قاتلان کشتار دسته جمعی لوگر و کابل کی ها اند ؟

قاتلان کشتار دسته جمعی لوگر و کابل کی ها اند؟ 

ارائه دهنده : مهاجر الافغان

روز گذشته، بر اثر یک انفجار سنگین و مرموز در جلسه ای میلاد النبی صلی الله علیه و سلم در کابل، تلفات بزرگ جانی رخ داد و تمام هموطنان بلکه مسلمان های جهان را دردمند ساخت، اما قاتل خود را نشان نداد.

هنوز ساعاتی از این واقعهء خونین نگذشته بود که قطار مشترک اشغالگران و مزدوران شان از کابل به سوی محمدآغه (لوگر) حرکت کرد، نیمهء شب در روستای «آب بازک» بر مردمِ خوابیده چاپه زدند، خانه ها را توسط ماین ها از بین بردند، بی رحمانه بمباران کردند، ۲۰ الی ۲۵ نفر غیر نظامیان به شمول زنان و کودکان را زیر خاک ساختند و ۱۵ تن را با خود بردند.

متاسفانه، این نه بار اول است و نه هم شاید بار اخیر، دشمنان دین و میهن ما اینگونه جنایات وحشیانهء شان را حتما ادامه می دهند و هموطنان بی گناه ما را علنی و به شکل مرموز می کشند، چنانکه در کابل و لوگر کشتند. زیرا دشمنان قسم خوردهء دین و کشور ما که در همه عرصه ها شکست خورده اند، حالا می خواهند با چنین حرکات بی رحمانه و خونین آتش انتقام شان را سرد بکنند.

دشمن مشترک هیچگاه از قتل عام مردم بی چارهء ما دریغ نکرده اند، اشغالگران و رژیم مزدور به سرکردگی غنی کمر بسته اند تا مساجد، مدارس، عالمان دین و شعائر اسلامی را به گونهء سستماتیک از بین ببرند و اهانت بکنند. شهادت حافظان خوردسال در دشت ارچی قندوز، حمله بر مراسم دستاربندی در فراه، بمباران مدرسه در کجکی (هلمند)، کشتار وحشیانهء طلبا در اثنای چاپه درمیدان وردک و بمباران ها، چاپه ها و حملات پیهم بر مساجد و مدارس در قندهار، بادغیس، فاریاب، بغلان، کنر، ننگرهار، پکتیا و خوست، نمونه های این واقعیت تلخ است.

تعداد زیادی از هموطنان ما که بیشتر شان عالمان دین بودند توسط انفجار مرگبار در جلسهء میلاد النبی صلی الله علیه وسلم در کابل به شهادت رسانیده شدند، متعقاقباً فاجعهء وحشیانهء لوگر رخ داد، از این دانسته می شود که دشمنان ما اکنون از هر دسیسه کار می گیرند توسط چنین جنایات علنی و مرموز و با استفاده از اختلافات مذهبی، قومی و سمتی برای قتل عام و تباهی مردم ما تلاش می کند.

دشمن باید درک بکند و به یاد داشته باشد که به اهداف شوم خود در افغانستان نمی رسد، مجاهدین پلان های شوم آن ها را خنثی می کنند و تا شکست نهایی آن ها می جنگند.

امارت اسلامی برای دفاع از شعائر اسلامی، ارزشهای دینی، نوامیس ملی و تمامیت ارضی به مبارزۀ مقدس خود ادامه داده است، در این راستا تکالیف و مشکلات زیادی را متقبل شده است و متعهد است که مبارزهء خود را برای از بین بردن فتنه های همچون حملهء دیروزی کابل، استقلال کشور و حاکمیت نظام اسلامی ادامه می دهد، ان شاء الله تعالی.

دیدگاهتان را بنویسید