اشتباه فاحش آنهائی که اردوغان سکولار(مشرک) و امثال او را با نجاشی رضی الله عنه مقایسه می کنند

اشتباه فاحش آنهائی که اردوغان سکولار(مشرک) و امثال او را با نجاشی رضی الله عنه مقایسه می کنند

به قلم: ابوبکر الخراسانی

می دانیم نجاشی رحمه الله مسلمانی بود که به انچه به وی رسیده بود عمل می کرد و به انچه که به وی نرسیده بود بر اساس شریعت نصرانیت عمل می کرد. یعنی نجاشی در این حالتی که شریعت به وی نرسیده بود هرگز بر اساس دین مشرکین و سکولاریستها عمل نکرد بلکه بر اساس شریعتهای آسمانی عمل کرد.

اما اردوغان یک سکولار(مشرک)است که از سکولاریستها(مشرکین) حمایت کرده و در ارتش کفار مشرک اتحادیه ی اروپا (ناتو) عضویت داشته و شانه به شانه ی آمریکا و سایر کفار سکولار و اشغالگر جهانی با مسلمین و شریعت گرایان دشمنی و جنگ می کند.

پس قیاس اردوغان سکولار( که قبلا می گفت شخص یا مسلمان است یا سکولار اما هم اکنون خودش را سکولار و مدافع سکولاریستها دانسته و عملا در برابر شریعتهای آسمانی ایستاده است) به سیدنا نجاشی قیاسی باطل است جهت فریب افکار عمومی . فقط به دو مثال اشاره می کنم :

  • نجاشی مسلمانان را امان داد و انها را بحضور پذیرفت در حالیکه اردوغان مسلمانان را تحویل کفار می دهد مانند خواهرمان دکتر ایمان کنجو که اردوغان سکولار و مشرک او را تحویل رژیم صهیونیستی داد چون مثل آل سعود با رژیم صهیونیستی پیمان امنیتی دارد.
  • نجاشی از کشور حبشه به هیچ کافری اجازه نداد که به مسلمانان حمله شود در حالیکه اردوغان بزرگترین پایگاه هوایی ترکیه را در اختیار امریکا قرار داده است تا از انجا به مسلمانان حمله شود و خودش نیز به عنوان بازوی قدرتمند ناتو در عراق و سوریه و افغانستان و یمن و سومالی و لیبی و غیره بر علیه مسلمین جنگیده و یا هنوز در حال جنگ است.

عده ای می گویند که امثال اردوغان و شاه آل سعود نماز می‌خوانند و خیر زیاد انجام می‌دهند پس نمی‌توان آن‌هارا مثل کفار ناتو و آمریکا جزو ارتش آنها قرار داد!!

در جواب می گوییم مسلمانی که آگاهانه، عمدا و به میل خودش قانون سکولاریسم را پذیرفته و با زور اسلحه آن را بر مسلمین تطبیق می دهد و ار تطبیق قانون شریعت الله جلوگیری می کند و مسلمین شریعت گرا را زندانی و اعدام می کند و علاوه بر این آشکارا و واضح خود را سکولار و مشرک[۱] می داند و وارد ارتش کفار شده و بخشی از ارتش کفار و تحت امر کفار بر علیه مسلمین می جنگد، تمام اعمالش از جمله نماز و روزه و تمام اعمال صالحی هم که داشته باشد باطل می‌شود و از بین می‌رود همانطور که الله متعال می‌فرماید: ﴿وَلَقَدْ أُوحِيَ إِلَيْكَ وَإِلَى الَّذِينَ مِنْ قَبْلِكَ لَئِنْ أَشْرَكْتَ لَيَحْبَطَنَّ عَمَلُكَ وَلَتَكُونَنَّ مِنَ الْخَاسِرِينَ﴾ الزمر/۶۵

به تو و به يكايك پيغمبران پيش از تو وحي شده است كه اگر شرك ورزي كردارت (باطل و بي پاداش می‌گردد و) هيچ و نابود می‌شود، و از زيانكاران خواهي بود.

همچنین می‌فرماید: ﴿وَقَدِمْنَا إِلَى مَا عَمِلُوا مِنْ عَمَلٍ فَجَعَلْنَاهُ هَبَاء مَّنثُوراً﴾ الفرقان/۲۳  ما به سراغ تمام اعمالي كه (به ظاهر نيك بوده و در دنيا) آنان انجام داده‌اند می‌رویم و همه را همچون ذرّات غبار پراكنده در هوا می‌سازیم (و ايشان را از اجر و پاداش آن محروم می‌کنیم. چرا كه نداشتن ايمان، موجب محو و نابودي احسان، و بي اعتبار شدن اعمال خوب انسان می‌گردد).

و همچنین ام المومنین عائشه رضی الله عنها روایت است می‌فرماید: (قلت: يا رسول الله، ابنُ جُدعان كان في الجاهلية يصل الرحم، ويطعم المساكن، فهل ذاك نافعه؟ قال: “لا يا عائشة، إنه لم يقل يوماً ربِّ اغفر لي خطيئتي يوم الدين”)[۲] گفتم: اي رسول الله ع ابن جدعان در جاهليت صله رحم بجا می‌آورد و به فقرا طعام می‌داد آيا اين کار نفعي به او می‌رساند؟ فرمودند: هيچ نفعي به او نمی‌رساند چون او روزي نگفته است:پروردگارا در روز قيامت از گناهانم در گذر.

پس شرط پذیرش نماز و روزه و اعمال خیر توحید است و اگر کسی مثل اردوغان سکولار(مشرک)شد تمام اعمالش باطل و محو می‌شود.


[۱] مشرک به زبان امروزین یعنی سکولار . مشرک نه یهودی است نه نصرانی نه مجوس نه صابئی و نه مسلمان . بلکه مشرک مثل ابوجهل و ابولهب کسی است که به هیچ یک از قوانین شریعتهیا آسمانی عمل نمی کند و خودش برای خودش قانون می تراشد.

[۲] صحیح مسلم رقم/۲۱۴

دیدگاهتان را بنویسید