پاسخی به اشغالگران آمریکائی  و مزدورانش : ملت مجاهد افغانستان حق دارد اشغالگران را از هر راه ممکن از کشور خود بیرون کند.

پاسخی به اشغالگران آمریکائی  و مزدورانش : ملت مجاهد افغانستان حق دارد اشغالگران را از هر راه ممکن از کشور خود بیرون کند.

 

سخنگوی امارت اسلامی در مورد حرفهای وزیر دفاع امریکا می گوید: نشریهء غربی «ملتری تایمز» از زبان جیمز میتس، وزیر دفاع امریکا نوشته است که امریکا خواهان حل مشکل افغانستان است، اما طرحی برای اخراج نیروهای خود از آن کشور ندارد.

میتس این حرف ها را در نشست دفاع ملی ریگان ابراز داشته است.

امارت اسلامی به وزیر دفاع امریکا و دیگر مقامات امریکایی واضح می سازد که ملت مسلمان و غیور افغانستان مصمم هستند که نیروهای اشغالگر امریکایی را وادار می سازند تا از افغاستان بیرون شوند.

امارت اسلامی اگر از راه های سیاسی نیز برای اخراج امریکایی های اشغالگر تلاش می کند، هرگز به معنای این نیست که به امریکایی های اشغالگر در عرصهء نظامی چیزی گفته نمی شود و یا بیرون شدن و نشدن از افغانستان، در اختیار جنرالان امریکایی می باشد !!؟

امارت اسلامی به امریکا فرصت داده است، اگر از راه بی مصرف سیاسی می خواهد به اشغال افغانستان نقطهء پایان بگذارد و نگرانی های مشروع خود را رفع بکند، ما آمادۀ این فرصت هستیم. اما اگر مقامات و جنرالان امریکایی به این فکر باشند که نیروهای اشغالگر شان در افغانستان مستقر می باشد و برای آن ها اجازه داده می شود که در این جا زندگی آرام داشته باشند، پس باید یکبار دیگر بر این فکر خود تجدید نظر بکنند.

ما از راه جهاد نه خسته و نه هم نا امید می شویم. مجاهدین امارت اسلامی تا خروج آخرین عسکر اشغالگر امریکایی به مبارزه و جهاد مسلحانهء خود ادامه می دهند.

خطای بزرگ مقامات نظامی امریکا این است که از راه تعقل و منطق پیش نمی روند، همواره از زورگویی کار می گیرند و زور در هر جا نتیجه نمی دهد. ملت مجاهد افغانستان حق دارد که اشغالگران را از هر راه ممکن از کشور خود بیرون بکنند. در طی یک قرن اخیر، دو بار دیگر نیز اشغالگران (انگلیس ها و شوروی ها) را به فرار از افاانستان وادار ساخته اند، امریکایی ها باید تاریخ ما را بخوانند و عبرت بگیرند.

 

ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی

 

۲۴/۳/۱۴۴۰هـ ق

 

۱۱/۹/۱۳۹۷هـ ش ــ ۲۰۱۸/۱۲/۲م

دیدگاهتان را بنویسید