کمکهای مالی آل سعود و نظامی امارات به کوردهای سکولار

 کمکهای مالی آل سعود و نظامی امارات به کوردهای سکولار

به قلم: کیوان مریوانی

سال گذشته آل سعود یک میلیون دلار به کوردهای سکولار و کمونیست پ.ک.ک در سوریه کمک مالی کرد و امسال هم دلارهای خود را از این کوردها دریغ نکرد؛ علاوه بر این دیدیم که بخشی از حقوق پیشمرگهای سکولار حکومت اقلیم کوردستان عراق هم توسط این حکومت و حکومت امارات پرداخت می شد.

در کنار این، چند روز گذشته سه هواپیمای حامل سلاح از امارات به حکومت اقلیم کردستان عراق رسیدند. با آنکه هنوز مشخص نیست این سلاحها به کدام حزب و گروه از کردهای سکولار خواهد رسید اما آنچه واضح و روشن است این سلاحها تحویل ان دسته از کوردهای سکولار خواهد گردید که فعلاً در خدمت مصالح و اهداف آمریکا – ناتو و دول مزدور و دست ناشنده ی عربی خلیج فارس در حال جنگ باشند.  

نکته ی جالب این است که این کوردهای سکولار و مرتد در رسانه های خود چنین تبلیغ می کنند که ضد عرب هستند اما همه ی اینها برای عربهای سکولار و مزدور نوکری کرده اند. پس اینها با چه عربی دشمنی دارند؟

بدون شک اینها که خودشان مزدور عربهای سکولار هستند با عرب به عنوان نژاد مخالف نیستند بلکه هدفشان مخالفت با اسلام است. آیا کوردهای مسلمان قرار نیست بیدار شوند؟ تا کی قرار است به الله و قانون شریعت الله پشت کنند و دل به این سکولاریستهای مرتد ببندند؟

اینهائی که الله و قوانینش را کنار زده اند انتظار کمک از طرف الله هم نباید داشته باشند و روز به روز باید منتظر سستی و تفرق و ذلیلی بیشتری باشند چنانچه الله تعالی می فرماید: وَکَثِیرٌ حَقَّ عَلَیْهِ الْعَذَابُ وَمَن یُهِنِ اللَّهُ فَمَا لَهُ مِن مُّکْرِمٍ إِنَّ اللَّهَ یَفْعَلُ مَا یَشَاءُ ‏(حج/۱۸) و بسیاری از مردمان هم (غافل بوده و) عذاب ایشان حتمی است (و مستحقّ عقابند، و اینها در نزد پروردگارشان بی‌ارزش می‌باشند) و خدا هرکه را بی‌ارزش کند، هیچ کسی نمی‌تواند او را گرامی دارد (و مشمول عنایت و سعادت آسمانی کند. چرا که تنها این) خدا است که هر چیزی را که بخواهد انجام می‌دهد.‏

دیدگاهتان را بنویسید