دارودسته ی جولانی مستبدین و طاغوتهای کوچک بر علیه اهل سنت سوریه

دارودسته ی جولانی مستبدین و طاغوتهای کوچک بر علیه اهل سنت سوریه

به قلم: ابوبکر الخراسانی

یکی از بیماریهای تفرق و دوری از وحدت و شورای واحد مسلمین از کانال یکی از« ۳ ابزار »[۱] این است که هر گروهی برای خودش مستبد و طاغوتی کوچک می گردد که به آسانی مخالفین خود را تبعید، اسیر، زندانی، شکنجه و اعدام می کند و کسی هم صدایش در نمی آید .  اگر اعتراضی هم شود فورا منکر آن شده و شرعی های آنها نیز با ادبیاتی شبه اسلامی همه چیز را انکار می کنند و حتی به خاطر باطل و جرمی که  در آن افتاده اند عمدا و آگاهانه با مخالفین مجادله کرده و شعور مریدان و دیگران را به بازی می گیرند .

اگر تا این اندازه هم نتوانستند پیش بروند به مریدان می فهمانند که همه غیر معتمد هستند الا خودشان . در نتیجه نباید از غیر معتمد خبر را قبول کرد . اما پس از چند مدت مشخص می شود که تمام اخبار راست بوده و اینها همچون ساحران و دروغگویان عمل کرده اند با این وجود فورا دست به سحر و حیله ی جدیدی می زنند .

در اینجاست که به قول رسول الله صلی الله علیه وسلم باید گفت : «إن مما أدرك الناس من كلام النبوة الأولى إذا لم تستحي فاصنع ما شئت»[۲]  یعنی: همانا آنچه مردم از سخنان رسالت پیشین دریافتند (این است) چون بی حیاء بودی هر چه خواهی کن!

یکی از گروههائی که در این زمینه به عنوان نماد غدر و خیانت به اهل سنت انگشت نما شده است دارودسته ی جولانی می باشد، که غیر از گروه مطیع مافیائی خودش  و نیروهای ناتو مزدوران آمریکائی هیچ گروهی از مسلمین از دست و زبان آنها در امان نبوده است . به عنوان آخرین خبر متوجه شدیم که  دارودسته ی جولانی دو روز پیش، “أبو عمر اسد” نائب شهید أبو جليبيب طوباسی در درعا و عضو مجلس شورى سابق جبهة النصرة را دستگیر کرده‌است.

مشخص است که   دارودسته ی جولانی  در درعا قصد دستگیری وی را داشت؛ آن برادر که همراه او بود کشته شد و در همان روز أبو عمر را با شلیک ۷ گلو نیز زخمی کردند؛ وقتی که به شمال سوریه آمد، مجدداً در گذرگاه قصد دستگیری اش را کردند سپس با أبو ماریا و أبو أحمد حدود بخاطر حل مشکلات، نشست و او را رها کردند.

امروز مجدداً او را در بازرسی اطمه دستگیر کردند و ترس کشته شدن او نیز، وجود دارد؛ برای دارودسته ی جولانی خون های مخالفان، اهمیتی ندارد و آماده است با توجیه و دلیل داعشی  و القاعده بودن مخالفانش را بکشد.

این است چهره ی واقعی دارودسته ی مافیائی جولانی که مریدان مجازی اش قصد مخفی کردن آن از اهل سنت فارسی زبان را دارند . فاعتبروا یا اولی الابصار. (حشر/۲) پس ای هوشیاران  پند و عبرت گیرید.


[۱]    ما برای مقابله با دشمنانمان و برای پیش بردن جهادمان و مبارزاتمان و رسیدن به اهدافمان به سه ابزار مهم و سه کانال مهم نیازمندیم :

۱-  خِلاَفَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ که اولین و مهمترین ابزار و وسیله ست

۲-  حکومت بدیل اضطراری اسلامی که در زمان نبود خِلاَفَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ انجام وظیفه می کند

۳-  شورای واحد مجاهدین که در صورت نبود خِلاَفَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ و حکومت بدیل اضطراری اسلامی انجام وظیفه می کند.

غیر از این «سه ابزار» که همه یک رای واحدی را بر اساس اجماع واحدشان ارائه می دهند و امت واحدی را تشکیل می دهند و جماعت واحدی را تشکیل می دهند دیگر هیچ ابزار دیگری برای مسلمین وجود ندارد که بتواند به پیروزی و نصرتی که الله وعده اش را داده دست پیدا کند، و هر چه بعد از این «سه ابزار» آگاهانه، هدفمند و حرکتی وجود دارد کلا تفرق و سستی و ذلیلی و هدر رفتن انرژی مسلمین است.

[۲] الأربعون النووية عن ابي مسعود

دیدگاهتان را بنویسید