مهاجرین اهل سنت و زمانی که ناتو ادلب را هم به روسیه بفروشد

مهاجرین اهل سنت و زمانی که ناتو ادلب را هم به روسیه بفروشد

به قلم : کاوه .م. سقزی

به زودی کسانی که به ناتو از کانال حکومت سکولار و طاغوتی ترکیه اعتماد کرده اند با آخرین بخش از سناریوی رقت انگیز خود چون حلب و غوطه ی شرقی و …. مواجه خواهند شد .

أبو الفرقان  مسئول پرونده ی سوریه و کسی که با فرماندهان مناطق به اصطلاح آزاد شده ملاقات کرده بود به صورت تلویحی اظهار داشت که ترکیه سهم خودش در ادلب را به روسیه می فروشد . البته این خرید و فروش و معامله ای که کفار سکولار جهانی و طاغوتهای منطقه ای بر اساس منافع و مصلحتهای خاص خودشان انجام می دهند امری رایج  و جا افتاده می باشد، که بارها و بارها بدون در نظر گرفتن پیمانهای بسته شده با افراد مورد معامله  و معیارهای اخلاقی  صورت گرفته است .

👆  باید برادران مهاجر اهل سنت ما از همین الان در فکر راهی برای خروج از این بازی کثیف میان سوریه ای ها و طرفهای خارجی و راهی برای خروج از میان آنهمه گروه مزدور چون دارودسته ی  جولانی و… باشند .

شک نداشته باشند که افعی داخلی که در میان مسلمین جا خوش کرده از افعی خارج از مسلمین خطرناکتر است . ترکیه به نمایندگی از ناتو و مجری طرحهای ناتو با کل کفار سکولار جهانی یکی از همان افعی های داخلی است که نوچه هائی چون جولانی و علوش و زنکی و … را در میان مسلمین قرار داده و سم خود را از طریق آنها تزریق می کند و در نهایت به صورت نوبتی نوچه هایش را نیز می خورد و مورد معامله قرار می دهد .

در هر صورت سوریه ای هائی که قربانی نمی شوند می توانند راهی برای کنار آمدن با طاغوتهای محلی و کفار سکولار جهانی و یا بازگشت به داخل خانه و خانواده و طایفه ی خود  پیدا کنند، همچنانکه پیروان امثال گروه علوش و زنکی و غیره در ترکیه پیدا کردند اما مهاجرین چه؟ حتی اگر یک نفر مثل مهندس مصری هم باشد بدون معطلی تحویل داده خواهد شد؛ مگر اینکه مرتد شده و تابع نقشه های ناتو و آمریکا از کانال حکومت سکولار ترکیه قرار گرفته و برای آنها سودی داشته باشد .

👆 در این صورت برادران مهاجر ما اگر نمی خواهند فاجعه های  سوریه و عراق و افغانستان و چچن و…در مورد آنها تکرار شود باید در فکر راههای بازگشت و خروج از این مهلکه ای باشند که گروههای متفرق مافیائی با شعارهای شبه اسلامی و دروغین به نام  جهاد به وجود آورده اند .

دیدگاهتان را بنویسید