دارودسته ی جولانی، قرارداد سوچی و تعیین تاریخ مصرف و سرنوشت مهاجرین

دارودسته ی جولانی، قرارداد سوچی و تعیین تاریخ مصرف و سرنوشت مهاجرین

به قلم : ابوخالد کوردستانی

در بررسی و قضاوت در مورد گروههائی چون دارودسته ی  جولانی که کارنامه ای آلوده در تجارت با جهاد و خون و مال مسلمین دارند نباید به دروغپردازیهای رسانه ای آنها که بارها رسوا شده اند دقت نمود بلکه لازم است دقت خود را بر «عمل» آنها در میدان متمرکز نمود .

مدتی قبل بود که جولانی،سلاح انقلاب و جهاد را امانتی معرفی کرد که خط قرمزی برایشان است و روی میز مذاکره قرارش نمیدهند و تسلیم سلاح به دشمن را،خیانت به الله و رسول،خون شهدا ،اسراء و مجاهدین و مردمی که هفت سال در حال مقاومت هستند معرفی کرد…

اما در «عمل» دیدیم که ناتو از کانال حکومت سکولار و مرتد ترکیه که همکار و شریک آمریکاست برای دارودستهی  جولانی بالاتر از این موارد هستند چون هم با این دشمنان کافر و مرتد تحالف کردند و هم ارتش این کفار را در سرزمینهای تحت نفوذ خود وارد کردند و آن را به اشغال این کفار و مرتدین  آشکار در آوردند و  هم «عملا» طبق توافق میان روسیه و ناتو  در سوچی سلاحهای سنگین خود را از مناطق مورد توافق این قدرتها خارج کردند به نحوی که وزارت دفاع ترکیه به خبرگذاری رسمی آنادول   اعلام کرد که جولانی و جبهه وطنی با توجه به توافق سوچی سلاح های سنگین خود را خارج کرده اند . در عمل ما دیدیم که دارودسته ی  جولانی تانکها و سلاحهای سنگین خود را از مناطق مورد توافق سوچی مثل  جبل الترکمان و… بیرون کشیدند و چنین زیر دستان خود را فریب می دهند که با این کار به ترکیه (نماینده ی ناتو) این امکان را می دهند که روسیه را ساکت و راضی کنند !! تمام این توافقات پشت پرده  و تنازلات که در اعلام و رسانه علنی نشده  بدون شک مورد تائید  قیادات دارودسته ی  جولانی بوده و   مخالفش نیستند.

البته دارودسته ی جولانی با تشکر از قدرتهای خارجی و داخلی در مناطق تحت نفوذ خود در بیانیه ی جدیدش می گوید:”ما از تلاش همه افراد در داخل و خارج برای حمایت از منطقه محرر و جلوگیری از تجاوز و ارتکاب کشتار در آن تشکر می کنیم”.

با آنکه در این بیانیه به دلیل سابقه ی غیر صادقانه ی این گروه  اسمی از سوچی نیامده اما موزیانه و به سبک ریاکاران همان اهداف سوچی بیان و عملی شده است . این عمل ممکن است مثل همیشه مخالفت بعضی دیگراز اعضای دارودسته ی  جولانی و گروه انگشت شمار فتاحی را در پی داشته باشد و حتی باعث انشقاقات جدیدتر و ترورهای داخلی و پاکسازی های داخلی جدیدتری با برچسبهای ساختگی بشود .

در این میان جماعتهای زیادی چون انصار التوحید ، انصار السلام،  حراس الدین( القاعده ی  سوریه که دارودسته ی  جولانی آنها را حراس التنظيم میخوانند) و… مخالف این توافق هستند و این یعنی آماده شدن برای توطئه ای جدید از سوی دارودسته ی  جولانی جهت راضی کردن اربابان کافر و مرتد خارجی .

نکته ی حساسی که در این بیانیه دارودسته ی  جولانی  به مهاجرین برمی گردد همان بند اول ان است که می گوید:

۱_ماهرگز از جهاد وجنگ جهت تحقق اهداف انقلاب ودرراس آن سقوط دولت مجرم و ازادی اسیران وتامین امنیت مهاجرین وبرگشت به کشورهایشان با امنیت وسلامت کوتاه نمی آییم.

این یعنی اینکه مهاجرین در خاک سوریه تاریخ مصرف مشخصی دارند و بعد از انتهای تاریخ مصرفشان اگر زنده ماندند از کانال متحدین جولانی مثل ترکیه و ناتو و شریکشان آمریکا ، این مهاجرین با امنیت و سلامت به کشورشان تحویل داده می شوند.

