ملاحضاتی در باره ی هیئت مذاکره کننده امارت اسلامی طالبان با کفار سکولار اشغالگر خارجی به رهبری آمریکا

ملاحضاتی در باره ی هیئت مذاکره کننده امارت اسلامی طالبان با کفار سکولار اشغالگر خارجی به رهبری آمریکا

به قلم : ابوبکر الخراسانی

عده ای بر این باور هستند که امارت اسلامی در حال تکرار تجربیات صدام حسین و قذافی و غیره با آمریکاست و آمریکا که به همه خیانت کرده و به هیچ یک از تعهداتش پایبند نبوده پس از خلع سلاح مخالفین به بهانه های پوچ تمام تهپعهداتش را زیر پا می گذارد و ..

اگر آمریکا و متحدانش به پای میز مذاکرات کشانده شده اند دلیل بر قدرت نظامی طالبان است نه صلح خواهی و اهلی شدن آمریکا. آمریکا جهت حفظ بقا و منافع خود در افغانستان از کانالهای دیگری وارد جنگ نرم و روانی با مسلمنین افغانستان شده است .

امارت اسلامی طالبان که در ابتدا شرط گذاشته بود که با وجود آمریکای اشغالگر در افغانستان پای میز مذاکرات نخواهد نشست، اما پس از چندی با آنکه هنوز آمریکائیان در افغانستان به اشغال خود ادامه می دادند به پای میز مذاکرات رفتند؛ علاوه بر این امارت اسلامی هرگز حاضر به گفتگو با حکومت عمیل و دست نشانده ی کابل نمی شد اما باز تحت عنوان گفتگوهای بین الافغانی با این حکومت مزدور هم وارد گفتگو شدو…

هیئت مذاکره کننده با آمریکا و مزدورانش باید متوجه باشند که از سال ۱۳۸۰ که کفار سکولار جهانی به رهبری امریکا و ناتو به افغانستان حمله کردند و کشور و مردم افغانستان را مورد هجوم و تهاجم خود قرار دادند چی کسانی مقابل این تهاجم ها تا کنون مبارزه و ایستادگی کرده اند؟

این مردم مسلمان افغانستان هستند که به خاطر تطبیق قانون شریعت الله و تشکیل حکومتی اسلامی و وحدت میان مسلمین تا کنون با تمام توان و قوا جلوی این تهاجم را گرفته اند ، در این سال ها هزاران نفر از مردم مسلمان افغانستان توسط نیروهای اشغالگر امریکا و ناتو کشته و شکنجه شده اند و به زندان های سری در کشور های غربی منتقل شده اند و این مردم هرگز راضی نخواهند شد که خون شهیدانشان پای میز مذاکرات با کفاری چون آمریکا و ناتو هدر رود و ساکت نمی نشینند.

حال که امریکا و ناتو در این سال ها نتوانست ملت بزرگ و با غیرت افغانستان را به زیر سلطه خود در بیاورد و مجبور شده برای حفظ خود درخواست مذاکره با ما را بدهد هیئت مذاکره کننده ی امارت اسلامی باید هوشیار باشند که عده ای مزدور و اجیر شدگان کفار در داخل آنها نفوذ نکنند و به خاطر کسب چوکی و مقام مسیر جهاد مسلمین را مثل حکمتیار و سیاف و ربانی و احمد شاه مسعود و غیره به سوی جنگ داخلی و اختلاف و تفرق و در نهایت سرسپردگی برای آمریکا و سایر دشمنان اسلام و مسلمین نکشانند.

هیئت مذاکره کننده همچنانکه باید در برابر مکرها و دسیسه های آمریکا و متحدینش از هوشیاری لازم برخوردار باشد لازم است در برابر قارچ های سمی در رنگ و لعاب اسلامی که خود را به مردم مسلمان افغانستان تحمیل کرده ا ند از دقت و هوشیاری کافی برخوردار باشند که از خارج و درون ضربه نخورند.

دیدگاهتان را بنویسید