وعده های مقامات اماراتی به رئیس سازمانهای یهودی در آمریکا

 وعده های مقامات اماراتی به رئیس سازمانهای یهودی در آمریکا

نوشته ی : سید احمد . م. / ارومیه

مالكولم هوين یهودی آمریکائی و رئیس سازمانهای یهودی آمریکائی می گوید : به همراه ۷۰ نماینده از سازمانهای یهودی به امارات متحده ی عربی رفتم ، مسئولین و مقامات عالی رتبه ی اماراتی به ما وعده  دادند  که آنها در راستای تغییر منهج تحصیلی مراکز علمی خود وارد عمل می شوند و در حال حاضر برای آزادی زنان و تغییر جامعه ی خود از داخل مشغول خواهند بود .

همچنین می گوید که ما وعده های زیادی از مقاماتی دریافت نمودیم که با آنها ملاقات داشتیم ، آنها آماده ی ارتباط علنی با ۷۰ نفری بودند که به امارات سفر کرده بودند . همچنین مقامت اماراتی برای نشان دادن میزان تسامح خود به صورت علنی از اسم اسرائیل استفاده می کردند و وزير التسامح الإماراتي با نمایندگان یهودی در منزل شخصی اش دیدار و پذیرائی کرد .

  این مقام یهودی آمریکائی اضافه می کند :”  جالب این است که مقامات اماراتی به شدت با تطرف و بنیادگرائی در حال جنگ هستند ، و ایران رمز این تند روی و تطرف است ؛ مقامات اماراتی از تطرف و تند روی داخل اسلام هم صحبت کردند و این جدیت را من قبلا از آنها ندیده بودم . .. علاوه بر این مقامات اماراتی به مستحکم کردن و ادامه دادن روابط خود با عربستان و آمریکا تاکید کردند . ”

این حال و وضعیت اماراتی است که شبکه های ماهواره ای کلمه و نور و وصال و… در آن به نام اهل سنت مشغول فعالیت هستند . به نظر شما اسلامی که اینها معرفی می کنند چگونه اسلامی است ؟

یا اسلامی که امثال یاسر الخبیث و شیطان یاری و دهها شیعه ی انگلیسی نشرش می دهند چگونه اسلامی است ؟

پناه می بریم به الله از شر تسنن آمریکائی و تشیع انگلیسی  که همان اسلام منافقین است

دیدگاهتان را بنویسید