شناختی مختصر بر مسعود توحیدی و مسیری که در آن قرار گرفته است (۲)

شناختی مختصر بر مسعود توحیدی و مسیری که در آن قرار گرفته است (۲)

به قلم : ابوعبدالله جاف جوانرو

در هر صورت و با این مقدمات سوالی که ممکن است ذهن بیشتر ما را به خود مشغول کند این است که  عبدالقادر توحیدی امیر حزب «حرکت اسلامی اهل سنت و جماعت ایران» که هماهنگ با مرتدین سکولار کومله و دموکرات و القتاطی های گروه رجوی و کمونیستهای حزب چریک فدائی و حزب راه کارگر و حزب پیکار و … بر علیه حکومت شیعه مذهب ایران اعلان جنگ کرد – او که در جبهه ی این کفار و مرتدین بر علیه قوانین مذهب شیعه جنگید-  پس از چند روز جنگ سرانجام تحت حاکمیت چه قوانینی و چه کسانی به زندگی خود ادامه  و خاتمه داد ؟ آیا قانون شریعت الله بر اساس فقه یکی از مذاهب اهل سنت بود یا قوانین کفری مرتدین سکولار؟آیا زندگی برای آنها تحت حاکمیت طالبان بهتر بود یا بارزانی مزدور اسرائیل و ناتو و آمریکا که جامعه ای فاسد تولید کرده است ؟ آیا شما تا به حال دیده اید که با یک کلمه یا حتی نصف کلمه هم از طالبان و سایر مجاهدینی که مخالف آمریکا و ناتو هستند دفاعی کرده باشند ؟

مشخص است که این پدر و پسر در کجا ایستاده اند ؛ به همین دلیل مناسب است پرسیده شود زمانی که کفار سکولار جهانی به رهبری آمریکا و انگلیس به عراق حمله کردند و به همراه متحدینش آنهمه جنایت در حق اهل سنت و نوامیس اهل سنت آفریدند عبدالقادر کجا بود؟ مشخص است : نزد سکولاریستهای مرتد بارزانی و پیشمرگه های بارزانی، که آمریکا آنها را جزو نیروهای زمینی خود محسوب نموده و تحت نظارت اسرائیل و با بودجه ی مستقیم آمریکا و حتی آل سعود برای کشتار اهل سنت آموزش می دیدند.

ارتباط عبدالقادر توحیدی با بارزانی سکولار و جنایتکار و مزدوری بارزانی برای کفار ناتو(از کانال حکومت سکولار و مرتد ترکیه) و اسرائیل و آمریکا بر هیچ عاقلی پوشیده نیست. به همین دلیل است که می بینیم در برابر هر جریان شریعت گرائی که بر علیه سکولاریستهای مرتد بارزانی شکل بگیرد عبدالقادر در برابر آن ایستاده و حتی اقدام به دلسرد نمودن مخالفین و جنگ روانی بر علیه آنها با بازی با کلمات شرعی می نماید . در برابر این بازی با آیات و احادیث کسانی چون جلیل فریب خورده و بیعت خود با جماعت توحید جهت جنگ با کفار سکولار اشغالگر را می شکنند و نزد آنها می آیند، اما با برملا شدن طرحهای ضد اسلامی آنها برادرانی چون ستار سرپل از وی جدا شده به انصار آن زمان بیعت می دهند .

 اگر عبدالقادر خودش در نهایت به بارزانی مرتد و صدام حسین بعثی بیعت می دهد و در تمام جنایات آنها خودش را شریک می گرداند هم اکنون پسرش مسعود هم از کانال بارزانی و حکومت سکولار ترکیه در جبهه ای شرکت کرده که به پسر شاه جهت تطبیق دموکراسی و سکولاریسم بیعت داده است .

پدر به اسم جهاد جوانان را فریفته وبه کشتن داد و آخرش شد بیعت به صدام و بارزانی و پسر شاه معدوم پهلوی، و پسر هم همان مسیر را با همان شعارها از کانال بارزانی و ترکیه و آل سعود طی می کند و انتظار دارد اهل سنت امروز با آنهمه تجربه و علم فریب آنها را خورده و تجربه های غلط بخشی از جوانانش را دوباره تجربه کنند .

 این بخشی از واقعیتهای عبدالقادر توحیدی و پسرش مسعود است که اربیل را پاتوق تبیلغات آزادانه ی خود کرده و در کنار بارزانی و اربابان بارزانی و در شبکه های فارسی آل سعود چون کلمه و نور و … بر علیه تمام دشمنان آمریکا و ناتو ایستاده اند و برایشان فرق ندارد این دشمن آمریکا یک شیعه باشد یا سنی . در حالی که صرف نظر از عربستان و … در همین اربیل و توسط همین نیمچه حکومت سکولار و ارتدادی بارزانی صدها عالم در زندانها به سر برده و یا ممنوع المنبر شده اند و یا به طرز مشکوکی به قتل می رسند .

 فَاعْتَبِرُوا یَا أُولِی الْأَبْصَارِ (حشر/۲) ای خردمندان ! درس عبرت بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید