برادران دوله، نصیحتهای دوستان یا کنایه و نقشه های دشمنان کدامیک شما را بیدار می کند ؟

 برادران دوله، نصیحتهای دوستان یا کنایه و نقشه های دشمنان کدامیک شما را بیدار می کند ؟

به قلم : ابوبکر الخراسانی

برادران دوله خودتان می دانید که متاسفانه تکبر بی جا مانع از آن شد که نصیحت های خیرخواهانه دوستان بیدار تان کند؛کاش اقلا کنایه های نیش دار دشمنان از این خواب ویرانگر بیدار تان کند تا دست از اختلاف افکنی و دامن زدن به تفرق و کشت و کشتار مسلمین به بهانه های غیر شرعی بردارید ودوباره  با برگشت به منهج صحیح اهل سنت به چنان هوشیاری برسید که :

منهج سلفیت خاص نجدیت برداشت و تفسیری از اسلام است که مثل یک مذهب در آمده است؛ و این را بدانید که سلفیت خاص نجدیت هرگز مساوی با اهل سنت نیست و به این معنی نیست که هر مسلمانی مخالف سلفیت خاص نجدیت بود مخالف اهل سنت و اسلام باشد .

پس بیدار شوید و همچون سایر مسلمین در کنار مجاهدین برادر وار همچون گذشته به جهاد و مبارزه خویش بپردازید.

باور کنید شما تنها تشنه ی حکومت اسلامی بر منهاج نبوه و وحدت مسلمین و بازگشت قدرت و ابهت مسلمین نیستید بلکه همه فرق اسلامی  بیشتر از شما آرزوی اقامه چنین حکومت و قدرت و وحدتی را داریم. منتهی هر کاری از خود راهی دارد وهر عملی ازخود مقتضیاتی.

مخصوصا تصمیمات بزرگی همچون تشکیل حکومت یکپارچه ی اسلامی و بیرون راندن کفار سکولار جهانی و مزدوران آنها نیاز به همکاری تمام فرق اسلامی و بستر سازی های فوق العاده دقیق و کامل دارد از جمله وحدت فراگیر از طریق تشکیل شورای اولی الامر تمام فرق و مذاهب اسلامی و تمکین واقتدار سیاسی و نظامی تدریجی و….

مطمئن باشید تصور اینکه تنها مذهب سلفیت خاص نجدیت شما قادر به این کار خواهد بود و قبل از بستر سازی لازم قادر خواهید بود که به چنین هدف بزرگی نائل شوید حتی گفتنش هم  یعنی اذان قبل الوقت، یعنی حماقت مطلق، یعنی اشتباه مهلکی که شاید در امتداد زمان کل مسلمین را به کام نابودی و هلاکت بکشاند وآرمان‌های دیرینه شان را با خاک خاکستر کند.

برادران دوله.!

یک سوال دارم از شما وامیدوارم که عاقلانه و منصفانه جواب بدهید !

اگر اعلان چنین حکومتی  این قدر کار آسانی می بود وقبل از فراهم شدن زمینه امر معقول و مشروعی می بود پس چرا شیخ اسامه بن لادن تقبله الله در زمان حیات خود در وقتی که نود و پنج  درصد جغرافیای افغانستان را در کنار مجاهدین طالبان در سیطره خود داشت وعلاوه بر افغانستان  با حکومت شیعه مذهب ایران هم روابط دوستانه و مناسبی داشت و در سایر اطراف و اکناف عالم هم کم و بیش مجاهدین و مبارزین القاعده مشغول نبرد وجهاد بودند اعلان  چنین حکومتی نکرد؟

پس لازم است که بخود بیاییم و بدانیم که “قوت ما در وحدت ماست” و هر گونه جنگ مذهبی میان شیعه و سنی و یا جنگ داخلی میان گروههای اهل سنت با هم یعنی تفر قو ذلیلی و شکست برای مسلمین و قدرت و ابهت بیشتر برای کفار اشغالگر ودست نشاندگان مرتد محلی آنها .

حالا اگر این نصیحتهای برادرانه شما را بیدار نمی کند تا دست از تفرق و حرکت به سوی شکست و ذلیلی بردارید لا اقل به طعنه های نیش دار کفار سکولار اشغالگر و آرزوهای آنها توجه کنید شاید تلنگری برای بیداری شما باشد . زمانی که افراهیم هالیفی رئیس سلبق سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی می گوید :

” باید به درگیری و نبرد میان اهل سنت و شیعه شدت داد چرا که تقویت نبرد میان شیعه و سنی به سود منافع اسرائیل و غرب است .”  

همچنین ترامپ همین چند روز پیش گفت:

” نیروهای آمریکایی نباید مانع نبرد این دو گروه طالبان و داعش  با هم شوند و به ژنرال ماتیس گفته بود که چرا اجازه نداده است که این دو گروه بین خود بجنگند؟ وقتی که طالبان و داعش با هم درگیر اند وهمدیگر را قتل عام می کنند دیگر چه نیاز است که ما جان سربازان خود را برای نابودی شان به خطر بیندازیم ”

والله قسم :  «اگر یک ذره شرم و شعور در وجود یک مسلمان ومجاهدی باشد، تا زنده است این طعنه نیش دار ترامپ را فراموش نخواهد کرد»

برادران گرامی زمانی که محمد بن سلمان ولیعهد فعلی آل سعود به صراحت می گوید : ” غربی‌ها از ما خواستند که برای مقابله با انقلاب خمینی و جریان سید قطب ، سلفیت خاص نجدیت را نشر بدهیم..”  و کسانی چون ابوبصیر طرطوسی کتاب  «الروافض طائفه الشرک و الرده» را در انگلیس نوشته و یکی از بندهای منهج شما برای قتل عام و نسل کشی شیعیان می شود و اهل سنت را به بهانه ی  صوفی و مشرک بودن قتل عام می کنید و… ،  و هماهنگ با این، انگیس و آمریکا از نوعی از شیعه ی مسخ شده ی غلات که به شیعه ی انگلیسی مشهور شده حمایت و پشتیبانی می کنند و توسط امثال صادق شیرازی و شیطان یاری و یاسر الخبیث و… جهت توهین و کشت و کشتار اهل سنت هدایت می شود و…

آیا این اتفاقات سازماندهی شده ی آمریکا- انگلیس و آل سعود تلنگری برای بیداری شما نمی گردد تا متوجه شوید که طبق نقشه ی دشمنان اسلام و مسلمین بر علیه مسلمین قدم بر می دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید