معرفی چهره ی واقعی سکولاریسم و سکولاریستها (۱):  شناخت پاره ای از قوانین سکولاریستهای کره شمالی

معرفی چهره ی واقعی سکولاریسم و سکولاریستها (۱):  شناخت پاره ای از قوانین سکولاریستهای کره شمالی

ارائه دهنده : کاوه سنندجی

✅ ۱: اگر در این حکومت آتئیستی که به زودی نام آن را خواهیم گفت از تلفن استفاده کنید و تماس خارجی بگیرید اعدام خواهید شد. اگر موسیقی خارجی گوش دهید اعدام خواهید شد. اگر قصد خارج شدن از محدوده ی این حکومت آتئیستی را داشته باشید اعدام خواهید شد.

 

http://www.express.co.uk/travel/articles/632732/kim-jong-un-north-korea-dictatorship-execution-killed

 

۲: در این حکومت  سکولار هیچ مرد یا زنی حق ندارد موهایش از حد خاصی بلندتر باشد و موی بلند برای مردان و زنان ممنوع است.

 

 

🔷 ۳: سازمان ملل اعلام کرد که در این حکومت سکولار اعدام‌های جمعی، تجاوز، شکنجه، سقط جنین اجباری، به بردگی کشاندن افراد، بهره‌کشی بدنی و نسل‌کشی امری روزانه و عادی است.

 

https://ir.voanews.com/a/north-korea-human-rights-crimes/1853052.html

 

۴: در این حکومت سکولار به سبب وقوع قحطی‌های فراوان و کمبود مواد غذایی، آدم‌خواری به شدت افزایش یافته ‌است.

 

https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2013/02/05/the-cannibals-of-north-korea/?utm_term=.dbe66cebe0e6

☑️ ۵: این حکومت سکولار دیکتاتورترین حکومت جهان در فهرست دموکراسی مجله‌ی اکونومیست(economist) است.

 

http://www.economist.com/media/pdf/DEMOCRACY_TABLE_2007_v3.pdf

 

۶: در این حکومت سکولار هیچکس( حتی مردان) حق ندارد شلوار جین بپوشد.

۲۶ Weird and Bizarre Facts about North Korea that reveal the horrifying truth about life there

🔸۷: در این حکومت سکولار کودکانی که دارای معلولیت هستند صرفا بخاطر داشتن نقص جسمانی اغلب کشته شده و دفن میشوند.

 

https://www.thetimes.co.uk/article/nation-under-a-nuclear-cloud-tdjqp88dxpk

 

۸: در این حکومت سکولار اردوگاه‌های کار اجباری  وجود دارند. به طوری که اگر کسی مرتکب جرمی شود علاوه بر خودش کل خانواده‌اش به اردوگاه فرستاده می‌شوند. نتیجه هرگونه مخالفت و انتقاد از این حکومت سکولار تبعید افراد به این اردوگاه هاست. وضعیت زندگی در آنجا چنان وحشتناک است ‌که اسیران از کمبود غذا گاه دست به خوردن موش‌، قورباغه، مار و حشرات می‌زنند. تعداد زیادی از زندانی‌ها زیر شکنجه و کار اجباری کشته میشوند.

 

https://web.archive.org/web/20120509181622/http://www.guardian.co.uk/books/2012/mar/16/escape-north-korea-prison-camp

 

◀️ ۹: سازمان ملل اعلام کرد که در این حکومت سکولار زنان به اجبار برده‌ی جنسی میشوند و مورد سقط جنین اجباری قرار می‌گیرند.

 

https://web.archive.org/web/20070804192649/http://ap.ohchr.org/documents/E/CHR/resolutions/E-CN_4-RES-2005-11.doc

 

۱۰: در این حکومت سکولار ساعت بیدار شدن مردم توسط شیپوری تعیین می‌شود که در سراسر شهرها و از طریق بلندگو پخش می‌شود. ساعت خوابیدن آنها هم توسط سیستم خاموش کردن چراغ تعیین می‌شود.

