عملیات «نصر من الله» انقلابیون یمنی در نجران و انهدام ۳ تیپ از پهلوان پنبه های آل سعود

عملیات «نصر من الله» انقلابیون یمنی در نجران و انهدام ۳ تیپ از پهلوان پنبه های آل سعود

به قلم : صلاح الدین مرادی/ دانشجو

همیشه در اخبار خوانده ایم انقلابیونی که بر علیه عبد ربه منصورهادی مزور آمریکا و آل سعود در یمن قیام کرده اند مشتی شیعه ی رافضی هستند و … اما واقعیت آن است که اکثریت مطلق انقلابیون را اهل سنت و شافعی مذهبها تشکیل می دهند که با اقلیت بسیار ناچیزی از شیعیان زیدی بر علیه آمریکا و مزدورانش متحد شده اند و این اتحاد تا کنون باعث قدرت گیری روز افزون انقلابیون و شکست آشکار پهبادهای هوائی آمریکا و ناتو و جنگنده های بمب افکن آل سعود و امارات و نیروهای زمینی آل سعود و امارات و سودان و سایر مزدوران مصری و ملیتهای دیگر گشته است .

در تازه ترین عملیات این نیروهای متحد زیدی و شافعی بر علیه نیروهای مزدور آمریکا، ناتو  و آل سعود در منطقه ی نجران عربستان که به عملیات «نصر من الله/ پیروزی از طرف الله است» مشهور است ضمن آزاد سازی چند صد کبلومتر از خاک مسلمین از وجود آل سعود و به غنیمت گرفته شدن مقدار قابل توجهی تجهیزات و خودرو نظامی، هزاران نفر از مزدوران سودانی و مصری و … به همراه صدها نظامی آل سعود به اسارت در آمده و بیشتر از ۴۰۰ نفر از این نیروهای مزدور و نظامی آل سعود نیز در جریان درگیریها به قتل رسیده اند .

این عملیات که به انهدام سه تیپ از ارتش آل سعود منجر شد بزرگترین عملیات نیروهای متحد شیعه ی زیدی و سنی شافعی از آغاز هجوم آمریکا و ناتو از کانال آل سعود و مزدورانش به خاک یمن به شمار می رود .

آل سعود از سال ۱۳۹۴ وحشیانه ترین جنایات را بر علیه شافعی ها و شیعه های زیدی یمن مرتکب شده است به گونه ای که مطابق برآورد سازمان ملل حاصل این جنگ نیابتی آل سعود و مزدورانش برای آمریکا و ناتو بزرگترین فاجعه انسانی در سراسر جهان بوده است.

این است سرانجام بازماندگان عبدالله ابی سلول و تمام مزدورانی که در خیانت به دین و وطن خود به وعده های آمریکا و ناتو و سایر کفار دل خوش کرده اند .

بگذار تمام دنیا بداند که چه نیرو و قدرتی در اتحاد میان مسلمین وجود دارد .

دیدگاهتان را بنویسید