باغوز انتهای بی رحمی و شقاوت گروههای مسلح سوری و بخصوص دارودسته ی مجرم جولانی را به نمایش گذاشت

باغوز انتهای بی رحمی و شقاوت گروههای مسلح سوری و بخصوص دارودسته ی  مجرم جولانی را به نمایش گذاشت

به قلم : ابوبکر الخراسانی

همه ی ما می دانیم که دوله دارای تفکرات خاص نجدیت است و مخلصانه به این تفکرات عمل می کند و باز می دانیم که گروههائی چون احرار الشام و دارودسته ی  جولانی و دهها گروه دیگر موجود در سوریه نیز دارای این تفکرات هستند اما مثل شیوخشان در مسائلی با هم اختلاف دارند . 

نکته ی  قابل تامل اینجاست که این گروهها اگر با یکی از همفکران خود مخالف باشند دیگر هیچ ارزشی برای طرف مقابل قائل نیستند ،و پایبند به هیچ یک از حقوق مسلمین در برابر هم نبوده و بلکه سعی می کنند انتهای کینه و نفرت خود را نیز عملا نشان دهند هر چند در زبان این دشمنی و کینه را پنهان کنند .

نمونه ی بارز آن همین گروههای سلفی خاص نجدیت سوریه و عکس العمل آنها در برابر همدیگر است که انتهای کینه، نفرت ، خشونت و سنگ دلی یک مسلمان در برابر مسلمان مخالف خود را به نمایش می گذارد .

اینها در جلو چشمان خود برادران و خواهران خود را در باغوز می بینند که در حال نابود شدن توسط آمریکا و مرتدین اوجالان هستند اما علاوه بر آنکه هیچ کمکی به این مسلمین نکردند بلکه در کنار جنگ خونین و گرم دشمنان، اینها نیز در جنگ روانی بر علیه این مسلمین وارد عمل شدند و هماهنگ با کفار در این جنگ نابرابر شرکت کردند .

این واقعیت این گروههای بی در و پیکر سلفیت خاص نجدیت است که به تعداد شیوخشان مذهب دارند و به راحتی مسلمین را به خاطر یک اختلاف کوچک در ردیف کفار و مرتدین و مشرکین و خوارج و اهل بدعت و مرجئه و….. قرار می دهند و بعد جاهلانه بدتر از کفار اصلی با آنها برخورد می کنند .

اهل سنت لازم است یکبار برای همیشه در برابر این آفتها که با شبکه های ماهواره ای وابسته به آل سعود هم ساپورت می شوند بایستد . ثمره ی کار اینها در نهایت به تفرق، جنگ داخلی و تضعیف مسلمین و قدرتگیری دین سکولاریسم و دموکراسی می انجامد

دیدگاهتان را بنویسید