رژیم صهیونیستی : روابط ما باترکیه تاریخی و راهبردی و با عربستان هم پیمان استراتزیک هستیم

رژیم صهیونیستی : روابط ما باترکیه تاریخی و راهبردی و با عربستان هم پیمان استراتزیک هستیم

 

ارائه دهنده :  ابوعبدالله جاف جوانرو

با بررسی کارنامه ی سرزمینهای مسلمان نشین خاورمیانه به این حقیقت تلخ پی می بریم که رژیم صهیونیستی و امپریالیسم آمریکا  ، بدون شک، دشمنان شماره یک مسلمین به شمار می روند . اما زمانی که دقیقتر در روش عمل این دو غده ی سرطانی می نگریم در می یابیم که بیشترین جنایاتی که مرتکب شده اند از کانال و با هزینه ی نوکران محلی شان صورت گرفته است .

دشمنان ابتدا در حوزه ی جنگ روانی وارد عمل شده و با تولید اسلامی که با خواسته هایشان سازگار باشد به تولید دو جریان فاسد و ویرانگر اقدام کردند ، یکی اسلامی سکولار به رهبری ترکیه  که رسماٌ دین را از حوزه ی زندگی سیاسی – اجتماعی مسلمین حذف نموده است و دیگری اسلامی سلفی – مدخلی  به رهبری آل سعود که آن هم  به صورت غیر رسمی اسلام را از حوزه ی زندگی سیاسی – اجتماعی مسلمین حذف نموده و در برابر ، با وسیع نمودن دایره ی بدعت و بزرگنمایی اختلافات جزئی مذاهب اسلامی  ، مسلمین را به همدیگر مشغول نموده است .

این دو جریان که یک وظیفه را انجام می دهند ، به اسلام آمریکایی مشهور گشته اند ؛  که به شدت با تمام کسانی که خواهان تطبیق شریعت و مخالف با سکولاریسم و آمریکا و بالطبع رژیم صهیونیستی باشند سر ناسازگاری و جنگ دارند ، اما جهت تحمیق مردم و گمراه نمودن افکار عمومی و تولید شبهات مختلف از یکطرف خود را مخالف سیاستهای اربابانشان نشان می دهند و از دیگر سو زمانی که مچشان باز می شود با علم کردن توهم ایران هراسی و هلال شیعی  و با بکار گیری ملاهای درباری و دین فروش ، به توجیه همکاری و پشتیبانی خود از کفار جهانی و حکومتهای ظالم و مرتد حاکم بر مسلمین می پردازند .

در اینجا فقط کافی است به زبانی ساده  از این دروغگویان خائن پرسید: مگر در مالی هلال شیعه وجود داشت که آل سعود هزینه حمله ی فرانسه را فراهم نمود ؟ در سومالی و نیجر و الجزائر و مصر ولیبی چه ؟

با تمام این احوال همیشه سعی شده است که این همکاری خائنانه در قالب عمل باقی مانده و به زبان آورده نشود ، اما برای نخستین بار در حوزه دیپلماسی رژیم صهیونیستی، «دوری گلد» مدیرکل وزارت خارجه این رژیم اعلام کرد: رژیم سعودی همپیمان ماست. به گزارش پایگاه اینترنتی روزنامه السفیر، گلد یکی از نزدیک ترین مشاوران بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی است و در گذشته سفیر اسراییل در سازمان ملل بود.اما خبرگزاری های جهان چندی پیش تصویر وی را در کنار «انور عشقی» ژنرال سابق و مشاور بلندپایه در دربار رژیم سعودی در سمینار برگزار شده در آمریکا در مورد توافق هسته ای با ایران چاپ و منتشر کردند. همزمان با این اعتراف صریح رژیم صهیونیستی، دولت آمریکا نیز اعلام کرد با فروش ۶۰۰ موشک پاتریوت مدل باک ۳ به ارزش ۴/۵ میلیارد دلار به عربستان موافقت کرده است.

علاوه بر آن قرار است آمریکا مهمات و تجهیزات نظامی به ارزش نیم میلیارد دلار در اختیار نیروی زمینی عربستان قرار دهد که شامل مهمات توپخانه ، مین ، بمب های دستی و چترهای هدایت شونده است تا رژیم سعودی بتواند با کمک آنها به نبرد خود با یمن ادامه دهد.

علاوه بر آن «دوریگلد» به عنوان مدیرکل وزارت خارجه رژیم صهیونیستی گفت: روابط ما با ترکیه تاریخی وراهبردی است و دو طرف همکاریهای مشترک زیادی با یکدیگر دارند.” دوریگولد” در دیدار با شماری از خبرنگاران ترک که اخیرا به فلسطین اشغالی سفرکرده اند، تصریح کرد که هم این رژیم وهم ترکیه باچالشها وتهدیداتی یکسان درمنطقه روبه رو هستند و منافع مشترک زیادی با هم دارند.

با این وصف نباید در دشمن دانستن ترکیه و آل سعود کوچکترین شکی به خود راه دهیم و چنانچه دین فروشانی را می بینیم که در قالب اخوان المفلسین ( شکل مسخ شده ی جریان مبارک اخوان المسلمین ) و یا سلفی های فتوا فروش مدخلی در رسانه های ماهواره ای و اینترنتی به تقدیس و غسل تعمید این دو حکومت دست نشانده می پردازند ، شک نداشته باشیم که اینها نیز سربازان جنگ روانی این حکومتها و عامل جنگ روانی بر علیه مسلمین و قانون شریعت الله می باشند .

حالا اگر قرار است که دشمنان شماره یک مسلمین ،  با تمام اختلافات عقیدتی که با هم دارند ، به همراه نوکرانشان و به کارگیری دین فروشان خائن ، حول منافع مشترک دنیوی شان متحد و یکصدا گردند ، چرا مسلمین نباید به این درجه از رشد برسند که منافع مشترک آنها با همدیگر در دین و مسائل دنیوی ، بسیار وسیعتر از نقاط مورد اختلاف شان  است ؟

 

 

دیدگاهتان را بنویسید