جنگ روانی دشمنان و آینده ی بیداری اسلامی

جنگ روانی دشمنان و آینده ی بیداری اسلامی

به قلم: ابوعبدالله جاف جوانرو

امروزه با آنکه کفار سکولار جهانی و مرتدین سکولار محلی به همراه دارودسته ی منافقین (سکولارزده ها) تبلیغات بی سابقه ای را بر علیه مومنین و بیداری اسلامی به راه انداخته اند و می خواهند چنین نشان دهند که «مردم» از اسلام و حرکتهای اسلامی و نظام اسلامی گریزان شده اند اما باید خاطر نشان ساخت که این «مردمی» که از آن نام می برند تنها قشری از«مردم» هستند که همیشه و در تمام دورانها وجود داشته و خواهند داشت.

  • اگر می بینیم که در زمان رسول الله صلی الله علیه وسلم و با وجود آنهمه صحابی گرانقدر باز در میان سپاهیان جنگ احد نزدیک به یک سوم از آنها جزو دارودسته ی منافقین می گردند به نظر شما در زمان ما به نسبت جمعیت مسلمین باید چند هزار و یا چند میلیون نفر باشند؟
  • اگر می بینیم که در اواخر عمر مبارک رسول الله صلی الله علیه وسلم آنهمه از دارودسته ی منافقین کفر خود را آشکار کرده و مرتد می شوند و حتی در میان آنها پیامبران دروغین هم پیدا می شود، به نظر شما هم اکنون که کفار سکولار جهانی با تمام توان در جنگ سرد و مسلحانه در کنار مرتدین قرار گرفته اند باید تعداد اینها چند نفر باشد؟

این تعداد همیشه وجود داشته و خواهند داشت و تابع قدرت نظامی مسلمین هستند و چنانچه قدرت نظامی مسلمین برتر از آنها باشد چنان انسانهای خشکه مقدسی می شوند که حتی خود پیامبر هم قادر به تشخیص آنها از مسلمین واقعی نمی گردد چه رسد به سایر انسانها.

در این صورت به جای اینکه تبلیغات پوچ و بی ارزش این بی ارزشها در شما اثر کند به تقویت قدرت نظامی یکی از «۳ابزار»برتر بپردازید که سپر ما در برابر این موجودات است و بدانید هم اکنون بیداری اسلامی به چنان درجه ای رسیده است که می توان در مورد آن گفت: علی‌رغم همه‌ی دشمنی‌هایی که امروز بر علیه آن صورت می گیرد «كَلِمَةً طَيِّبَةً» شده است که واقعاً «كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ » روز به روز در حال استحکام بیشتر است.

این یعنی اینکه الله تعالی فضل خودش را شامل ما کرده و لازم است ضمن آگاهی بر این نعمت با اراده ای پولادین شکر گذار این نعمت باشیم و با مدیریت دارودسته ی منافقین چنان قدرتی را تشکیل دهیم که صحابه ی کرام بعد از وفات رسول الله صلی الله علیه وسلم تشکیل دادند که با آن دو قدرت شرقی و غربی آن زمان را به زانو در آوردند.

باذن الله این آینده ی روشن بیداری اسلامی ماست هر چند مشرکین (سکولاریستها) خوششان نیاید: « هُوَ الَّذِي أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَىٰ وَدِينِ الْحَقِّ لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ»

دیدگاهتان را بنویسید