تطبیق شریعت علی منهاج اردوغان ،ریشه ی تکرار جرمهای مکرر توسط دارودسته ی جولانی

تطبیق شریعت علی منهاج اردوغان ،ریشه ی تکرار جرمهای مکرر توسط دارودسته ی جولانی

به قلم : ابوخالد کوردستانی

بعضی اوقات زمانی که شخصی سخن مناسب و کار خوبی انجام می دهد می گوئیم که: «این از اصل پاک و شیر حلالت است» و عاقبت خیری را برایش تصور و آرزو می کنیم .

اما دارودسته ی جولانی را با اینهمه جرمها و مفاسد گفتاری و رفتاری روزانه ای که مرتکب می شوند باید به آنها گفت: این از خبث منهج و حرام بودن لقمه و منبع مالی شماست» و عاقبت شری را برایش تصور می کنیم .

از زمانی که دارودسته ی جولانی و بخصوص شرعی ها و ساحران مخدر آنها سیاستهای شرعی را بر منهاج اردوغان و حکومت سکولار ترکیه تنظیم کرده اند و مثال عینی “الرجل التافه يتكلم في أمور العامة” شده اند  روز به روز شاهد انواع مفاسد گفتار و عملی از این گروه بوده ایم .

  • همین پریروز ما شاهد حمله ی نیروهای امنی و نظامی ویژه ی دارودسته ی جولانی در قاطع حلب و ریختن به منازل مسلمین آواره و دستگیری جوانان آنان در منطقه ی خان عسل جهت فشار آوردن بر اهالی آواره و بیرون کردن آنها از خانه هایشان بودیم . اینها آوارگان جبل الحص هستند که از ترس جنگ به این مناطق پناه برده اند . الظلم ظلمات
  • همین دیروز بود که أبو الخير تفتناز فرمانده ی نظامی دارودسته ی جولانی بر منهاج اردوغان در جلسه ای با جوانان نخبه ی «جوانان حمص الوعر» گفت: جماعت حراس الدین یا همان القاعده ی سوریه خوارج هستند!! و مسلمین را از خطر القاعده می ترساند و زمینه های روانی را برای اقدامات بعدی آماده می کند در حالی که خودش مجری پیمانهای سوچی و آستانانه و…و محافظ ارتش سکولار و مرتد ترکیه است و ارتش سکولار ترکیه را در میان مردم عوام اسکورت نموده و در پی خوب نشان دادن سکولاریستهای مرتد به مسلمین است .  حسبنا الله ونعم الوكيل
  • همین دیروز بود که صدها زندانی مخالف جولانی و اردوغان از زندان ادلب فرار کردند الحمد لله، اللهم احفظهم؛ که در میان آنها دهها زن ستمدیده و مجاهد مخلص مهاجر وجود داشتند .

همانطور در کلیپ مشاهده می کنید مساله ی مهم تر از برادران مجاهد در بین زندانیان فراری جماعت زیادی زن وجود دارد، آنوقت باید متوجه شده باشید که چرا خواهران ما ترجیح می دهند تسلیم اربابا جولانی (آمریکا و ناتو از کانال ترکیه) شوند تا مزدوری مثل جولانی که تابع هیچ قانون و برنامه ای در برابر برادران و خواهران مجاهد و بخصوص مهاجر نیست . حسبنا الله ونعم الوکیل از دست جلادان جولانی.

  • همین امروز بود که وزارت دفاع روسیه اعالام کرد که : با هماهنگی و تنسیق با ترکیه انبار اسلحه و ذخائر گروه جولانی را مورد هدف موشکی قرار داده است . در اینجا مهم تنسیق و هماهنگی با ترکیه است که برای آندسته ای که هنوز در توهم و خیال به سر می برند . این همان ترکیه ای است که دجالانی چون عبدالرزاق مهدی و شرعی های ساحر جولانی آن را به عنوان منجی اهل سنت سوریه و ضامن سوچی و خلیفه و… معرفی می کنند . ولا حول ولا قوة إلا بالله …..

آیا مهاجرین باقی مانده در سرزمینهای تحت کنترل جولانی بیدار نمی شوند؟ آیا منتظر نابودی تدریجی در پی معاملات ترکیه با قدرتهای خارجی یا فروش توسط جولانی و گروه مافیائیش هستند؟

دیدگاهتان را بنویسید