سیاست و مصلحتی که دارودسته ی منافقین (سکولار زده ها) با آن به جنگ اسلام و مسلمین آمده اند

سیاست و مصلحتی که دارودسته ی  منافقین (سکولار زده ها) با آن به جنگ اسلام و مسلمین آمده اند

به قلم : مسعود سنه ای

بارها و بارها شنیده ایم که دارودسته ی جولانی و بخصوص مجریان شبکه های ماهواره ای چون کلمه و وصال و.. و گروههای مسلحی چون جیش العدل و الفرقان و…گفته اند که : سیاست اقتضا می کند که فعلا در راستای مصلحت و مسائل راهبردی با کفار سکولار و مرتدین محلی روابط  و اتحادهائی بر علیه فلان گروه یا حزب اسلامی داشته باشیم.

زمانی که این شبکه ها و احزاب و گروهها از طرف مسلمین مورد اتهام مزدوری برای کفار منطقه ای و مرتدین محلی و خیانت به قانون شریعت الله  قرار می گیرند این سخنان عوامفریبانه گفته می شوند.

زمانی که این شبکه های و گروهها دلیلی قوی از قانون شریعت الله برای این خیانت آشکار خود نمی بینند معیارشان می شود سیاست سکولاریستها و می گویند سیاست اقتضا می کند نه فلان آیه یا حدیث یا فلان حکم شریعت الله که مجموعه ی اینها می شود سیاست شرعی .

بعد از این حیله، مساله ی  مصلحت را پیش می کشند تا خیانتها و اعمال ضد شرعی خود را لاپوشانی کنند و به قول سید قطب رحمه الله : این گروهها از کلمه ی مصلحت بتی ساخته اند که به جای الله پرستیده می شود .

نکته ی جالب این سناریو این است که گفتن «سایت اقتضا می کند» و «مصلحت چنین است» تنها در انحصار همان گروه و شبکه است و اگر مثلا یک گروه یا شبکه ی دیگر از ان استفاده کند می شود خیانت و مزدوری و ظلم و….

به عنوان مثال دارودسته ی جولانی مزدوری برای ناتو از کانال حکومت سکولار ترکیه را با استناد به این جملات توجیه می کند، اما زمانی که احرار شام و جیش الحر و… با همین ادبیات برای همان ترکیه و آمریکا و غیره مزدوری می کنند تبدیل می شوند به مزدور و خائن به انقلاب و …

یا شبکه های ماهواره ای چون کلمه  و نور و … که با تمام کفار جهانی و سکولاریستهای مرتد محلی برای تثبیت کفر دموکراسی و آشتی دادن مسلمین با کفر سکولاریسم بر علیه فلان گروه اسلامی چون طالبان و القاعده و دوله و ایران و شباب صومالی و تمام مجاهدین اهل سنت متحد شده اند می شود «سایت اقتضا می کند» و «مصلحت چنین است» اما اگر یک مسلمان با یک تفسیر اسلامی بر علیه کفار سکولار و جنایتکار و اشغالگر خارجی و مرتدین و دست نشاندگان آنها متحد شود این عمل مساویست با خیانت و …

زمانی که الله تعالی می فرماید مکر شیطان ضعیف است  «انّ کید الشیطان کان ضعیفاً » باید ایمان داشت که مکر مریدان او هم ضعیف است به شرطی که مسلمین هوشیار باشند .

ما باید بگوئیم قانون شریعت الله اقتضاء می کند که سیاست اسلامی است نه قانون کفری سکولاریسم و دموکراسی که سیاست شیطان است و انسان را به سمت کفر و خدمت به کفار و مزدوران آنها می کشاند .

اهل سنت باید بیدار باشند و اجازه ندهند منافقین (سکولار زده ها) آنها را در مسیر اهداف کفری سکولاریستها و دموکراسی خواهان خرج کنند

دیدگاهتان را بنویسید