 

http://www.news.com.au/travel/travel-ideas/weird-and-wacky/tourist-in-north-korea-films-creepy-morning-song-where-are-you-dear-general/news-story/ed351cc43d966a48cae6403ef8f75927

 

مخاطبین عزیز این یک داستان تخیلی نیست. موارد بالا واقعیت‌هایی است که هم اکنون توسط سکولاریستهای حاکم بر کشور کره‌ی شمالی در حال انجام شدن است. کره‌ی شمالی دارای نظام سکولار- سوسیالیست است . یعنی چیزی شبیه حزب دمکرات کوردستان ایران و حزب کارگان اوجالان و کومله ها و… 👇

 

Elizabeth Raum. North Korea. Series: Countries Around the World. Heinemann, 2012.  p. 28

 

 

سکولاریستها  اگر انسان‌دوست هستند بهتر به جای سخن گفتن دروغین در مورد مسلمین به جنایت‌های سکولاریستهائی چون کره شمالی و خمرهای سرخ (در کامبوج) و آمریکا (در ویتنام و هیروشیما و ناکازاکی و  تقریبا سراسر دنیا) و فرانسه (در الجزائر و مالی و…) و انگلیس (در هند و کوردستان عراق و چین و …) و سایر حکومتهای سکولار منطقه ای چون آتاتورک و صدام حسین و قذافی و…  بپردازند که صدها بار فجیع‌تر از جنایات نصرانی ها در قرون وسطی است.

درست در همین لحظه که سکولاریستها به غوغا سالاری در مورد مسلمین مشغول هستند و ادعا میکنند دین عامل جنایت است، در اکثر نقاط دنیا و بخصوص سرزمینهای مسلمان نشین  سکولاریستهای جهانی چون آمریکا و ناتو و چین و روسیه و…چنان جنایت‌هایی انجام میدهند که  قرون وسطی اروپا را روسفید کرده‌اند. اگر صاحبان کلیسا در قرون وسطی نماینده ی « شریعتهای آسمانی» است پس امثال کره ی شمالی و قذافی و آتاتورک و … هم نماینده‌ی سکولاریستهاست‌. اگر سکولاریستهای جاهل بومی ادعا کنند که جنایت‌کار بودن عده‌ای سکولار نشان‌دهنده‌ی این نیست که همه‌ی سکولاریستها جنایت‌کار هستند، پس جنایت‌کار بودن عده‌ای نصرانی در دورانی خاص به همراه پادشاه هم نشان‌دهنده‌ی این نیست که اسلام یا مسلمانان و یا حتی سایر شریعتهای آسمانی جنایت‌کار هستند.

کارنامه ی سیاه سکولاریستها بیانگر این واقعیت است که تاریخشان مملوء از جرم و جنایت و خیانت و بخصوص تاراج سایر سرزمینها و قتل عام وحشیانه ی  ساکنان بومی این سرزمینها بوده است . و این سکولاریستهای جهانی با تاراج و نابود کردن سایر سرزمینها به آباد کردن سرزمینهای خود پرداخته اند . تمدن سکولاریستها بر خون و استخوان و منابع تاراج رفته ی سایر ملتها بنا شده است و چنانچه هر زمان نیاز پیدا کنند به بهانه های مختلف و واهی جنگی ویرانگر را جهت تامین منابع مالی خود راه می اندازند .

این چهره ی واقعی سکولاریستها و دموکراسی آنهاست که  به نسبتهای مختلفی در سراسر دنیا پیاده شده است و سکولاریستها و سکولار زده های محلی (منافقین) همیشه سعی کرده اند با رسانه هائی که در اختیار دارند آن را از مردم جهان و بخصوص از مسلمین پنهان کنند،  و متاسفانه عده ای تحت عنوان جهاد و اسلام و دفاع از حقوق مسلمین هم در اختیار این کفار سکولار جهانی یا سکولاریستهای مرتد محلی چون ترکیه قرار گرفته اند،  و با تبلیغات ساحران دین فروشی که در اختیار دارند قصد دارند  این جنایت و خیانت آشکار  خود را نزد مسلمین زیبا و برحق جلو دهند .

 

دیدگاهتان را بنویسید