پیام ابومحمد مقدسی به دارودسته ی طاغوتی جولانی نسبت به خیانت آنها به اهل شام و دستگیری و زندانی کردن مهاجرین و …

پیام ابومحمد مقدسی به دارودسته ی طاغوتی جولانی نسبت به خیانت آنها به اهل شام و دستگیری و زندانی کردن مهاجرین و …

به قلم : ابوعمر سردشتی

به دنبال برداشته شدن قدمهای آشکارتر دارودسته ی  جولانی در خیانت به اهل سنت شام و مهاجرین سوریه تحت عناوین واهی  که در راستی اجرائی شدن توفقات سوچی بین ناتو(از کانال حکومت سکولار و مرتد ترکیه) و روسیه صورت گرفته ، تعداد زیادی از امراء و سربازان جولانی خائن از وی جدا شده و حتی اقدام به آشکار کردن بخشی از خیانتها و گمراهی های دارودسته ی  جولانی نمودند.

در راستای اجرائی کردن توافقات سوچی اختلافات و رسوای جماعت جولانی به جای رسیده است که جولانی طاغوت به سربازان خود هم هیچ رحمی نمی کند و آنان را دستگیر و روانه زندان می کند. این هم نتیجه خباثت و خیانت جولانی به زیر دستان خود بعد از چند سال خدمت کردن برای جولانی خائن و غدار و مزدور است که باید گفت :حقیقت طواغیت در هر زمان و مکان این است که هر وقتی ببینند کسی با آنان به مخالفت می ایستند مستقیم شروع به بازداشت و حذف آنها می کنند .

این درواقع اجرائی کردن دستورات روسیه و ناتو است که از کانال اردوغان به جولانی ابلاغ شده است که هر کسی از سربازانت از دستور اربابت مخالفت کرد مستقیم بدون هیچ توقفی او را بازداشت کن و روانه زندان کن، و علاوه بر آن، لیستی که از نظر روسیه و ناتو به عنوان تحت تعقیب اعلام شده اند باید توسط جولانی دستگیر و یا به شیوه های خاص خائنین حذف و نابود گردند . دیدیم و می بینیم جولانی طاغوت چطور دستور اربابش را اجرا می کند و سربازان خود و سایر مهاجرین و مخالفین را دستگیر می کند.

در هر حال، ابومحمد مقدسی که خودش زمانی از حامیان دارودسته ی  جولانی خائن بر علیه دوله بود و بعد از آشکار شدن غدر و خیانت این مزدور از او  کناره گیری کرد در مورد این اقدامات خائنانه ی دارودسته ی  جولانی می گوید:

🍂سلسله دستگیری هاي مهاجرین که بخاطر نصرت اهل شام آمدند، روش ظالمانه است که آغاز آن توسط جیش الإسلام در غوطه صورت گرفت و امروز کسانیکه ادعای جهاد أمة را دارند و جهاد شان تنها شامل کسی میشود که با آنها موافق وهمگام باشد و به ایشان طبل بزند،نیز این کار را انجام می‌دهند.

این روش مجرمانه را فصائل مزدور بر مهاجرین و دیگر مجاهدان اجراء می‌کنند و در فراهم‌آوری لیست(تروریستان) تحت تعقیب طواغیت با یکدیگر مسابقه می دهند.

بر کسیکه این روش ظالمانه را ابتکار کرده‌است، گناه خودش و گناهان تمام کسانی که از این روش پیروی میکنند، حساب می شود.

و این باعث واکنش بعض از جوانان خواهد شد که ممکن است انضباطی نداشته باشند؛ احمقان امنیتی و کسانی که آنها را به این استبداد هدایت می کنند، پاسخگو خواهند بود.

ای جوانان حکمت گمشده‌ای مؤمن است آن را رها نکنید.

💥مسلسل اعتقال المهاجرين الذين جاءوا لنصرة أهل الشام؛سنة ظالمة

بدأها جيش الإجرام في الغوطة

واليوم يتعاطاها أصحاب(جهاد أمة) الذين لا يستوعب جهادهم إلا من وافقهم وسايرهم وطبل لهم❗️

هذه السنة الإجرامية ستُجرّئ فصائل العمالة على المهاجرين وعلى غيرهم من المجاهدين؛وستجعلهم يتسابقون لِتَصيّد قوائم المطلوبين للطواغيت

وعلى من سنّ ذلك وسيُجرّئهم عليه؛ إثمه وإثم من تابعهم عليه

💥وما سيترتب على ذلك من ردود أفعال بعض الشباب التي قد لا تنضبط؛سيتحمّل حمقى الأمنيين ومن يُوجّههم لهذا الطغيان؛كِفلا رئيسياً من مسؤوليته

🍃أيها الشباب الحكمة ضالة المؤمن فلا تتخلوا عنها؛

دیدگاهتان را بنویسید