خوب: حالا تصور کنید که هر مجاهد مهاجری به این شکل پس از انتهای تاریخ مصرفش از کانال متحدین کافر جهانی و مرتد منطقه ای جولانی به کشور مبدائی که آمده تحویل داده شود . به نظر شما چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

این بخشی از چهره ی واقعی جولانی خائن است که  به قول ایمن اظواهری اینها دسته  ای از مجرمین هستند که تابع پیمانهای ذلت و خواری می شوند و برای حکومتهای فاسد کرنش و تعظیم می کنند  و در بازیهای دمکراسی پلید و کثیف وارد می شوند  و مخالفین را وارد زندانها می کنند همچنانکه در مصر و الجزائر کردند .[۱]

آیا برای کسی که گوشی شنوا و قلبی سالم دارد عذری باقی می ماند که با دارودسته ی خائن و مجرم حرفه ای بماند و سرنوشت خود را به چنین انسان سابقه داری بسپارد ؟

إِنَّ في‌ ذلِكَ لَذِكْري‌ لِمَنْ كانَ لَهُ قَلْبٌ أَوْ أَلْقَي السَّمْعَ وَ هُوَ شَهيدٌ  (ق/۳۷) در این پند و تذکر است آن را که قلب هوشیاری داشته باشد یا گوش فرا دهد و توجه کامل کند و گواهی دهد.

…………………..

[۱] قال الدكتور أيمن الظواهري في سياق رده على رسل المفسدین والسماعون لهم  الذين كانوا يطالبون جبهة النصرة بفك الإرتباط عن القاعدة …

🎯هل سيرضى أكابر المجرمين عن جبهة النصرة لو فارقت القاعدة ؟

۱-👈أم سيلزمونها بالجلوس على المائدة مع القتلة المجرمين

۲-👈ثم يلزمونها بالإذعان لأتفاقات الذل والمهانة

۳-👈ثم بالرضوخ لحكومات الفساد والتبعية

۴-👈 ثم بالدخول في لعبة الدُمقراطية العفنة

۵- ثم بعد ذلك يلقون بهم في السجن كما فعلوا بالجبهة الإسلامية للأنقاذ في الجزائر  وبالأخوان المسلمين في مصر.

 

2 دیدگاه دربارهٔ «دارودسته ی جولانی، قرارداد سوچی و تعیین تاریخ مصرف و سرنوشت مهاجرین»

 1. ‌ 🔺🔻سرگشتگی و حیرانی اعضا و حامیان هیئت تحریر الشام مزدور در خصوص قبول توافق سوچی

  📌 پس از قبول توافق سوچی توسط هیئت مزدور هنوز حامیان و اعضای آن نتوانسته اند با این توافق کنار بیایند و باور کنند که همچین اتفاقی افتاده است.
  جاهلان ما از کی به شما گفتیم که امیران شما این توافق را قبول کرده اند و در راستای عملی کردن آن هستند، اما شما ها نخواستید باور کنید و از روی جهل و دشمنی کانال های ما را ریپورت کردید.

  📌 الان هم که قبول این توافق از سوی هیئت تحریر مزدورو جولانی اعلام شده است باز شما ابلهان حاضر نیستید واقعیت را قبول کنید و بر سر ان با هم بحث می کنید!!!

  عقب نشینی نیروها و سلاح ها را می بینید و می دانید اما باز هم می گویید مگر چه چیزی را به عقب برده اند؟؟؟!!! حماقت و حمارت را تا چه حد؟؟؟ !!!

  ✅ دنبال همان گمان و ظن نیک خود به امیران مزدورتان جولانی و فتاحی باشید شاید به جایی رسیدید که بیشتر از این از شما خنازیر انتظاری نمی رود.

  پاسخ
 2. 🔺🔻تحکیم شریعت یا کسب رضایت طواغیت و کفار؟؟؟

  📌نکته ای که درباره بیانیه هیئت مزدور جولانی باید به آن اشاره شود این است که در بند اول به اهداف هیئت مزدور جولانی اشاره شده و نوشته شده است که اهداف هیئت 👈ساقط کردن نظام نصیری و آزاد کردن اسرا و بازگشت مهاجرین است.

  ❓حالا باید به خائنین هیئت گفت پس تحکیم شریعت جز اهداف شما نیست؟

  📌 این بیانیه ماهیت مزدوران هیئت را به خوبی نشان می دهد که آنها به دنبال کسب رضایت طواغیت و کفار هستند.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید