دیوانه شدن عالم بزرگ اهل سنت در زندانهای آل سعود پیامی به فریب خورده های رسانه ای و گروههای مسلح همسو با آل سعود

دیوانه شدن عالم بزرگ اهل سنت در زندانهای آل سعود پیامی به فریب خورده های رسانه ای و گروههای  مسلح همسو با آل سعود

 به قلم: ابوابراهیم هورامی

شاید از اینکه عده ای از مسلمین برای اولین بار متوجه شوند که در سرزمین وحی صاحبان تفکرات لیبرالی و سکولار در کمال آزادی و برخورداری از حمایتهای قانونی و حکومتی به ابراز اعمال غیر اسلامی و حتی شاذ خود که در مخالفت صریح با قانون شریعت اسلام است می پردازند، اما صدها عالم و دعوتگر اسلام صرفا به خاطر پایبندی به مبادی و اصول اسلام که مخالف هوا و هوس آل سعود و کفار سکولار جهانی است  به بدترین شیوه ی  ممکن با زیر پا گذاشتن تمام حقوق شرعی، قانونی و حتی انسانی آنها، محدود، تحت فشار، زندانی ، شکنجه و اعدام می گردند .[۱]

با آنکه رسانه های فارسی، عربی، روسی و… وابسته به آل سعود چون کلمه، وصال، صفا، نور و … و گروههای مسلح همسو با این رسانه ها همیشه دم از آزادی برای اهل سنت به سبک لیبرالها و سکولارها در سایر سرزمینهای مخالف با آمریکا و آل سعود می زنند، و حتی آل سعود با صرف میلیاردها دلار و پرورش گروههای مسلح مزدور سعی دارد در سرزمینهائی که حکام آنها مخالف آمریکا هستند خود را مدافع آزادی های اهل سنت نشان دهد، اما هماهنگ با این نمایشهای خیمه شب بازی، تحت حمایت و پشتوانه ی علمای درباری آل سعود، ایجاد محدودیت و تحت فشار قرار دادن، زندانی و حتی اعدام علمای صادق اسلام در عربستان تبدیل به رسم و عادت حکام   آل سعود شده است .

به عنوان مثال :

  • در همان روزهای مقدماتی روی کار آمدن ابن سلمان شاهد بودیم که ۴۷ عالم بزرگ اسلامی  به صورت گروهی تحت حمایتهای شدید تبلیغی علمای سلفی درباری آل سعود و سکوت رسانه ای و حقوق بشری سکولاریستی وابسته به آمریکااعدام شدند . در میان آنها شخصی چون علامه سنانی اعدام شد که ۲۳ سال در زندان انفرادی زندانی بود اما بدون محاکمه .
  • یا در میان علمای زندانی شده کسانی چون الشيخ خلف العنزي وجود دارد که به خاطر سخنرانی «دنسوه» در دفاع از قرآن و مخالفت با قرآن سوزی کفار سالهاست به اتهامات دروغین زندانی شده است .
  • یا کسانی چون الشيخ عقيل العقيل  صاحب انجمن خیریه ی الحرمین ( مؤسسة الحرمين الخيرية) در زندانها به سر می برد که به خاطر کمک خیریه به زنان و بچه ها و سالخودرگان فقیر یمن و سومالی و… به زندان افتاده که توسط رژیم فاسد آل سعود  و آمریکا این انسانهای فقیر بمباران می شوند و در محاصره ی شدید اقتصادی قرار گرفته اند که روزانه چندین نفر از آنها به خاطر گرسنگی و بیماری و بمبهای آل سعود و آمریکا می میرند .
  • یا در میان زندانیان کسانی چون الشيخ خالد الراشد وجود دارد که پس از نشر تصاویر کاریکاتوری و توهین آمیز به رسول الله صلی الله علیه وسلم تنها درخواست بستن سفارت دانمارک در سرزمین وحی را کرده بود، که به ۱۵ سال زندان محکوم شده است ، و اطرافیان او از شکنجه ی جسمی و روحی او از زمان زندانی شدن تا کنون خبر می دهند .

صدها عالم به این سبک و تنها به تهمت و شبهه ی «خروج بر ولی امر  با زبان یا مال» چندین سال بدون محاکمه روانه ی زندان شده و بعد با صدور حکمهای سنگین در زندانها مانده اند، اما خبری که این روزها رسانه ها بیشتر به آن پرداخته اند خبر دیوانه شدن و از بین رفتن قدرت عقل شیخ و دکتر اصول الفقه موسی القرنی در زندانهای آل سعود است .

دکتر موسی القرنی دارای دکترا در اصول فقه و سابقه ی جهاد بر علیه کمونیستهای شوروی در افغانستان است [۲]  که از سال ۲۰۰۷  پس از چهار سال بلاتکلیفی  و بدون محاکمه در زندان، سرانجام در سال ۲۰۱۱ به ۲۰ سال حبس و ۲۰ سال ممنوعیت از سفر بعد از آن محکوم شد .

این بخشی از جنایات و چهره ی واقعی آل سعود در حق اهل سنت و داعیان راستین اهل سنت خود عربستان است که رسانه های وابسته به آل سعود جهت ترویج لیبرالیسم به سبک سکولارها سعی در پوشاندن آن را دارند .

اگر آل سعود با شهروندان خود چنین معامله ای می کند به نظر شما چه نگرشی نسبت به سایر اهل سنت ایران و عراق و سوریه و افغانستان و یمن و سومالی و فلسطین و غیره دارد ؟

آیا آنهائی که به وعده ها و رسانه های دروغین و گروههای مسلح وابسته به آل سعود در دفاع از اهل سنت دل بسته اند قبل از آنکه فرصت از دست رود  بیدار نمی شوند؟

 

………………..

[۱] مراجعه شود به گزارشی مستند در همین سایت تحت عنوان : حکومت آل سعود بزرگترین زندان علماء و آزاد اندیشان اهل سنت در دنیا / اسامى ۳۵۹ تن از علماء و طلاب علم كه توسط طواغيت ال سلول زندانى شده اند

http://ketabwasaif.com/2016/03/22/%D8%AD%DA%A9%D9%88%D9%85%D8%AA-%D8%A2%D9%84-%D8%B3%D8%B9%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D9%84%D9%85%D8%A7%D8%A1-%D9%88-%D8%A2%D8%B2/

[۲]  البته  آل سعود و علمای درباری آن زمان نیز به دلیل اجازه ی  ارباب اصلی – آمریکا – فرودگاههای خود را جهت صدور جوانان جهادی باز گذاشته و انجمنهای خیریه و رسانه ای را نیز آزاد گذاشته بودند . این اجازه و فتاوا تا زمانی بود که آمریکا اجازه می داد . اما زمانی که آمریکا خودش افغانستان را اشغال کرد این اجازه و فتوا هم لغو شد و کسانی که قبلا در جنگ با روسهای کمونیست و اشغالگر مجاهد نامیده می شدند هم اکنون همان افراد در جنگ با آمریکای لیبرال و اشغالگر تروریست و خوارج نامیده می شوند و…

دیدگاهتان را بنویسید