چاپه ها و بمبارهای کورِ دشمن و موقف امارت اسلامی افغانستان

چاپه ها و بمبارهای کورِ دشمن و موقف امارت اسلامی افغانستان

ابوعمر بلوچی

در این روز ها رژیم اجیر کابل تبلیغات گسترده ای را در راستای مذاکرات صلح با امارت اسلامی شروع کرده و در «ژنو» دم از تشکیل هیئت مذاکره کننده زده است، در حالی که گفتگوهای صلح از سطح اختیارات رژیم دوسره خیلی بالا است، رژیم دوسره نمی تواند در این مورد اصلا فکر کند، چه برسد به تصمیم گیری و مذاکرات.

رئیس ادارۀ کابل برای اینکه بتواند در مذاکرات خیالی و پوشالی (در حالی که می داند امارت اسلامی به هیچ وجه با رژیم دست نشانده مذاکره نمی کند) دست بالای داشته باشد به هر نوع جنایت دست می زند، چنانکه به تاریخ ۲۵ نومبر در منطقۀ میان ابدو در مربوطات ولسوالی دهراوود ولایت ارزگان در جریان عملیات شبانه، ۳ خانهء مردم ملکی را تخریب کردند و ۲۰ تن غیر نظامیان بشمول زنان، اطفال، موی سفیدان و ملا امام قریه (ملا اسماعیل آخند) را بشهادت رساندند. علاوه از این، دو فرد ملکی را زخمی نمودند و یک تن را بازداشت کرده، با خود برده اند.

سه شب پس از جنایت ارزگان، ظالمانِ از خدا بی خبر جنایت هولناک دیگری را در تاریخ سیاه جنایات خود ثبت کردند. شب چهارشنبهء گذشته، نیروهای صلیبی با حلقه به گوشان داخلی شان بر یک خانه ملکی در ولسوالی گرمسیر ولایت هلمند حمله کردند و ۲۳ تن از افراد ملکی بشمول ۶ مرد و ۱۷ نفر زنان و کودکان خوردسال را به شهادت رسانیدند، تا گویا در مذاکرات صلح دست بالایی داشته باشند !

رژیم کابل و در رأس آن اشرف غنی برای محکم کردن صندلی قدرت نمائشی خود و مشروع جلوه دادنِ ادارۀ نامشروع خود و برای راضی نگه داشتن اربابان خارجی خود همه روزه در حال ریختن خون بی گناهان در سرتاسر این کشور است.

امارت اسلامی برای دفاع از ارزش های اسلامی و انسانی و برای پایان دادن به اشغال کشور عزیزمان، بیش از هفده سال است که مشغول مبارزه و جهاد مقدس است، و در این مدت تمام سعی و تلاش خود را بکار برده است.

در این راستا با ایجاد کمیسیون های مختلف، منجمله کمیسیون جلوگیری از تلفات ملکی سعی دارد گراف تلفات ملکی را که از سوی مجاهدین رخ می دهد به صفر برساند.

تمام عملیات های مجاهدین امارت اسلامی بر مواضع نظامی دشمن متمرکز است. عالیقدر امیرالمؤمنین شیخ هبة الله آخندزاده حفظه الله در پیام های خود مجاهدین را همیشه دستور می دهد، علمیات های خود را طوری طراحی و پلان ریزی کنند تا به مردم ملکی و تاسیسات عام المنفعه ضرری نرسد و فقط مراکز نظامی اشغالگران و اجیران داخلی شان را هدف قرار دهند .

رژیم کابل باید درک بکند چنانکه در گذشته نتوانست از راه وحشت و جنایات، سلطهء خود را مستحکم بسازد و از پیشروی های مجاهدین جلوگیری بکند. پس ازین هم نمی تواند با کشتار و شکنجهء مردم بی گناه، درمیان مجاهدین و مردم این کشور فاصله ایجاد بکند. پیشروی های مجاهدین به شدت جریان دارد و ساحات زیر کنترول و نفوذ رژیم با گذشت هر روز تنگ تر می گردد. نیز مجاهدین از انتقام گیری مردم مظلوم خود هرگز غافل نیست، حمله بر مرکز نظامی «جی فور اس» و کشتن فرماندهان مهم نظامی رژیم شاهد این واقعیت است.

در ذیل، سطور چندی از خبرنامهء امارت اسلامی در مورد حمله بر مرکز «G4S»  را نقل می کنم، تا جدیت و قاطعیت امارت اسلامی در برابر دشمنان مردم مسلمان افغانستان را بخوبی درک بکنیم :

«به مسئولین نظامی امارت اسلامی هدایت داده شده تا در برابر مظالم و جنایات اشغالگران و مزدوران شان که علیه ملت مظلوم ما انجام می دهند حملات بیشتر و بزرگتری را طرح و اجرا نمایند تا به دشمن درس عبرت باشد و فرصت انجام چنین مظالم را علیه ملت ما پیدا نکنند».

 

 

دیدگاهتان را بنویسید