بی تفاوتی و بی غیرتی گروه کوچک فتاحی نسبت به ناموس مسلمین و هم قطاران خود تا کجا؟  

بی تفاوتی و بی غیرتی گروه کوچک فتاحی نسبت به ناموس مسلمین و هم قطاران خود تا کجا؟  

به قلم : ابوخالد کردستانی

ما بارها دیده ایم که دارودسته ی جولانی پس از اسارت و ذبح مخالفین خود به اتهاماتی چون داعشی بودن، خوارج بودن، ارهابی بودن و… به حریم زنان و دختران آنها نیز دست درازی کرده اند، و حتی قبل از ذبح اسراء (که اکثرا از مهاجرین بوده اند) آدرس و محل اختفای زنها و دختران و خانواده های آنها را با شکنجه گرفته اند .

اما همچنانکه گفته شد این دست درازی دارودسته ی جولانی نسبت به ناموس مسلمین تنها مختص خانواده ی طرفداران دوله نبوده است، بلکه هر مخالفی را به بهانه های اختلافات داخلی و تهدیات تروریستی و ….   شامل می شده است ، چه از سایر گروهها و القاعده بوده باشد و چه از میان گروه خودشان بوده باشد.

این را بارها تذکر داده بودیم اما تعصب جاهلی و گریز از حق و حتی تمایل به غدر و خیانت در عده ای مانع از پذیرش این حقایق شده بود، تا آنکه از میان فرماندهان سابق دارودسته ی  جولانی اشخاصی به تصویر برداری از یکی از دست درازی های دارودسته ی  جولانی به یک خواهر مسلمان در روستای بابكة در حومه ی حلب غربی، و شرح وقایع توسط این خواهر مسلمان نقابی اقدام می کنند، که این خواهر شرح می دهد چگونه نیروهای امنیتی دارودسته ی  جولانی به وی بی احترامی نموده و حتی با ورود اجباری به منزل فرصت ندادند که لباس شرعی بپوشد و خودش را بپوشاند و…. در همین وضعیت و در جلو چشم اعضای خانواده اقدام به قتل شوهرش می کنند . [۱]

در همین کلیپ تصویری است که به نمایندگی از چند نفر حاضر در محل ارتکاب جرم، فرماندهی به اسم عبد العزيز صهد ملقب به أبو عمر الليبي که در سال ۲۰۱۱ وارد سوریه شده و از جهادیون اولی به شما می رود که در جنگهای  حومه ی حلب و شهر حلب و جنگ رقه و جنگهای حومه ی حمص و اطراف دمشق ، قلمون و لازقیه و… بر علیه حکومت بشار اسد و نیروهای هم سو با او شرکت داشته و از سال ۲۰۱۴ بدون وابستگی به فصیل یا پرچمی به همراه گروهش در حال جنگ با نیروهای حکومتی بشار اسد می باشد ؛ با ذکر اتفاقات مشابهی که توسط دارودسته ی جولانی نسبت به ناموس مسلمین و بخصوص مهاجرین صورت گرفته، مستقیما خود جولانی و یکی از فرماندهان او به نام العطون و حتی حزبش را تهدید به انتقام می کند .

این در حالی است که أبو عمر الليبي خودش یکی از فرمانده های برجسته ی اعضای دارودسته ی  جولانی بوده که با ته مانده ای از غیرت که برایش باقی مانده،  ضمن گواهی و اعتراف  به سایر جرائم دارودسته ی  جولانی نسبت به ناموس مسلمین درگذشته ، مثل انجام  همین سناریو توسط حمزه سندی امیر امنی گروه جولانی در حلب نسبت به خانواده ی أبو البراء اليمني و کشف عورات زن و دخترهای منزل او، و واکنش ابوالبراء نسبت به چنین جرمی، در حالی که سندی مجرم اصلا محاکمه هم نشد؛ و باز سندی همین عمل را در «سرمین» نسبت به ناموس مسلمین انجام داد ، همچنین ادامه می دهد که دارودسته ی جولانی به جرم دروغین داعشی بودن وارد منزل أبو مروان الجزراوي شده و ضمن بی احترامی مشابه نسبت به زن و فرزندانش زمانی که وضعیت را نامناسب دیدند وارد دایره ی مکر و حیله شده و گفتند که به اشتباه این کار را کرده اند  و…

أبو عمر الليبي یکی از فرماندهان قدیمی گروههای مسلح مخالف با حکومت مرکزی سوریه با مخاطب قرار دادن جولانی و دارودسته اش  ادامه می دهد : شما به همین سبک وارد منزل أبو البراء اليمني شدید و او را کشتید، برای ما مهم نیست قضیه از چه قرار است، این شخص متهم است یا نه ؟ اما وارد شدن به این سبک به منزل یک خانم و کشف عورت او چیزی است که ما قبولش نمی کنیم …. ما برای دفاع از نوامیس و اعراض هجرت کرده ایم که به این شیوه توسط شماها پایمال می شود و ….

و به این سبک أبو عمر الليبي از انتقام  مستقیم از جولانی و یکی از فرماندهانش و طبعا از فاصله گرفتن از این گروه مجرم و برائت از جرم این مجرمین صحبت می کند ..

آیا گروهک کوچک فتاحی که در حال نگهبانی چند تپه برای جولانی مجرم و دارودسته ی  مافیائیش می باشند و در برابر تمام جرمهای این مجرمین سکوت اختیار کرده و عملا با این مجرمین هستند از این ته مانده ی غیرت هم محروم هستند؟ و تا کجا به همراهی با مجرمین ادامه می دهند؟ و تا کی بی غیرتی و تجاوز به ناموس مسلمین توسط همقطارانش را تحمیل می کنند؟

آیا گروهک کوچک فتاحی فکر کرده اند که ثمره ی  جهاد فی سبیل ناتو(از کانال حکومت سکولار و مرتد ترکیه) و تحمل اینهمه ذلیلی و بی غیرتی و دفاع از مفسدین  چه خواهد بود؟

 

 

………………………

[۱] این اقدام من را یاد قتل برادران نمکی توسط سکولاریستهای مرتد کومله در جلو چشم اعضای خانواده اش می اندازد که بدون دادگاهی و تهفهیم جرم و… جلو چشم خواهر و برادر و پدر و مادر و فرزندان تیرباران شدند .

دیدگاهتان را بنویسید