مزدوران اوجالان با نظارت آمریکا دو برادر مخالف را در شرق دیرالزور پس از دستگیری آتش زدند

مزدوران حزب کارگران اوجالان که هم اکنون به عنوان پیاده نظام آمریکا در سوریه عمل می کنند ، پس از آنکه هوایماهای ائتلاف به رهبری آمریکا زمینه های سوخته ای را بر جای می گذارند این پهلوان پنبه ها نیز وارد این اماکن بدون درگیری شده و شروع به مانور دهی و تبیلغات دروغین می کنند .

در این اماکن نیز که اهالی آن بر می گردند نوعی دیکتاتوری به سبک پرولتاریائی را بر مردم تحمیل کرده و به بدترین شیوه ی ممکن با مخالفین مسلمان و غیر مسلمان برخورد می کنند . معیار برای آنها ابتدا منافع آمریکا و بعد اندیشه های پوسیده و کپک زده ی کمونیستی اوجالان در اولیت قرار دارد . هر کسی با این دو معیار مخالف باشد هم ملیتش از او گرفته می شود و هم حقوقش . یعنی شخص که با آنها نباشد دیگر کورد نیست و به عنوان دشمن نگریسته می شود . این همان کاری است که قبلا کومله ها و دموکراتها و بارزانی ها و طالبانی ها و همین مزدوران اوجالان و سایر سکولاریستها مرتد کوردستان با مخالفین خود کرده اند .

این بار و در جنایتی جدید، مزدوران مرتد و کپک زده ی اوجالان بعد از دستگیری دو برادر در روستای حریجیه دیرالزور آنها را آتش زدند.

وَلَا تَحْسَبَنَّ اللَّهَ غَافِلًا عَمَّا يَعْمَلُ الظَّالِمُونَ ۚ (ابراهیم/۴۲) و هرگز مپندار که خدا از کردار ستمکاران غافل است.

ما این جنایت را در کارنامه ی سکولاریستها یاد داشت خواهیم کرد و هرگز فراموش نخواهیم کرد این مجرمین و ظالمین با ملت ما و دین ما چه کردند و مرتکب چه جنایاتی شده اند . ان شاء الله پاسخ مناسبی دریافت خواهند کرد. این خائنین تا کی می توانند در پناه این کفار و طاغوتها به ملت مسلمان کوردستان ظلم کنند ؟

دیدگاهتان را بنویسید