تاملی در اعدام گروهی و دسته جمعی ۳۷ جوان اهل سنت توسط آل سعود

تاملی در  اعدام گروهی و دسته جمعی ۳۷ جوان اهل سنت توسط آل سعود

به قلم : کیوان مریوانی

بدون شک در این دو قرن گذشته در زیر این آسمان آبی حکومت و نظامی کثیف تر از آل سعود برای اهل سنت وجود نداشته و ندارد . این حکومت مزدور و دست نشانده جنایاتی را در حق اهل سنت سراسر جهان و بخصوص اهل سنت سرزمین وحی مرتکب می شود که حتی اربابان او چون آمریکا و انگلیس هم از انجام دادن آشکار آن ابا دارند و آزادی هائی را از اهل سنت عربستان گرفته است که اربابان او این آزادی های بیان را در کشورهایشان به اهل سنت داده اند .

البته این را هم بدانید که هر جا آمریکا و انگلیس و سایر کفار و طاغوتهای جهانی و محلی جنایتی را بر علیه اهل سنت مرتکب می شوند حتما آل صهیود و امارات و قطر و کویت هزینه های آن را پرداخت کرده و حتی در کشتار اهل سنت نیز با این کفار همکاری نموده اند .

آل سعود که دوسال پیش ۴۸ عالم بزرگ و دانشجوی اهل سنت را در برابر سکوت جهان به صورت دسته جمعی اعدام کرد و  در سال ۲۰۱۸ نیز ۱۴۹  نفر را اعدام نمود و  دیروز نیز ۳۷ دانشجو و طلبه ی علم را به صورت گروهی و دسته جمعی به اتهامات موهوم در شهرهای مکه و مدینه وریاض و …  اعدام کرد .

 نکته ی قابل تامل این است : آل سعود زمانی که اینگونه اهل سنت خود را قتل عام نموده و در قتل عام اهل سنت یمن و سوریه و عراق و سومالی و مصر و لیبی و الجزائر و چچن و افغانستان و غیره دست دارد حالا چگونه است که به شبکه های ماهواره ای منتسب به اهل سنت ایران کمک مالی می کند و شیوخ درباریش که فتوای قتل عام این علماء و دانشجویان و طلبه ها را صادر می کنند  برای این شبکه های ماهواره ای تبلیغ می کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید