التماس مادران برای مرگ، پیامی جدید برای متحجرانی که خود را به مسلمین مشغول کرده و دشمن اصلی را رها کرده اند

     التماس مادران برای مرگ، پیامی جدید برای متحجرانی که خود را به مسلمین مشغول کرده و دشمن اصلی را رها کرده اند

به قلم: ابوعبدالله موکریانی

با آنکه امروزه مسلمین آگاه و حق طلب پس از گذر از گروههای متعدد و متفرق مسلح و غیر مسلح متعلق به مدرسه ی علمای نجد و کسب آنهمه تجربیات خونین از جنگهای داخلی این گروهها با هم و با سایر مذاهب و فرق اسلامی، راه و جایگاه شایسته ی خود در حرکت در مسیر وحدت و پرهیز از تفرق و تمرکز بر دشمن اصلی و قریش زمان (آمریکا) را پیدا کرده اند اما هنوز افکار انحرافی بکلی از بین نرفته و ریشه‌کن نشده اند.

این افکار انحرافی با شدت بیشتری از طریق شبکه های ماهواره ای منتسب به تشیع و تسنن و با مدیریت دشمنان اصلی و از خاک دشمنان اصلی در حال نشر و تخریب هستند . در میان مسلمین هم کسانی که هنوز نتوانسته‌اند جایگاه وحدت از کانال شورای اولی الامر و پشت سپر یکی از «۳ابزار» برتر را درک کنند، باز هم در حوزه‌ها و در کسوت ملاها و شیوخ و مولوی ها و آخوندها وجود دارند.هنوز کسانی به دلایل اختلافات بسیار ناچیز فقهی و مذهبی شیعی و شافعی و حنفی و … در میان طلبه های علوم دینی و عوام الناس وجود دارند که به جای کینه‌ی امریکا و دشمنان سکولار و اشغالگر و نوکران محلی آنها، قلبهای آنها جایگاه کینه‌ی مجاهدان فی‌سبیل‌اللَّه و جوانان مؤمن و پرچمداران حقیقت و حکومتهای تشکیل شده توسط مذاهب مخالف اسلامی است.

اینها همان متحجرانی هستند که خواسته یا ناخواسته در جبهه ی دشمنان اسلام به رهبری آمریکا قرار گرفته اند و هر چند ممکن است در زبان چیزی بگویند اما «عملا»اسلامی را می خواهند که بر اثر جنگهای داخلی ضعیف و سست و بی ابهت گشته و با خسته و نا امید کردن مردم از اسلام، در نهایت به سکولاریستها و اشغالگران قدرت و نیروئی جدید می بخشد . اینها «عملا»علمای شریعت گرا و دین و معنویت را از مسیر خود و از مردم و خدا دور می‌کنند و مایه‌ی شادی و آسایش دل دشمنان خدا می‌شود.

در زیر داستانی آورده می شود به امید آنکه پیروان فریب خورده ی این متحجران بیدار شوند و دست از جنگ داخلی و تفرق بکشند هر چند مزدوران هرگز دست نخواهند کشید.

مطبوعات آمریکا از زبان روزنامه نگاری به اسم «سیمور هرش» گزارشی از فیلمی گرفته شده توسط آمریکائیان رد زندان ابوغریب را نشر دادند که بر اساس گفته شاهدان مستنداتی که طی یک دهه گذشته درباره نحوه شکنجه زندانیان و شرایط بسیار بد و اهانت بار نگهداری زندانیان توسط نظامیان آمریکایی مستقر در زندان در ابو غریب ارائه شده، در برابر آنچه در این نوار فیلم ثبت و مستند سازی شده هیچ شمرده می شود.

سیمور هرش می گوید: « در آنجا زنانی بودند که ممکن است، برخی از شما حاضران درباره آنها شنیده بودید که نامه هایی برای شوهران خود که آنها نیز در ابو غریب در بازداشت بودند، می فرستادند و یا به هر طریق ممکن با آنها تماس می گرفتند و التماس می کردند که بیاید و به خاطر فلان تعرض و هتک حرمتی که به آنها صورت گرفته بود و شرایط روحی و روانی بسیار غیر انسانی و اهانت باری که در آن به سر می بردند، به هر طریق ممکن جان اشان را بگیرند و آنها را از آنچه در آن بسر می بردند، نجات دهند.

هرش می افزاید: واقعا می دانید، چه برسر این زنان می آمد که اینگونه به شوهران خود التماس و استغاثه می کردند؟ .. مسلما خیر .. اما من به شما می گویم .. این زنان با پسران جوان و نوجوان و حتی در مواردی که در فیلم هم نشان داده شده، با پسران کم و سن سالی بازداشت شده بودند که مقابل دوربین ها اقدام به تجاوز و تعرض به آنها می کردند.

فاجعه بارترین و دردناک ترین صحنه این فیلم صدای ضجه ها و گریه های این پسران جوان و نوجوان بود که به شدت وحشت زده و ترسیده بودند .. تردید ندارم، حکومت هایتان صدای ضجه ها و استغاثه های این کودکان و نوجوانان را ضبط کرده و در اختیار دارد .. و ایمان دارم، آن ضجه ها و التماس ها، عاملان این جنایات را رسوا خواهد کرد.

آنچه در ابو غریب رخ داد، فراتر از تمام آن جنایات بود و ، آشکار گردید، زنانی که از سوی این پسران مورد تجاوز قرار گرفتند، مادران آنها بودند.

به گفته وی در طول زندگی ممکن است، با اتفاقات و رخ دادهای ناخوشایندی مواجه شوید، اما شک ندارم، تاکنون در طول زندگی خود صحنه ای دردناک تر از این نمی توانید، مشاهده کنید که فرزندان یک مادر زندانی در برابر دوربین به وی تجاوز کنند.”

با آنکه بیش از یک دهه از این جنایات می گذرد اما گزارش‌هاي بين‌المللي مرتبط با سازمان ملل حکايت از آن دارد که قبل از قدرت گیری ایران در عراق و در زمان حاکمیت آمریکا و انگلیس سالانه بيش از ۴۰۰۰ زن عراقي ربوده مي‌شدند که به صورت تقريبي در هفته بالغ بر ۵ تا ۱۰ نفر مي‌شود، بيشتر اين افراد نيز در معرض تجاوز به عنف قرار مي‌گيرند، کميته حقوق بشر سازمان ملل متحد، نيروهاي آمريکايي و انگليسي را مسئول تجاوز به دهها زن عراقي دانست.

در عراق بيش از ۳۶ زندان وجود دارد که به اذعان کارشناسان عراقي زندان ابوغريب يکي از بهترين و خوش رفتارترين زندان‌ها با زندانيان به شمار مي‌رود، کميته بين‌المللي مبارزه با انزوا با همکاري دانشگاه بروکسل آمار وحشتناک ديگري را ارئه کرده و اعلام نمود که در عراق بيش از ۱۰ هزار زن در زندان و بازداشت بودند که به ۹۵ درصد آنان تجاوز شده بود، بقيه نيز در معرض تهديد به تجاوز قرار داشتند.

این بخشی از جنایات کفار سکولار و مشرک در حق مسلمین است . آیا فریب خورده گان و مقلدین مجریان جنگ روانی که هدفشان ایجاد تفرق و تولید جنگهای داخلی و ذلیل کردن مسلمین و ضربه زدن به وحدت فراگیر مسلمین در برابر دشمن اصلی است بیدار نمی شوند؟

دیدگاهتان را بنویسید