شبهات دارودسته ی منافقین(سکولار زده ها): چون به سکولارهای محلی ظلم می شود از آنها دفاع می کنم نه به خاطر کفرشان

شبهات دارودسته ی منافقین(سکولار زده ها): چون به سکولارهای محلی ظلم می شود از آنها دفاع می کنم نه به خاطر کفرشان

به قلم : ابوعبدالله جاف جوانرو

 جای تعجب است !! زمانی که آشکارا جنگ بین ایمان و کفر و مسلمین و کفار در جریان است؛ شخص ادعای مسلمان بودن دارد و مطمئن است که از نظر ۴ مذهب سکولاریستهای جهانی کافر و سکولاریستهای محلی مرتد هستند، اما با این وجود می گوید: علت اینکه من از این سکولاریستهای کافر محلی بلوچ و کورد دفاع می کنم این است که از طرف مسلمین به آنها ظلم می شود نه از این بابت که کافر هستند،  من از کفرشان دفاع نمی کنم از مظلوم بودنشان دفاع می کند و در کنارشان هستم !!

 مخاطبین این اشخاص مکار هم بدون هیچ تحقیقی می گویند : باید دقت کنیم که او به خاطر کافر بودنشان از آنها دفاع نمی کند بلکه به خاطر ظلمی است که به آنها می شود و این شخص از مظلوم دفاع کرده است نه از یک کافر به خاطر کفرش و…

 سبحان الله، یعنی جنگ با کفار سکولار جهانی و سکولاریستهای مرتد محلی – که جنگ سرد تبلیغی و گرم مسلحانه ی وحشیانه ای را بر علیه مسلمین راه انداخته اند- ظلم است؟ مگر تطبیق قانون شریعت الله بر کفار و مرتدین و حتی بر مسلمین مجرم ظلم است؟

 زمانی که به هر بهانه ای در جنگ بین کفار و مسلمین، در صف و جبهه ی کفار قرار گرفته ای، باید بدانی که جزو همان جبهه محسوب می شوی و هرگز در شریعت اسلام به نیت شما اهمیتی داده نمی شود بلکه در این موارد کلا حکم بر ظاهر می شود و ظاهراً شما در جبهه ی کفار بر علیه مسلمین قرار گرفته ای .

الله  جل جلاله می فرماید : وَلَئِن سَأَلْتَهُمْ لَيَقُولُنَّ إِنَّمَا كُنَّا نَخُوضُ وَنَلْعَبُ قُلْ أَبِاللَّهِ وَآيَاتِهِ وَرَسُولِهِ كُنتُمْ  تَسْتَهْزِؤُونَ (۶۵) لاَ تَعْتَذِرُواْ قَدْ كَفَرْتُم بَعْدَ إِيمَانِكُمْ ‌ (التوبه ۶۵-۶۶) اگر از آنان بازخواست کنی ، می‌گویند :  (نیت و مراد ما) بازی و شوخی می‌کردیم . بگو : آیا به خدا و آیات او و پیغمبرش می‌توان بازی و شوخی کرد ؟ !‏( بگو : با چنین معذرتهای بیهوده) عذرخواهی نکنید . شما پس از ایمان‌آوردن ، کافر شده‌اید . اگر هم برخی از شما را ( به سبب توبه مجدّد و انجام کارهای شایسته) ببخشیم ، برخی دیگر را نمی‌بخشیم . زیرا آنان ( بر کفر و نفاق خود ماندگارند و در حق پیغمبر و مؤمنان ) به جرم خود ادامه می‌دهند .‏

 هر چند اینها یاران رسول الله صلی الله علیه وسلم بودند و از جهاد و غزوه بر می کشتند و می گفتند که در دلمان چیز بدی نبوده و تنها برای شوخی و سرگرمی چنین سخنانی را گفته ایم اما این عذرها برایشان هیچ فایده ای نداشت و الله جل جلاله بعد از آنکه اینها مومن بودند آنها را تکفیر کرد و حکم به ظاهر شد .  

در این صورت علما فرموده اند برای تکفیر مسلمین ضمن رعایت ظوابط تکفیر و «۴فیلتر»اصلی تنها به ظاهر توجه می شود و چنانچه به نیتهائی که ما هیچ تخصصی در شناخت آنها نداریم و تنها الله جل جلاله به نیتها آگاه است دقت شود مجرمی پیدا نمی شود و همه تبرئه می شوند .

پوچی سخن این اشخاص که می گویند ما از کفر اینها دفاع نمی کنیم در اینجا بیشتر روشن می شود که دانسته شود کفر و ارتداد شخص و  بلوچ یا کورد بودنش با ظلمی که به آن می شود یا نه از هم جدا نمی شوند  و اموری جداگانه نیستند که از هم تفکیک شوند، بلکه تمام اینها مجموعه ای از صفات هستند که در یک شخص جمع شده اند و مهمترین معیار قانون شریعت الله است که بگوید در مورد یک کافر و مرتد چه چیزی هائی ظلم است و چه چیزهائی عین عدالت است، قانون شریعت الله معیار است نه کورد و بلوچ بودن یا سایر معیارهای جاهلی بشری .

به دنبال این باید بگویم قسم به الله جل جلاله اینها دروغ می گویند که به خاطر مظلوم بودن این کفار از آنها دفاع می کنند؛ چون این کفار جهانی و مرتدین سکولارمحلی خودشان بزرگترین ظالمین هستند؛ هم از لحاظ عقیدتی که دچار شرک شده اند و مشرک (سکولار) شده اند : إِنَّ الشِّرْكَ لَظُلْمٌ عَظِيمٌ ؛ و هم از جنبه ی عملکرد این سکولاریستهای کافر و مرتد که وحشیانه ترین جنایتها را در حق مسلمین مرتکب شده و می شوند .

تنها به عنوان مثالی کوچک آنچه در قتل عام و سوزاندن بیشتر از ۳هزار زن و بچه و پیرو جوان سالخورده در باغوز در ماه گذشته توسط کفار سکولار جهانی به رهبری آمریکا و مرتدین سکولار حزب کارگران اوجالان رخ داد برای هر عاقلی کافی است تا متوجه شود ظالم تر از سکولاریستهاکافر جهانی و مرتدین سکولار محلی  تاریخ به خود ندیده است .

پس اهل سنت ایران فریب سکولاریستهای مرتدی مثل سهاب و دموکراسی خواهانی چون جیش العدل و جبهه ی سنت و شبکه های ماهواره ای کلمه و… را نخورند که با این شبهات قصد دارند اهل سنت را در جبهه ی کفار و مرتدین قرار دهند و دنیا و قیامتشان را حراج کرده و در راه دشمنان خرج کنند .

دیدگاهتان را بنویسید