زمانی که مرتدین پ.ک.ک با آمدن آمریکا نعره می زدند : خدای ما آمد خدای شما کجاست

 زمانی که مرتدین پ.ک.ک با آمدن آمریکا نعره می زدند : خدای ما آمد خدای شما کجاست

به قلم : ام عبدالله موکریانی

همچنانکه در جریان هستیم کوردهای سکولار و کمونیست پ.ک.ک ابتدا مزدور صدام حسین بودند و صدام حسین اردوگاه مخمور را برای آنها ساخت، به تدریج شغل مزدوری و وطن فروشی و خیانت پیشه ای آنها را به نوکری برای آمریکا کشاند. آنها زمانی  که هواپیما های آمریکایی برای بمباران مسلمین بی دفاع می آمدند نعره می زدند که :  خدای ما آمد خدای شما کجاست ؟!!

اما پس از آنکه خدای دروغینشان کارشان با این مزدوران تمام شد، آنها را با این جمله ی ترامپ مثل سگ هار تنها گذاشت: «جنگ کرد‌‌‌‌ها، جنگ «قبیله‌ای» است؛ ما دنبال منافع خودمان هستیم، هرجا منافعمان اقتضا کند، می‌جنگیم…! (٧ اکتبر ٢٠١٩)

از این سو هم حکومت مرکزی سوریه اعلام نمود ما با خائنین گفتگوئی نداریم و نیروهای حکومتی در حال پیشروی به دیرالزور هستند؛ حالا این مزدوران سکولار و مرتد کُرد با کارنامه ای سیاه از تجاوز و جنایت در حق مسلمین تنها مانده اند، حتی در حین فرار طرفدارانشان از روستاها و شهرها  نیز توسط مسلمین عادی همان روستا و شهر مورد حمله قرار می گیرند.

ترک های سکولار نیز با پ ک ک دشمنی عمیقی دارند اکثر ترک ها جنگیدن با پ ک ک را افتخار میداند ، و گروههای مسلح و مزدور سوریه ای نیز که همراه ارتش سکولار ترکیه هستند به خون این مرتدین کمونیست پ.ک.ک تشنه هستندو ضربات سنگینی به پ ک ک وارد کرده اند.

لعنه الله بر ظالمان و کاسه لیس هائی که با زبان و دست از طریق شبکه های ماهواره ای کلمه و وصال و …و یا مسلحانه و احزاب سیاسی به مسلمین خیانت می کنند و در اختیار جنایتکارانی مثل سکولاریستهای جهانی و رهبر آنها آمریکا بر علیه مسلمین در آمده اند . . الله تعالی رسوا و ذلیل و نیست و نابودتان گرداند یا قهار یا جبار ظلم این ظالمین سکولار را به خودشان برگردان یا منتقم انتقام زنان و کودکان مسلمان را از این نیروهای خبیث و سکولار بگیر.  اللهم آمین اللهم آمین اللهم آمین

دیدگاهتان را بنویسید