انتظار اهل سنت بلوچستان از مولوی ها در برابر جنگ روانی سکولاریستها

انتظار اهل سنت بلوچستان از مولوی ها در برابر جنگ روانی سکولاریستها

کاتب: بِراهُندگ بلوچ

در اساسنامه تک صفحه ای سهاب می خوانیم : 🔻چشم انداز سهاب: ما به شیوه مبارزات مدنی و بدون خشونت برای این مبارزه می کنیم که مردم بلوچ را به سطح بالایی از اتحاد و انسجام سیاسی رسانده و حکومت دیکتاتوری “جمهوری اسلامی” را براندازیم و نظام سیاسی غیر متمرکز (فدرال)، دمکرات و سکولار را در ایران بنا نهیم…

در اینجا واضح و روشن بیان می کند که به جای یک حکومت بدیل اضطراری اسلامی شیعه مذهب خواهان حکومتی حنفی مذهب نیست که مثلاً قانون شریعت الله بر اساس فقه امام اعظم رحمه الله حاکم شود بلکه خواهان حکومتی سکولار است که در آن نه جایگاهی برای حاکمیت بر اساس فقه شیعه وجود دارد و نه بر اساس فقه یکی از مذاهب اهل سنت مثل حنفی و شافعی و غیره.

در این صورت برای لجبازترین و جاهلترین مسلمان نیز جای شکی باقی نمی ماند که سهاب و جبهه ی سنت و تمام شبکه های ماهواره ای که برای سکولاریسم و دموکراسی سکولاریستها فعالیت می کنند مخالفتشان صرفاً با یک مذهب به نام تشیع نیست بلکه اینها در اساس با قوانین و احکام اجرائی تمام مذاهب اسلامی مخالف هستند و اینکه فعلاً در کنار مذهبی قرار گرفته اند به این دلیل است که از مذهبی بر علیه مذهب دیگر به عنوان یک ابزار جهت بسیج مردم استفاده کنند.

آیا مولوی ها و خطیبان مساجد ما بیدار می شوند یا دل خوش کرده اند که به عنوان یک ابزار در دست رسانه های سکولاریستها قرار گرفته و برای خود شهرتی دست و پا کرده اند؟! به نظر شما اگر به چند چهره بودن خود ادامه دهند و موضع واضح و روشنی در برابر این دشمنان قانون شریعت الله نگیرند به اندازه ی عبدالله ابن ابی مشهور خواهند شد؟

 الله جل جلاله در قیامت جایگاه  چند چهره ها را بسیار بدتر از کفار اصلی می داند و می فرماید: إِنَّ الْمُنَافِقِينَ فِي الدَّرْكِ الْأَسْفَلِ مِنَ النَّارِ وَلَنْ تَجِدَ لَهُمْ نَصِيرًا (نساء/۱۴۵) بيگمان منافقان در اعماق دوزخ و در پائين‌ترين مكان آن هستند و هرگز ياوري براي آنان نخواهي يافت (تا به فريادشان رسد و آنان را برهاند).‏

در این صورت اهل سنت بلوچستان بی تعارف منتظر موضع گیری واضح و صریح شما مولوی ها و خطیبان و اهل قلم در برابر این تهاجم آشکار فرهنگی و عقیدتی کفار سکولار جهانی و مرتدین سکولار محلی به ایمان و فرهنگ بلوچها هستند. این را بدانید که شما هم اکنون در حال پس دادن آزمایش تاریخی خود هستید و اهل سنت بلوچستان نظاره گر شما در برابر این فتنه و تهاجم بی سابقه به دین و عقاید خود هستند. شما در حال نوشتن کارنامه  و کتاب زندگی خود هستید، دقت کنید در آن چه می نویسید.

در دنیا کتاب زندگی شما در تاریخ ملت مسلمان بلوچ خوانده خواهد شد و به نسلهای بعدی سپرده می شود پس مایه ی ننگ و سرافکندگی  فرزندان و نوادگان خود در دنیا نشوید و در قیامت هم این کارنامه و کتاب به دست خود شما داده خواهد شد و به شما امر می شود که:  اقْرَأْ کِتابَکَ کَفي‏ بِنَفْسِکَ الْيَوْمَ عَلَيْکَ حَسيباً (اسراء/۱۴) کارنامه و کتابت را بخوان، همین بس که امروز خود حسابرس کارهاى خویش باشى.

پس بدانید در ایران انتظار اهل سنت از شما انتظار نامعقول و غیر شرعی نیست، همچنین با آزادی کاملی که در ایران در این زمینه دارید همه می دانند که تمام زمینه ها برای فعالیت شما مهیاست و بهانه ای برای هیچ کسی باقی نمانده است . پس نشان بده جزو کدام دسته هستی؟ جزو دارودسته ی منافقین و چند چره های رنگ عوض کن و نان به نرخ روز خور هستی یا مومنین و مدافعین راستین قانون شریعت الله؟

دیدگاهتان را بنویسید