین فرقه ی ناجیه همچون سالهای آغازینش در هورامان  غربی دیگر یک گروه چند صد نفره ی محدود در مکانی محدود نیست  ؛ بلکه هم اکنون سراسر غرب ایران زمین را در بر گرفته و در تمام شهرها و روستاها به صورت جنبشی مردمی و فراگیر درآمده است . همین رشد و ریشه دوانیدن مجاهدین در بطن جامعه باعث خشم ودست وپا چلفتگی دیوانه وار مرتدین سکولار گشته است و با توجه به اینکه در چند روز گذشته با اخبار و گزارش هایی هدفمند و غیر واقعی از سوی بعضی از رسانه های کفار ومرتدین سکولار کردستانی رو به رو شدیم، تأکید می کنیم که تنها منبع رسمی آنچه که از طرف جماعتهای مجاهد  صادر می شود، از طریق خبرنگار جماعتها در سایتهای جهادی مختص به همان جماعت است و پایبندی به آن بر همه لازم است.

 

۶- جریان مجاهدین فرقه ی ناجیه در ایران، ضمن ایمان به پیروزی قطعی راه جهاد وقتال فی سبیل الله، به منظور مقابله با جنگ  روانی  سیاهی لشکر دیکتاتوری سکولاریسم وجاهلیت محلی واعلام همبستگی با ستمدیگان غرب ایران زمین ، اما سرافراز منطقه، عموم اعضا و هواداران خود و قاطبه هموطنان شریف و مسلمان خود را به دعا و نیایش به درگاه خداوند متعال درنصرت مجاهدین فرقه ی ناجیه و انهدام مرتدین کینه ای  ستیزه جو از یکطرف و کمک عملی به سیر دعوت و جهاد  دعوت می‌نماید.

۷- تحمل جنگ روانی ودروغپردازی جاهلیت و مرتدین سکولار کردستان گرچه در راستای نیل به هدف بزرگ استقرار حکومت الله در زمین خود یکی از درجات فیض و رحمت برای مسلمین است؛لیکن به عنوان جرمی بزرگ در پرونده شوم معاندان توحید و دشمنان مسیر حق و سکولاریستهای مرتد پژاک و….، به ثبت رسیده و بازتاب مهیبی را برایشان به ارمغان خواهد آورد  . والله علی نصرنالقدیر

 

فقول الحق للطاغی — هو العز هو البشرى
گفتن سخن حق در مقابل طاغوت، عزت است و بشارت

هو الدربُ إلى الدنیا — هو الدربُ إلى الأخرى
و این راه (سعادت) دنیاست، و این راه (سعادت) آخرت است

فإن شئتَ فمتْ عبداً — وإن شئتَ فمت حرّا
حال اگر خواستی با اسارت و بردگی بمیر، و اگر خواستی با آزادی و آزادگی جان سپر

 


اللهم مُنزل الكتاب مُجری السحاب هَازم الأحزاب، اهزم الیهود والصلیبیین ومن حَالفهم من المرتدین.
اللهم اجعلهم وعتادهم غنیمة للمسلمین.
اللهم دمّرهم و زلزلهم.
اللهم أنت عَضدنا وأنت نصیرنا، اللهم بك نصُول وبك نجُول وبك نُقاتل.

و الله أكبر؛

ابوعبدالله مکریانی

۲۵ شعبان ۱۴۳۲ برابر با ۵ مرداد ۱۳۹۰

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید