موقف اخوان جدید و مجاهدین در برابر همدیگر و کفار سکولار جهانی و مرتدین سکولار محلی

موقف اخوان جدید و مجاهدین در برابر همدیگر و کفار سکولار جهانی و مرتدین سکولار محلی

به قلم : ابوعبدالله جاف جوانرو

 اخوان جدید یعنی اخوانی که از منهج امام شهید سید قطب و حسن البناء فاصله گرفته و اسباب بازی دست کفار شده اند . این اخوان تقلبی و جعلی بعد از آنکه سیسی سکولار ۹ نفر از جوانان اسلام را اعدام کرد تصمیم گرفتند که از او  انتقام بگیرند ؛ اما متاسفانه مثل همیشه به جای آنکه بسیج عمومی برای جهاد را اعلام کنند از مریدان خود خواستند که کمپین به اصطلاح صلح آمیز «صفارة إنذار» را بیاندازند!! پاک و منزه است کسی که در کتاب عزیزش فرموده : مَن يُهِنِ اللَّهُ فَمَا لَهُ مِن مُّكْرِمٍ  (حج/۱۲) و خدا هركه را بي‌ارزش كند، هيچ كسي نمي‌تواند او را گرامي دارد.

در برابر کفار سکولار و مرتد، عزت تنها از طریق جهاد و جنگ مسلحانه به دست می آید ؛ اما رهبران مسخ شده  ی اخوان المفلسین نفسشان را به بقاء و ماندن در ذلت و بی ارزشی  و هماهنگ شدن با ظلمهای متعدد کفار سکولار و مرتدین سازگار کرده اند .

  عده ای می گویند به اخوان بد و بیراه نگوئید و از قضیه ی آنها در برابر سیسی کافر و سکولار دفاع کنید و آنها را یاری دهید !! می گوئیم : نعوذ بالله از اینکه دهان خود را به بد و بیراه گفتن آلوده کنیم ؛ این جوانانی که این کافر سکولار با قوانین کفری سکولاریستی و توجیهات ساحران دین فروش اعدامشان کرده است برادران ما هستند و ما آنها را جزو شهداء به حساب می آوریم بإذن الله، و ما آنها را با نصیحتهایمان و جنگ با کفار سکولار و مرتدین محلی یاری می دهیم؛ اما مشکل اینجاست که اخوان نه نصیحت می خواهند و نه یاری دادنشان  و نه حتی جنگیدن با این کافر سکولار و مرتد را، بلکه حتی جهاد مجاهدین بر علیه این طاغوت سکولار و مرتد و امثالهم را نیز محکوم نموده و در برابر آن شروع به جنگ روانی و حتی فیزیکی می کنند . حسبنا الله و نعم الوکیل .

اینها ماندن تحت تسلط این کفار و مرتدین سکولار و شرکت در بازیهای سیاسی سکولاریستی و ذلت و خواری را می خواهند نه دفاع و یاری ما را . شعار سلمیه ی آنها یعنی پذیرش ذلت و سازش و معامله بر ارزشها و مصلحت تراشیها و در نهایت زندان و شکنجه و اعدام برای اعضای مخلصشان .

اینها از مجاهدین و حتی تمام حکومتها و امارتهائی که بر اساس اسلام اداره شوند اعلام برائت کرده اند. از چچن و افغانستان و صومالی و یمن بگیر تا لیبی و تونس وعراق و کوردستان عراق و ترکیه و…. اینها هرگز با این مسلمین سازشی نکرده اند بلکه یا در کنار کفارسکولار بر علیه این دسته از مسلمین  جنگیده اند یا وطن را ترک کرده اند و از دور شروع به جنگ روانی بر علیه مسلمین نموده اند .

همین الان از تمام جماعتهای جهادی از آنها سوال شود فورا از آنها اعلام برائت می کنند و آنها را با کلماتی چون تروریست و تند رو و متشدد و غیره نام می برند . ما آنچه  که مورسی  تحت شعار دموکراسی و مبارزه با تروریسم  بر علیه مسلمین انجام داد را از یاد نمی بریم؛ کارها و افعالی را انجام داد که اسبابی شدند علمای زیادی از جهان اسلام چون الشيخ سليمان العلوان او را تکفیر کنند . چون آگاهانه، عمدا و به میل خودش با دلبستن به آمریکا دچار نواقض اسلام شده بود .

 از الله متعال خواستاریم که برادران ما را بر کفار سکولار جهانی و مرتدین سکولار محلی پیروز گرداند و شکست خوردگان روحی و قلبی را از ذلت و پذیرش خواری تحت عناوین فریبنده ی السلمية به عزت جهاد فی سبیل الله  تحت پرچم یکی از «۳ابزار» راهنمائی فرماید .

دیدگاهتان را بنویسید