شبکه ی ماهواره ای کلمه و دشمنی آشکار با منهج اهل سنت و حکم آن در سلفیتی که به آن دعوت می دهد

شبکه ی ماهواره ای کلمه و دشمنی آشکار با منهج اهل سنت و  حکم آن در سلفیتی که به آن دعوت می دهد

به قلم : عبدالباسط بستکی

معیاری که شبکه های ماهواره ای کلمه و نور و امثالهم در برخورد با اهل سنت برای خود انتخاب کرده اند این است که اهل سنت را به خاطر مخالفت با حکومت شیعه مذهب ایران با کفار و مرتدین و عقیده ی کفری سکولاریسم و دموکراسی سازگار کنند و اهل سنت را برای پذیرش ارتداد و حکومتهای ارتدادی و کفری آماده کنند .

این شبکه ها با آنکه مبلغ نوعی از سلفیت خاص نجدیت و درباری آل سعود هستند اما در تضاد با آنچه که به آن اعتقاد دارند حرکت می کنند. چون تمام اهل سنت و تمام سلفی های نجدی و حتی درباری آل سعود فتوا داده اند که هر کسی به سکولاریسم و دموکراسی اعتقاد داشته باشد یا برای آن دعوت کند کافر و مرتد است.

شيخ ابن باز از بزرگترین علمای سلفیت خاص نجدی در كتاب (موقف المؤمن من الفتن) در صفحه ي (۱۵-۱۶) مي گوید ‌: ومعلوم أن حزب البعث و الشيوعية وجميع النحل الملحدة المنابذة للإسلام-كالعلمانية وغيرها-كلما ضد الإسلام، وأهلها أكفر من اليهود والنصارى،لأن اليهود والنصارى تباح ذبائحهم وتباح طعامهم ونسائهم المحصنات، والملاحدة لا يحل طعامهم ولا نسائهم، وهكذا عباد الأوثان من جنسهم لا تباح نسائهم، ولا يباح طعامهم.

فكل ملحد لا يؤمن بالإسلام هو شر من اليهود والنصارى فالبعثيون والعلمانيون الذين ينبذون الإسلام وراء الظهر و يريدون غير الإسلام، وهكذا من يسمون ب:(الشيوعيين)، ويسمون ب:(الإشتراكيين) كل النحل الملحدة التي لا تؤمن بالله ، ولا باليوم الآخر يكون كفرهم وشرهم أكفر من اليهود والنصارى.اه.

يعني : چيزمعلومي است كه حزب بعث ( سكولار سوسياليست ملي گرا ) و سوسياليسم و تمام آن جماعتهاي بي ايماني كه از اسلام دست كشيده اند و آنرا پشت گوش انداخته اند  – همچون سكولاريسم و غيره – همگي اينها برعليه حكم اسلامند ، و كساني كه داراي اينگونه افكار باشند از يهودي ها و مسيحي ها كافرترند ، زيرا حيوان ذبح شده و خواكيها و دختران و زنان پاكدامن آنان براي مسلمين حلال هستند ، اما بي ايمانان ملحد ( مانند سكولاريستها و سوسياليستها  و… )  ذبح آنان و دختران و زنانشان حلال نيست و به همان شيوه بت پرستان نيز از زمره ي اين ملحدين  به شمار مي روند و خوردن حيوان ذبح شده ي آنان و گرفتن همسر از آنان حلال نيست .

پس تمام ملحديني كه به قانون اسلام ايمان ندارند از يهود و مسيحيان بدترند ، بعثيها ( سكولار سوسياليستها ) و سكولاريستها كه اسلام را پشت گوش انداخته اند و همچنين آنهايي كه به آنها گفته مي شود : كمونيستها و سوسياليستها وتمام آن جماعتهاي بي ايماني كه به خداوند و روز قيامت ايمان ندارند كفر و شرشان از يهوديان و مسيحيان بيشتر است .

دكتر صالح فوزان یکی دیگر از علمای بزرگ سلفیت خاص نجدیت که هنوز در قید حیات است در كتاب (عقیدةالتوحید) در صفحه (۱۲۶) مي گوید :

 الإنتماء إلى المذهب الإلحادية كالشيوعية، والعلمانية، والرأسمالية، وغيرها من مذاهب الكفر، ردة عن دين الإسلام، فإن كان المنتمي إلى تلك المذاهب يدعى الإسلام، فهذا من النفاق الأكبر…)

يعني : هواداري و پشتيباني كردن از برنامه هاي بي ايمانان هچون  سوسياليسم ، و سكولاريسم ، و سرمايه داري ، و غير از اينها از ديگر برنامه و مذاهب كفري ، مرتد شدن ازدين اسلام است ؛ حالا اگر كسي كه خود را در رديف اين برنامه ها قرار داده باشد و ادعاي مسلمان بودن هم داشته باشد ، پس اين از نفاق اكبر مي باشد …. ( يعني : نفاقي كه با آن از اسلام خارج شده و مرتد مي گردد )

و همچنين در كتاب (دروس في شرح نواقض الإسلام) در صفحه ي (۳۳) از دكتر فوزان اينگونه سوالي شده است : نسمع في هذا العصر دعوى العلمانية وهي فصل الدين عن الدولة فهل أصحاب هؤلاء مرتدون؟

يعني : در اين عصر دعوت به سوي سكولاريسم را مي شنويم كه عبارت است از جدا نمودن دين از دولت ، آيا اينگونه افراد مرتد هستند ؟

ايشان هم در جواب مي فرمايند : لا شك أن أصحاب المذاهب المعاصرة الإلحادية مرتدون مثل:العلمانية،والحداثية، والقومية، والشيوعية لأنها مخالفة الإسلام.

يعني :هيچ شكي وجود ندارد كه صاحبان اين افكار و مذاهب الحادي  معاصر مرتد هستند مانند : سكولاريسم ، و ليبراليسم، و ناسيوناليسم، و سوسياليسم؛ چون اين برنامه ها برخلاف اسلام هستند .

برادر و خواهر گرامی حالا که واقعیت شبکه هائی چون کلمه و حکم آنها را فهمیدی پس مواظب ایمان خودت باش و هوشیار باش که این شبکه ها شما را آرام آرام به سوی کفر و ارتداد نکشانند .عمربن الخطاب رضی الله عنه  می گوید: ما مسلمانان امتی هستیم که اللهﷻ ما را به وسیله اسلام عزت بخشیده پس وقتی که عزت را در غیر از اسلام جستجو کنیم، الله ما را ذلیل خواهد کرد.

پس شک نداشته باشید اگر در مسیر کفر و ارتداد سکولاریسم و دموکراسی قدم برداریم یا حتی در دل نیتش را داشته باشیم طبق مذهب امام شافعی رحمه الله همین نیت هم ما را از دایره ی اسلام خارج می کند و دست خالی و ضررمند نزد الله تعالی بر می گردیم هر چند که سایر عبادتها را نیز به صورت کامل انجام داده باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید