آسیب شناسی گروههای مسلح بلوچ (۸/۳): جیش العدل را آنگونه که خود را در رسانه ی رسمی معرفی کرده است بشناس

آسیب شناسی گروههای مسلح بلوچ (۸/۳):  جیش العدل را آنگونه که خود را در رسانه ی رسمی معرفی کرده است بشناس  

کاتب: بِراهُندگ بلوچ

  • باز عبدالرئوف ریگی سخنگوی جیش العدل در پاسخ به اینکه جیش العدل به دنبال چیست ؟ آشکارا می گوید که این گروه دنبال دموکراسی و حکومت مردم بر مردم است .

از نگاه اسلام یکی از طاغوت های تازه به وجود آمده دموکراسی یا همان حکومت مردم بر مردم است که منظور آن تشریع و قانون گذاری مردم برای مردم به جای تشریع و قانون گذاری الله برای مردم است.  

 همین کافی است تا به ماهیت کاملا ضد اسلامی این گروه پی ببریم و بدانیم چرا امارت اسلامی آنها را از افغانستان بیرون کرده و اجازه ی حضور به آنها را نمی دهد؟! .

گروه چند نفره ی فتاحی هم که در ظاهر می گویند :هر کسی دموکراسی را قبول داشته باشد کافر است و دموکراسی کفر است اما در عمل به همراه سایر مریدان جولانی در مسیر دموکراسی در حرکت هستند و… باید بدانند ریاکاری و نقش بازی کردنهای آنها در میان اهل سنت ایران و افغانستان کارساز نیست . یا باید روی حرف خود بمانند و به آن عمل کنند، یا بدون شک طرفداری آنها از دموکراسی خواهان آنها را نیز مشمول حکم این دموکراسی خواهان می کند .  پس، از پاسخ دادن به سوالات اهل سنت در این زمینه نه عصبانی شوند و نه فرار کنند . اگر روزی قرار شد از رسوائی هم مسیر بودن با جولانی دوری کنند و جدا شوند شایسته نیست به رسوا و منحرفی دیگر اما صادق تر از جولانی در بیان عقایدش پیوند برقرار کنند . دموکراسی و سکولاریسم در هر صورتی طاغوت است که باید به آن کفر شود .

  •  عدالت نیوز با طرح سوالی مبنی بر این که : مقامات ایرانی با نقشه افغانستان دنبال چه هستند؟  امارت اسلامی طالبان را دست پرورده ی ایران می داند که جنرالات ایرانی برای آینده ی افغانستان نقشه و پلان تعیین می کنند و…
  • عدالت نیوز باز به عنوان بیان کننده ی راهکارها و سیاستها و منهج جیش العدل برای چندمین بار ضمن مطالبی توضیح می دهد که القاعده تروریست و دست پرورده ی ایران برای انجام عملیاتهای تروریستی در عربستان است .

به نظر شما آیا این سخن یک مجاهد است یا دشمنان مجاهدین که سالهاست به تبلیغ آن می پردازند ؟ حالا بفرمائید جیش العدل در راستای اهداف پرزیدنت تراماپشان و آل سلول هستند یا در مسیر مجاهدین شریعت گرا که همه چیز خود را در راه تطبیق قانون شریعت الله و جهاد با کفار قرار داده اند و تنها ابتغاء مرضاة الله  و رضای الله تعالی را می خواهند ؟

دیدگاهتان را بنویسید