پیامی دلسوزانه به چند برادر باقی مانده ام در گروه جولانی – فتاحی

پیامی دلسوزانه به چند برادر باقی مانده ام در گروه جولانی – فتاحی

به قلم : م. مجاهد مهاجر

مایه ی تعجب است که هنوز در رسانه های مجازی فارسی زبان وابسته به گروه فتاحی – که بخشی از ناچیز از دارودسته ی جولانی هستند-  وارونه جلو دادن حق و باطل در مورد القاعده بسیار دیده می شود،  و با نشر اخبار مربوط به القاعده چنین وانمود می شود که اینها در مسیر القاعده و جهاد فی سبیل الله هستند و …

 اما آنچه که نزدیک به دو سال است در زمین واقع از دارودسته ی جولانی در برخورد ناشایست با القاعده ی سوریه و در تنگناه قرار دادن و زندانی کردن و حتی تحویل کفار سکولار ترکیه دادن مطلوبین و… دیده ایم تنها بخشی از جنایات و گمراهی ها و دروغپردازی های  این گروه را نشان می دهد، و آنچه که در مسیرشان است بسیار دردناکتر خواهد بود اگر توبه نکنند و به این مسیر خیانت بار ادامه دهند .

زمانی که دکتر ایمن الظواهری رهبر فعلی القاعده در سخنرانی ” فلنقاتلهم بنيانا مرصوصا ” به وصف جولانی و گروهش پرداخت و اعلام نمود: « آنکه او را فاتح می دانند بیعت را شکست و جماعت جدیدی را بر اساس دروغ و گمراهی بنا نمود»، انتظار می رفت اهل خرد و صاحبان قلب سلیم واقعیت جولانی و گروهش را فهمیده باشند ؛ اما ساحران و دجالان شرعی نما و اهل رسانه ی دارودسته ی فتاحی سعی نموده اند این چهره ی واقعی جولانی و گروهش را پنهان نمایند .

اما اتفاقات ذلیلانه و تنازلات فاحش و جنایات و خیانتهای آشکار این گروه نسبت به اهل سنت سوریه جاهل ترین انسانها را نیز نسبت به این گروه بیدار کرده است و انتظار می رود عجایب بیشتری از غدر و خیانت نسبت به اهل سنت از آنها دیده شود .

من برای شرعی نماها و فرماندهان هم کاسه با جولانی چیزی برای گفتن ندارم – چون ثابت کرده اند که سخن حق در آنها تاثیری ندارد – اما دلسوزانه روی خودم را به سوی چند برادر باقی مانده در گروه فتاحی و جولانی می کنم و می گویم :

ما تنها دارای یک نفس واحده هستیم که با از دست دانش در دنیا دوباره نمی توانیم به دستش بیاوریم ، پس شایسته است که آن را در مسیر الله تعالی فدا کنیم نه در مسیر غلط و حتی شبه دار فلان امیر و فلان شرعی و… . و بدانیم تنها مسیر صحیح جهاد فی سبیل الله از کانال «۳ابزار» می گذرد و غیر از آن تنها تفرق و کشت و کشتار میان اهل قبله و فشل و ذلیلی و بی ابهتی و فساد و نابودی حرث و نسل و ناموس وجود دارد، چیزی که همه مشاهده اش کرده ایم  .

باید دوباره به شما و دیگر برادارن گرفتار در گرداب تفرق و ذلیلی موجود در سوریه یاد آوری کنم : آیا شما برای چنین چیزی بیرون رفته اید و از همه ی دنیا و مافیها گذشته اید؟ اگر یادتان باشد شعار همه ی ما این بود که «قادمون يا أقصى وعلى العهد ماضون!» اما چه اتفاقی افتاد؟ من کشت و کشتارهای ضد اسلامی بین مسلمین و مصیبتهای تکراری را دوباره بازگو نمی کنم تنها می گویم آیا شما برای این جنگیده اید که طاغوتی به نمایندگی از ناتو و آمریکا جایگزین بشار اسد شود و با حیله گری های ساحران اطراف جولانی و حکمت تراشی ها و … آنهم به دستور ترکیا، ساحه را تحویل گروه المؤتمر و حکومت انقاذ و قدیم بعثی ها دهید ؟

برادران گرامیم در جهادتان تقوای الله تعالی را داشته باشید و به یاد بیاورید نیت و هدفی را که هنگام خروج از وطن و منزل خود برایش هجرت کردید، و بعد از اینهمه آگاهی، دست از عصیان و سرکشی و همراهی ظالمین و مفسدین بردارید؛ و بدانید که در روز قیامت با همینهائی که دوستشان دارید و به همراه آنها می جنگید حشر خواهید شد . پس کاری نکنید که نیت خیرتان به واسطه ی سحر ساحران اسبابی برای خسران دنیا و آخرتتان گردد .

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته !

دیدگاهتان را بنویسید