گرفتن انتقام ملت مظلوم افغانستان  از قاتلان حرفوی به رهبری آمریکا

گرفتن انتقام ملت مظلوم افغانستان  از قاتلان حرفوی به رهبری آمریکا

ارائه دهنده: محمود کندزی

تبصره هفته:

اگر خبرهای مربوط افغانستان را تعقیب می کنید، همه روزه و بدون وقفه خبر یک قتل عام، بمباران و فاجعۀ بشری را می خوانید. در گوشه و کنار کشور  شبی صبح نمی شود که ملت بیگناه در قریه یی  شکار چاپه و عملیات قاتلان بی رحم نشده باشد. هر شب مردم بی دفاع در خانه های خود به قتل می رسند. دروازه های خانه هایشان منفجر می شود. به مساجد، مدارس و کتب دینی بی حرمتی می شود و همه روزه شاهد قتل، کشتار، تعذیب ، آزار و اذیت مردم بی دفاع  بشمول کودکان، زنان و محاسب سفیدان هستیم.

اما سئوال این است که کی این جنایات را انجام می دهد و عاملین این فاجعه های مسلسل کیست؟

جوابش بسیار واضح است. این قتل ها و فجائع از سوی اشغالگران خارجی و عساکر دست نشاندۀ داخلی انجام  می شود که عملاً با روحیۀ بی رحمی و خونخواری تربیه شده و تنها کار و وظیفۀ شان کشتار، شکنجه و تحقیر ملت مؤمن افغان است. این قاتلان که هیچ چیزی بنام عاطفۀ بشری و دلسوزی را نمی شناسند، مجموعۀ مشترک نیروهای خاص خارجی و داخلی است که نام های اسپیشل فورس، قطعه صفر یک، قطعه ضربتی و القاب دیگر برایشان وضع شده است ، اما در انجام جرم و جنایت همه سهیم بوده و خونخواران ملت مظلوم هستند.

همانطور که از بین بردن عناصر مضر یک وجیبۀ مهم دینی است، مجاهدین امارت اسلامی هم همیشه تلاش می کنند که قاتلان ملت کُش و چپاولگران را به سزای اعمال ناروایشان برسانند. تنها کار این قاتلان حرفوی تحت نام اسپیشل فورس، قتل و کشتار ملت بی دفاع است، پس به آنان نیز باید عین عملشان جزاء داده شود و باید از بین برده شوند.

لله الحمد مجاهدین امارت اسلامی همانند گذشته یکبار دیگر بر قاتلان خارجی و داخلی حملات کوبنده انجام داده اند و تلفات سنگینی بر آنها وارد کرده اند. بر اساس خبر صبح روز سه شنبه:” یک مجاهد استشهادی  امارت اسلامی با موتر مملو از مواد منفجره بر سرک پغمان در غرب شهر کابل بر کاروان موترهای قطعه صفریک و همکاران خارجی آنها حمله کرد که در نتیجۀ این انفجار قوی سه موتر این قاتلان حرفوی تخریب و ۲۳ تن از قاتلان خارجی و داخلی کشته و زخمی شدند”.

این حملۀ قهرمانانه نشان داد که امارت اسلامی از درد و رنج ملت مظلوم خود آگاه است و آن را درد و غم خود می داند. امارت اسلامی  همانطور که پیشتر نیز قاتلان و غداران ملت مظلوم را به سزای اعمالشان رسانده است، حال نیز ارادۀ مستحکم دارد که چاپه ماران و تفنگسالاران، این قاتلان ملت را به سزای اعمالش برساند و بر دلهای ملت مظلوم  مرهم نهد.

در آخر باید بگوئیم، که ریختاندن خون ناحق و مظلومین  هیچگاهی بی پرسان نمی ماند. الله متعال  عادل است. اگر امروز و فردا ملت ما مظلوم و تحت اشغال است، این حالت به هیچکس جواز نمی دهد که  با استفاده از سلاح های پیشرفته و نیروهای آدمکش خود، عملیات قتل و کشتار و استراتیژی جنگی خود را تطبیق کند. آنچه امروز و فردا در جریان است و همه روزه ملت افغان در جریان چاپه ها و بمباران ها کشته می شود، این مظالم هیچگاهی فراموش شدنی نیست. مرتکبین این جنایت همانطور که در قیامت در پیشگاه الله متعال حساب و کتاب شان پیشکش می شود، در دنیا نیز نباید خود را از انتقام ملت مجاهد بی غم بداند.

ما عقیده داریم و باورمند هستیم که پیروزی در نهایت از آن ملت مؤمن است و ظالمان در دنیا و آخرت روسیاه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید