سهم سکولاریستهای ما از تمدن غربی

سهم سکولاریستهای ما از تمدن غربی

به قلم : کیوان مریوانی

سکولاریستهای اطراف ما زمانی که دهان باز می کنند به تعریف و تمجید پیشرفتهای تکنولوژیکی و صنعتی غرب می پردازند، اما صحبتی از نابودی هویتی و آداب و رسوم نمی کنند؛ اینها خودشان تنها بی بندوباری اخلاقی و بخصوص بی بندوباری جنسیتی و پوچ گرائی را یاد گرفته اند .

این افراد حتی اگر مثل پهلوی ها و  صدام حسین یا قذافی یا بارزانی ها و طالبانی ها و پ.ک.ک ها و…. اگر به قدرت هم برسند باز غیر از ترویج بی بندوباری اخلاقی و جنسی و تشکیل حکومتهائی دیکتاتور و فاسد ارمغانی برای مردم خود مثل پیشرفت صنعتی و تکنولوژی داخلی و خود کفائی ندارند .

همیشه در این زمینه های مهم وابسته اند و هرگز نمی توانند روی پای خود بایستند . شما تصور کنید که بعد از ۲۸ سال حکومت سکولاریستهای کورد در کوردستان عراق هنوز قدرت تولید گوجه فرنگی یا حتی یک آفتابه را هم ندارند چه رسد به سایر کالاها و کارخانه های مهم ؛ اما هم جنس بازها به راحتی زندگی می کنند و حتی به صورت قانونی یک خانم با دو مرد ازدواج می کند و صاحب فرزند هم می شود و … در برابر در کنار هر کافر و طاغوت خارجی و داخلی بر علیه مسلمین می جنگند و زندانهای بزرگی در دوکان و اربیل و سلیمانیه و دهوک و… برای مسلمین شریعت گرای کورد ساخته اند و علمای مخالف را با انواع تهمتها روانه ی این زندانها یا ممنوع المنبر می کنند و…

این سکولاریستها در پیشرفت صنعتی و تکنولوژیکی و تولید داخله و ایجاد رفاه و حتی امنیت برای عموم شهروندان خود هیچ اسم و جایگاهی ندارند و می توان تشبیه کرد و گفت اینها صحبتهای زیادی در مورد وفای سگ می کنند اما از سگ تنها عوعو کردن و پاچه گرفتنش را یاد گرفته اند .

دیدگاهتان را بنویسید