با حمله به پایگاه بزرگ آمریکائیان در شوراب هلمند، فدائیان امارت اسلامی افغانستان یکی از وعده های خود به اشغالگران و مزدورانشان را عملی کردند .

با حمله به پایگاه بزرگ آمریکائیان در شوراب هلمند،  فدائیان امارت اسلامی افغانستان یکی از وعده های خود به اشغالگران و مزدورانشان را عملی کردند .

به قلم : عبدالله مسلم

بعد از گذشت ۱۰ روز از روشنگریها و تهدیات امارت اسلامی افغانستان به گرفتن انتقام از آمریکائیان و مزدورانشان که مرتکب جریمه ی تخریب منازل، مساجد، بازارها و امکان عام المنفعه و سوزاندن مدارس دینی شده بودند ؛ امروز به بخشی از این وعده ی خود وفا نمودند که یکی از سنگین ترین ضربات را به آمریکائیان و مزدورانشان طی چند مدت گذشته به شمار می رود .

توضیح آنکه : ۲۸ تن از فدائیان امارت اسلامی افغانستان شب گذشته حوالی ساعت ۱۲ عملیات شان را بر قرارگاه کلان اشغالگران امریکایی در میدان هوایی شوراب در مربوطات ولسوالی واشیر که به آن نام قول اردوی هلمند را نیز داده اند آغاز نموده اند که هنوز این قرارگاه به شدت زیر حملات مجاهدین فدایی است و جنگ ادامه دارد . در این نبرد به تعداد زیادی اشغالگران خارجی و مزدورانشان کشته و زخمی شدند و وسائط زیادی هم سوختانده شده اند و دیپوهای مهمات این قرارگاه هم به اتش کشیده شدند.

تا کنون غیر از تدمیر و نابودی این اماکن و چندین هواپیمای جنگی، یک رادار،  32 تانک ، نفربر و ماشین جنگی، ۷۰ نیروی نظامی آمریکائی و بیشتر از یکصد مزدور  کشته شده اند و دهها نفر نیز زخمی هستند .  هنوز جنگ ادامه دارد .

پایگاه هوائی شوارب یکی از بزرگترین پایگاههای آمریکائیان است که از آن جنگنده های دشمن برای قتل عام مسلمین مُلکی افغانستان به پرواز در می آیند .

طالبان هشدار خود را عملی کردند و امريکايي های وحشی و مزدورانشان باید بیشتر درک کنند که این خاک و مردم وارث و صاحب دارد.

دیدگاهتان را بنویسید