الشيخ أبي تراب الليبي پس از آزادی از زندان جولانی : چنان نباشید که ابوجهل از نظر غیرت و مروت و مردانگی از شما بهتر باشد .

 الشيخ أبي تراب الليبي پس از آزادی از زندان  جولانی  : چنان نباشید که ابوجهل از نظر غیرت و مروت و  مردانگی  از شما بهتر باشد .

به قلم : مسعود سنه ای

الشيخ أبي تراب الليبي از مجاهدین القاعده که چندی پیش بدون هیچ جرمی توسط دارودسته ی  جولانی دستگیر و زندانی شده بود پس از اسارت بیانیه ای صادر نمود که قابل توجه است .

این شیخ القاعده کلام خود را اینگونه آغاز می کند : الله تعالی می فرماید :  يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن جَاءَكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَيَّنُوا أَن تُصِيبُوا قَوْمًا بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِينَ  . و رسول الله صلی الله علیه وسلم نیز می فرماید : كفى بالمرء كذبا أن يحدث بكل ما سمع .

عده ای مرا به اتهاماتی شنیع و باطل متهم کردند آنهم بدون آنکه بتوانند این اتهامات را ثابت کنند یا حتی بدون آنکه قاضی حکمی شرعی صادر کرده باشد و بدون وجود حتی یک تهمت و شبه ای مرا دستگیر و زندانی نمودند .

 آیا من باید مورد سرزنش قرار بگیرم و کسانی که از ایجاد سیستمی شرعی برای برخورد با مسلمین و دستگیریها بعد از اینهمه سال و آنهمه خطاهائی که در این زمینه تکرار کرده اند مورد سرزنش قرار نگیرند ؟!

… از دعای مظلوم حذر داشته باشید چون مورد استجابت قرار گرفته و بین آن و الله حجابی وجود ندارد و الله تعالی به عزت و جلال خودش سوگند یاد می کند که یاریش دهد هر چند که زمان این یاری مدتی طول بکشد .

 و خطاب به نیروی امنیتی جولانی می گویم :

به خاطر جری شدن و بی مبالاتی در مورد منازل و عورات مسلمین از الله بترسید و از غضب و خشمش خود را دور نگهدارید و بدانید ابوجهل لعنه الله زمانی که از او خواستند که  به منزل مصطفی صلوات ربي وسلامه عليه وارد شود از این کار خود داری کرد و کلمه ی مشهورش را گفت : تا عرب نگویند که من دختران محمد را می ترسانم .

  پس شما ⛔️چنان نباشید که ابوجهل از نظر غیرت و مروت و  مردانگی  از شما بهتر باشد . ⛔️

👈 اگر می توانی همت و شجاعتت را در راه نجات زنان و دختران مسلمان اسیر شده نزد کفار و در میدانهای عزت و قتال فی سبیل الله به کار بگیر 👈

دیدگاهتان را بنویسید