هدف جلسه ی امروز مؤتمر الثورة السورية در ادلب : بازگرداندن دموکراسی به سوریه

هدف جلسه ی امروز مؤتمر الثورة السورية در ادلب : بازگرداندن دموکراسی به سوریه

به قلم : مجاهد مهاجر  

حکومت انقاذ یا نجات ملی سوریه را عده ای از بعثی های جدا شده از حکومت بشار اسد و گروهها و فصیلهائی به همراه دارودسته ی جولانی بر عهده گرفته اند که این گروهها غیر از گروه جولانی بارها به تشکیل حکومتی دموکرات و سکولار در سوریه اقرار کرده اند، و گروه جولانی بدون اقرار به این هدف «عملا» در همان مسیر حرکت کرده است و مثل منافقین و سکولار زده ها عمل نموده است که در زبان چیزی می گویند اما در عمل چیز دیگری را انجام می دهند .

مجاهدین مخلص بارها و بارها این چند چهره بودن و خائن بودن جولانی و شرعی های توجیه گر او را نشان داده اند، اما گاه دیده شده تا اتفاقی نیافتد و صحت گفته ها را نشان دهد غیر از هوشیاران،  عده ای بیدار نمی شوند . یکی از این اتفاقات مهم تصمیمات کنگره ی امروز  انقلاب سوریه در ادلب بود که به صراحت هدف خود را اینگونه بیان کرد : سوف نعيد سوريا دولة ديمقراطية.

بله، هدف اصلی اینها تشکیل حکومتی سکولار و دموکراسی خواه است اما عده ای چون دارودسته ی  جولانی این هدف را با شعارهای شبه اسلامی به جلو می برند و جوانان را با شعارهای شبه اسلامی در این راه کثیف کفری خرج می کنند .

باید به دارودسته ی  جولانی و اهل سنت مهاجری که در سوریه حضور دارند گفته شود : کمی فکر کنید که کنگره ای که امروز در ادلب گرفته شده است  هدف نهائی خود را چه می داند؟! بعد در کفر به طاغوت و هدف جهادی که ادعایش را دارید تامل کنید و خیال نکنید که واقعیات برای همیشه از اهل اسلام پنهان می مانند .

دیدگاهتان را بنویسید